مقالات

حمل بار از دبی

توسط شهریور 17, 1398 بدون نظر

شرکت فریت بار آرامیس کارگو در زمینه حمل بار از دبی بدون محدودیت در نوع و حجم کالا با مطمئن ترین ، سریع ترین و راحت ترین راه های موجود در خدمت شما عزیزان می باشد . در این مقاله به بررسی حمل بار از دبی ، واردات و صادرات از دبی به ایران خواهیم پرداخت . امیدواریم با مطالعه مطالب ذکر شده اطلاعاتی جامع در مورد حمل بار از دبی به دست آورید . با ما همراه باشید…

حمل بار از دبی

حمل بار از دبی به صورت هوایی ، زمینی و دریایی قابل انجام است . دبی جزء هفت شیخ نشین امارات متحده عربی می باشد که در سال های اخیر با گسترش روابط خود با کشورهای مختلف به ویژه ایران پیشرفت چشمگیری در حوزه تجارت داشته است . به همین دلیل مورد توجه بسیاری از واردکنندگان کالا در حمل بار از دبی و صادرات کالا به دبی قرار گرفته است .

حمل بار از دبی به ایران و بالعکس ، به صورت ته لنجی و تحویل تهران و سایر شهرستان ها در سریع ترین زمان ممکن توسط شرکت آرامیس کارگو قابل انجام است . در محاسبه هزینه حمل بار از دبی باید به ارزش کالا ، تصویر کالا ، تعداد بسته  و ابعاد هر بسته ( طول ، عرض و ارتفاع ) توجه نمایید .

فرآیند رشد حمل بار از دبی به صورت هوایی

در سال های اخیر شهر دبی توانسته در مدت زمان کمتری مسیر پر فراز و نشیب توسعه و رشد اقتصادی را طی کند . مهم ترین فرودگاه شهر دبی ، فرودگاه بین المللی دبی می باشد که از لحاظ ترافیک پروازهای بین المللی به عنوان شلوغ ترین فرودگاه جهان از لحاظ فریت بار و باربری محسوب می شود . به همین دلیل حمل بار از دبی از اهمیت زیادی برخوردار است . تجارت آزاد در این شهر بسیار رایج است . چهل درصد از تجارت جهانی طلا توسط امیر نشین دبی انجام می شود .

حمل بار از دبی

مزایای واردات و حمل بار از دبی

یکی از بهترین مزایای واردات و حمل بار از دبی سودی است که در اثر ترخیص کالا از دبی و واردات کالا از دبی به دست می آید . از مزیت های دیگر حمل بار از دبی کاهش هزینه های حمل و نقل کالای مورد نظر به ایران می باشد . یکی دیگر از مواردی که تاجران را ترغیب می کند تا از دبی خرید کنند این است که گمرک کشور امارات متحده عربی هیچ هزینه ای را بابت ترخیص کالا دریافت نمی کنند .

توجه داشته باشید که دبی از نظر موقعیت جغرافیایی به کشور ایران نزدیک است ، بدین ترتیب تاجران ایرانی می توانند با صرف وقت کمتر و هزینه حمل و نقل کمتر کالای مورد نظر بدون صرف هزینه ترخیص کالا در گمرک وارد ایران نمایند .

به علاوه واردات کالا از دبی باعث آسان شدن فرآیند خرید محصولات از کشورهایی می شود که ایران را تحریم کرده اند . امروزه دبی در ردیف قطب گردشگری جهان در دنیا قرار گرفته است .

علاوه بر موارد ذکر شده افرادی که کالای تحریمی وارد می کنند ، با توجه به اینکه دبی بابت ترخیص کالا هزینه ای دریافت نمی کند ، ابتدا کالای خود را به دبی حمل می کنند سپس از طریق حمل بار از دبی به ایران ، محموله خود را بدون پرداخت حقوق گمرکی به وارد ایران می کنند .

البته اگر قصد انجام صادرات کالا از دبی را داشته باشید باید فرآیند واردات کالا از دبی و هزینه گمرک را انجام دهید . هم چنین وارد کننده باید در ابتدا حدود پنج درصد از ارزش کل کالا را به عنوان حقوق گمرکی به دولت امارات پرداخت نماید . به یاد داشته باشید در صورتی که فرآیند حمل بار از دبی به صورت هوایی با موفقیت انجام گردد ، مبلغ دریافت شده به وارد کننده باز گردانده می شود .

نحوه حمل بار به دبی

به منظور ارسال بار به دبی این نکته را در نظر داشته باشید که صادرات کالا به دبی و حمل بار به دبی باید از طریق هوایی صورت گردد . حمل بار به صورت هوایی سریع تر و مطمئن تر می باشد . یکی از دغدغه های اصلی که بین تاجران و شرکت ها رایج است حمل بار به دبی یا صادرات کالا به دبی به صورت هوایی می باشد . فرآیند حمل بار به دبی را به شرکت آرامیس کارگو بسپارید و با خیال راحت و مطمئن در جهت تحقق اهداف خود از خدمات ما بهره مند شوید .