مقالات

قیمت و نحوه فریت بار به مالزی

توسط تیر 5, 1398 بدون نظر

در شرکت حمل و نقل بار هوایی آرامیس کارگو خدمات فریت بار به مالزی به صورت تخصصی ارائه می شود ، هم چنین شرکت حمل بار هوایی آرامیس کارگو در زمینه فریت ارسال بار به مالزی حمل و نقل و تحویل سریع بار را با استفاده از پرسنل با تجربه ، متعهد و متخصص خدماتی را برای راحتی و آسایش مسافران ارائه می دهد . در این مقاله اطلاعاتی را در خصوص فریت بار به مالزی در اختیار متقاضیان عزیز قرار داده ایم ، برای کسب آگاهی بیشتر در خصوص نحوه فریت بار به مالزی و قیمت ارسال بار به مالزی با ما همراه باشید…

قیمت و نحوه فریت بار به مالزی

فریت بار به مالزی ، فریت اضافه بار به مالزی ، حمل بار هوایی به مالزی از جمله خدمات آرامیس کارگو می باشد . در جنوب شرقی آسیا ، کشور مالزی واقع شده است . وزارت خانه ها ، سازمان های اداری و دولتی در کوالالامپور که پایتخت کشور مالزی محسوب می شود ، واقع هستند . دو ناحیه جغرافیایی در مالزی وجود دارد که دریای چین جنوبی موجب جدا شدن دو ناحیه جغرافیایی به نام های مالزی غربی و مالزی شرقی از یکدیگر شده است . بر روی شبه جزیره مالایی ، مالزی غربی قرار دارد و مالزی شرقی در بخش شمالی جزیره بورنئو واقع شده است .

در صنعت حمل و نقل فریت بار به منظور حمل و ارسال بار به صورت هوایی ، زمینی  و دریایی می باشد . در حقیقت فریت بار به حمل و نقل کالا به روش های مختلف اطلاق می گردد . در کشور ایران فریت بار به حمل تجاری یا حمل خرده بار مسافری به صورت هوایی گفته می شود . فریت بار در کشور ایران از مبدا گمرک های مستقر در فرودگاه های کشور قابل انجام است . اگر قصد فریت بار به مالزی را دارید باید قبل از سفر اضافه بار خود را به فرودگاه انتقال دهید و با صرف هزینه اندک بار خود را به صورت هوایی به مالزی یا کشور مورد نظر ارسال نمایید .

فریت بار به مالزی

مالزی به عنوان یک مقصد تعطیلات محبوب و یک نقطه عبور از سفر خود شناخته شده است . در صورتی که قصد سفر به مالزی را دارید و نیاز به ارسال لوازم بزرگ مانند میز کار ، مبلمان یا … را دارید ، می توانید از خدمات فریت بار به صورتی هوایی بهره مند شوید .  در حمل و نقل هوایی به مالزی حدودا دو یا سه روز زمان می برد تا محموله شما به مقصد برسد .

قوانین مقررات ارسال بار هوایی به مالزی  

به صرفه ترین را برای حمل خرده بار و فریت بار به مالزی به صورت هوایی است . روش های دیگر برای حمل خرده بار به صورت بین المللی در ایران عبارتند از :

  • حمل زمینی خرده بار – فریت بار به صورت زمینی

برای انجام حمل و نقل بین المللی به صورت زمینی ، هیچ شرکتی این مسئولیت را بر عهده نخواهد گرفت . زیرا حمل و کرایه یک ماشین برای حمل خرده بار هزینه بر است و از نظر اقتصادی به صرفه نمی باشد .

  • حمل دریای خرده بار – فریت بار به صورت دریایی

در صورتی که قصد انجام فریت بار به صورت دریایی را دارید ، بار شما باید حداقل 200 یا 300 کیلو باشد . در غیر این صورت اجاره کانتینر و حمل زمینی به بندر به هیچ عنوان از نظر اقتصادی برای شما به صرفه نمی باشد .

خدمات آرامیس کارگو برای فریت بار به مالزی

  • پالت بندی لوازم مختلف مانند لباس ، وسایل منزل و شکستنی
  • انجام تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر
  • بسته بندی محموله با استفاده از نیروی های متخصص ، با تجربه و حرفه ای

فرودگاه بین المللی مالزی

مالاگا فرودگاه بین المللی مالزی به عنوان یکی از مهم ترین فرودگاه های مالزی و آسیای جنوب شرقی است . فاصله پایتخت مالزی ، کوالالاپور تا فرودگاه مالاگا حدودا 45  کیلومتر می باشد . کشور مالزی دارای شش فرودگاه بین المللی  ، شانزده فرودگاه داخلی و 18 فرودگاه است . به همین دلیل براحتی می تواند پاسخگوی تقاضای رو به رشد مسافران باشد .

خدمات آرامیس کارگو برای دانشجویانی که در کشور مالزی ادامه تحصیل می دهند و یا افرادی که به صورت سالیانه به مالزی سفر می کنند ، بسیار عالی است .