مقالات

مراحل فریت بار به استرالیا

توسط خرداد 29, 1398 بدون نظر

استرالیا کشوری توسعه یافته که در نیمکره جنوبی واقع شده است . استرالیا ششمین کشور پهناور در دنیا محسوب می شود و پایتخت آن کانبرا است . از شهرهای مهاجرپذیر و بزرگ استرالیا می توان به سیدنی و ملبورن اشاره کرد . در ادامه مراحل مختلف فریت بار به استرالیا بیان خواهیم کرد و به توضیح شرایط و قوانین ارسال بار هوایی می پردازیم .

فریت بار به استرالیا

کشور استرالیا مرز خاکی با کشورهای دیگر ندارد و دور تا دور آن را از شرق اقیانوس آرام و از جنوب اقیانوس منجمد ، از غرب اقیانوس هند و از شمال دریا و چند خلیج استرالیا را دربرگرفته است.از لحاظ زمین شناسی استرالیا قدیمی ترین خشکی در دنیا محسوب می شود .کشور استرالیا از لحاظ اقتصاد و امکانات آموزشی و رفاهی در حال توسعه و پیشرفت فراوان می باشد .

مهاجرین از سایر کشورها برای ادامه زندگی و تحصیل معمولا کشور خوش آب و هوای استرالیا را انتخاب می کنند . ارسال بار به استرالیا را در اصطلاح فریت بار به استرالیا می نامند و از اقدامات رایج مسافران و مهاجرین جهت ارسال کالا و بار خود به صورت هوایی به کشور استرالیا می باشد .

فریت بار به استرالیا

تسهیلات و امکانات قابل ملاحظه ای را دولت استرالیا برای مهاجرین خصوصا افراد تحصیل کرده در نظر می گیرد. این امکانات شامل موقعیت شغلی مناسب در مراکز پزشکی و صنعتی ، فرصت های تحصیلی در دانشگاه های معتبر، امکان تجارت و صادرات به کشور استرالیا و سایر موقعیت های رفاهی را شامل می شود .

معمولا در زمان سفرهای طولانی، مسافر باری بیشتر از وزن مجاز را ارسال خواهد کرد و مسافرین برای ارسال بار خود و فرستادن وسایل شخصی و بسته های ارسالی پیش از پرواز به صورت فریت بار به استرالیا انجام می دهند . لیست موراد رایجی که اغلب به صورت فریت بار به استرالیا ارسال می شود شامل : صادرات و ارسال مبلمان و لوازم خانه به استرالیا ، ارسال تابلو فرش و فرش های زیبا و ارزشمند به استرالیا ، صادرات سبزیجات و خشکبار به استرالیا ، ارسال و صادرات صنایع دستی به خارج از کشور و .. تمامی موارد بالا شامل ارسال بار به صورت فریت بار به استرالیا می شود .

مراحل فریت بار به استرالیا

ارسال بار و کالا به استرالیا را فریت بار می نامند ، که یکی از متداول ترین روش های ارسال بار مسافرین و مهاجرین به کشور استرالیا محسوب می شود .به طور کلی ارسال بار به استرالیا به صورت دریایی، هوایی و زمینی انجام می شود . در ادامه به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم .

ارسال بار به استرالیا به دلیل جزیره ای بودن این کشور، کار آسانی نیست و نمی توان از کشورهای دیگر از طریق راه زمینی عملیات ارسال بار و کالا را انجام داد . یکی از روش های رایج ارسال بار به استرالیا استفاده از کشتی باربری و مسافربری می باشد . کشور استرالیا اغلب از طریق راه های آبی به سایر کشورها در دنیا ارتباط دارد و همین امر موجب شده است که ارسال بار به استرالیا به طور معمول از طریق دریا انجام شود .

رایج ترین و مطمئن ترین روش های ارسال بار به استرالیا حمل بار هوایی یا فریت بار هوایی به کشور استرالیا می باشد . مراحل فریت بار به استرالیا به صورت هوایی به این صورت است که ابتدا مراحل و اقدامات گمرکی انجام می شود .در این مرحله می توانیم تمامی امور و تشریفات گمرکی را به شرکت حمل هوایی که ارائه کننده خدمات فریت بار مسافری می باشد محول کنیم یا خود شخصا برای انجام کلیه امور گمرکی اقدامات لازم را انجام دهیم .

دومین مرحله در ارسال بار به استرالیا در صورت نیاز ، پالت بندی محموله ارسالی می باشد .پالت بندی به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی به بار انجام می شود . شرکت حمل بار هوایی آرامیس کارگو کلیه مراحل فریت بار هوایی به استرالیا و سایر کشورها را برعهده می گیرد و با استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی و انجام امور گمرکی ، بار ارسالی را بدون کوچک ترین آسیب به مقصد مورد نظر می رساند و خدمات خود را به بهترین شکل انجام می دهد .

آخرین مرحله در ارسال بار به استرالیا اخذ بارنامه که همان مجوز ارسال بار می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار به استرالیا و اطلاع از شرایط و قوانین موجود می توانید با مشاورین مجموعه ما در تماس باشید .