مقالات

فریت بار به پاتایا چه شرایطی دارد؟

توسط شهریور 12, 1398 بدون نظر

پاتایا ساحلی در خلیج شرقی تایلند می باشد که حدود 150 کیلومتر با بانکوک فاصله دارد .پاتایا با برخورداری از معابد زیبا ، طبیعت بی نظیر و مهمان نوازی و غذاهای دریایی خوشمزه ، پادشاهی باستانی شگفت انگیز این استراحتگاه ساحلی را به بهشت سرگرم کننده در تایلند تبدیل کرده است . در ادامه قصد داریم شرایط و قوانین فریت بار به پاتایا را برای مسافرین و گردشگرانی که قصد اقامت در پاتایا دارند بیان کنیم .

قیمت و نحوه فریت بار به پاتایا

ویژگی های خاص و شگفت انگیز پاتایا باعث می شود که هر ساله افراد زیادی جهت سفر در این شهر بزرگ اقامت داشته باشند .این شهر با تورهای بادی ، جزیره های بی نظیر و غواصی و زمین های گلف بزرگ و زندگی شبانه شهرت دارد . برای ارسال بار و اطلاع از قیمت فریت بار به پاتایا می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

به طور کلی برای ارسال بار به هر کشوری قیمت گذاری با توجه به نوع ارسال ( هوایی ، زمینی ، دریایی ) و ابعاد و حجم و وزن کالا محاسبه و به مسافرین اعلام می گردد .حمل و نقل هوایی به تایلند می تواند در ماه دو مرتبه انجام گیرد .بسته بندی تخصصی در فریت بار به پاتایا باید توسط افراد متخصص و باتجربه در این زمینه انجام گیرد .

انجام امور تشریفاتی گمرکی با حضور مسافر و بدون حضور آن انجام می شود . نماینده اعزامی از شرکت فریت بار مسافری امور تشریفاتی گمرکی را بدون خطا و با آگاهی کامل در زمان کوتاه انجام می دهند . شرکت خدمات حمل و نقل هوایی آرامیس کارگو می تواند در کوتاه ترین زمان تمام امور تشریفات گمرکی و بسته بندی تخصص را انجام دهد .

تحویل محموله و کالا به طور معمول طی 4 روز کاری در فرودگاه مقصد انجام خواهد شد . ارسال هوایی کالا توسط آرامیس کارگو با دقت و حساسیت بالا انجام می شود .از مهم ترین بخش های واردات کالا بخش ترخیص کالا است .

فریت بار به پاتایا

فرودگاه بین المللی پاتایا

فرودگاه بین المللی پاتایا در میانه راه ریونگ و پاتایا واقع شده است که حدود 40 کیلومتر از شهر فاصله دارد .پروازهای این فرودگاه دارای سرویس چارتر و برنامه ریزی شده می باشند .هم چنین این فرودگاه یک ایستگاه هوایی رویال برای نیروی دریایی سلطنتی دارد و به همین دلیل در زمان فرود اجازه عکسبرداری از پنجره داده نمی شود .

شرایط و قوانین فریت بار مسافری

برای ارسال کالا به خارج از کشور ابتدا باید آگاهی کامل از قوانین و شرایط ارسال کالا به آن کشور داشته باشید .برخی از کشورها قوانین ورود و خروج مخصوص برای بسته و کالای ارسالی دارند . کالا برای ارسال و فریت بار به پاتایا باید بسته بندی تخصصی شوند تا در مسیر سفر کوچک ترین آسیبی به آن ها وارد نشود .

استفاده از برچسب و درج مشخصات کالا از موارد مهم در بسته بندی تخصصی فریت بار محسوب می شود . اطلاعات دقیق شخص فرستنده و گیرنده باید بر روی بسته نوشته شده باشد . شخص گیرنده با در دست داشتن مدارک لازم می تواند به فرودگاه مقصد مراجعه کند و کالا یا بار مسافری فریت را دریافت نماید .

جهت انجام بسته بندی تخصصی فریت بار به پاتایا می توان با مراجعه به بخش بسته بندی فرودگاه ،بسته بندی تخصصی را انجام داد و یا با برقراری تماس با شرکت های بسته بندی کالا می توان نماینده و کارشناس را در محل استخدام کنید . بسته بندی کالا با دقت و حساسیت در محل انجام می شود تا در زمان و برخی از هزینه ها صرفه جویی شود .

شرکت های فریت بار مسافری کلیه امور مربوط به بسته بندی ، حمل به فرودگاه ، انجام امور تشریفاتی گمرک و دریافت بارنامه را در کوتاه ترین زمان با بکارگیری افراد متخصص و باتجربه در این زمینه انجام می دهند . برای ارسال بار به پاتایا می توانید با آرامیس کارگو تماس بگیرید .

در فرودگاه پس از بازرسی و انجام امور تشریفاتی گمرکی که معمولا با حضور و یا بدون حضور مسافر توسط کارشناس شرکت ارسال بار انجام می شود . سپردن امور تشریفاتی گمرکی به کارشناس با پرداخت هزینه ای ناچیز در زمان مسافر صرفه جویی خواهد شد و مسافرین می توانند از این زمان برای انجام کارهای دیگر استفاده کنند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بسته بندی و ارسال کالا به کشورهای آسیایی و اروپایی می توانید با مشاورین آرامیس کارگو در تماس باشید .