مقالات

فریت بار به دبی – ارسال بار به دبی

توسط شهریور 18, 1398 بدون نظر

شرکت آرامیس کارگو کلیه خدمات فریت بار به دبی ، فریت بار به اروپا ، فریت بار به استرالیا و سایر شهرهای دنیا را با بهترین کیفیت ، مناسب ترین زمان و در کوتاه ترین زمان به متقاضیان عزیز ارائه می دهد . وب سایت تخصصی آرامیس کارگو با دریافت مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشور خدمات حمل هوایی ، فریت بار اضافه بار مسافری ، لوازم منزل و بار تجاری را ارائه می دهد . در ادامه این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه فریت بار به دبی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم با ما همراه باشید …

فریت بار به دبی – ارسال بار به دبی

فریت بار به دبی ( ارسال بار به دبی ) و سایر شهرهای کشورهای دنیا به سه روش هوایی ، زمینی و دریایی قابل انجام است . با توجه به کشورهای حوزه خلیج فارس ، دبی یکی از مراکز عمده مهاجرین ایرانی می باشد . مهاجرین ایرانی به دلایل مختلف با کشور ایران در تماس هستند . مبادلات فرهنگی ، اقتصادی و خانوادگی از جمله مواردی است به طور روزمره ایرانیان مقیم دبی و ایران انجام می دهند .

در شهر دبی مرکز حمل و نقل هوایی مهمی به نام فرودگاه بین المللی دبی وجود دارد . با وجود فرودگاه بین المللی دبی بسیاری از کالاهای ارسالی از ایران به دبی از طریق فریت بار به دبی انجام می گردد . شرکت آرامیس کارگو ارائه دهنده خدمات حمل هوایی بار ، راهنمای شما در فریت بار به دبی ( ارسال بار به دبی ) خواهد بود .

خدمات آرامیس کارگو به جهت فریت بار به دبی

شرکت آرامیس کارگو انواع کالای ارسالی را در محل مورد نظر از شما تحویل گرفته و با انجام بسته بندی حرفه ای به منظور سلامت رسیدن آن به دبی و کلیه تشریفات گمرکی کشور مبداء به منظور فریت بار به دبی را انجام می دهد . بعد از انجام امور گمرکات کشور مبداء بارنامه هوایی به مناسب ترین و بهترین قیمت فریت بار به دبی صادر می شود . به طور کلی خدمات آرامیس کارگو به جهت فریت بار به دبی عبارتند از :

  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به دبی
  • انجام تشریفات گمرکی کشور مبداء
  • تحویل بار در محل مورد نظر
  • فریت بار اضافه بار مسافری به دبی
  • فریت بار لوازم منزل به دبی
  • فریت بار تجاری به دبی

فریت بار به دبی

مدارک مورد نیاز جهت فریت بار به دبی از ایران

در صورتی که قصد فریت بار به دبی را دارید باید تاجر یا مسافر باشید که در هر دو صورت با توجه به حجم بار ، فریت بار به دبی به صورت هوایی از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد . اگر قصد انجام فریت بار به صورت مسافری را داشته باشید به بلیط و پاسپورت نیاز خواهید داشت . البته در برخی موارد این امکان وجود دارد که شما قصد داشته باشید بار را برای آشنایان خود ارسال نمایید .

در چنین شرایطی مجموعه آرامیس کارگو تمام امور مربوط به فریت بار به دبی را انجام می دهد ، در این صورت نیازی به ارائه مدارک نخواهید داشت . اما ممکن است بار ارسالی شما به صورت تجاری باشد مانند ارسال فرش ، صنایع دستی یا مواد غذایی . برای ارسال بار تجاری ارائه فاکتور فروش ، پکینگ لیست و کارت بازرگانی برای انجام تشریفات گمرکی الزامی است .

مجموعه آرامیس کارگو در زمینه ارسال بار تجاری به دبی این امکان را فراهم می کند تا از کارت بازرگانی همکاران جهت فریت بار تجاری به دبی استفاده نمایید . اگر کارت بازرگانی شما به هر دلیل آماده نبود بهتر است این مورد را به شرکت فریت بار مورد نظر اطلاع دهید .

به منظور انجام فرآیند فریت بار به دبی نیازی به حضور شما به عنوان ارسال کننده بار در باربری فرودگاه نمی باشد ، پرسنل آرامیس کارگو بار ارسالی شما را در هر محلی که در نظر داشته باشید تحویل گرفته ، سپس مراحل فریت بار به دبی را انجام می دهند . البته اگر بخواهید در فرودگاه حضور پیدا کنید ، هیچ مشکلی نخواهد داشت .

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به دبی

نحوه بسته بندی بار در ارسال بار به دبی بسیار حائز اهمیت است . اگر بار شما به صورت اصولی بسته بندی نشود در قست بار فرودگاه پذیرش نخواهد شد ، در صورتی که بار شما به صورت شانسی پذیرش شود در نهایت در فرآیند فریت بار دچار آسیب خواهد شد و در چنین شرایطی شرکت های هواپیمایی خسارتی پرداخت نمی کنند . بنابراین بهتر است به منظور جلوگیری از آسسیب دیدگی بار شما ، فرآیند بسته بندی به صورت اصولی و استاندارد انجام گردد .

ارسال نظر