مقالات

خدمات حمل و نقل هوایی و ارسال بار به مالزی

توسط تیر 3, 1398 بدون نظر

ارسال بار به مالزی در شرکت حمل بارهوایی و فریت بار آرامیس کارگو به صورت کاملا تخصصی انجام می شود ، هم چنین خدمات شرکت آرامیس کارگو در زمینه فریت بار به مالزی ، حمل و نقل و تحویل سریع با استفاده از افراد باتجربه و متخصص در این حوزه انجام می شود .برای اطلاع از قیمت و نحوه ارسال بار به مالزی با ما همراه باشید .

ارسال بار به مالزی

مالزی، کشوری در جنوب آسیای شرقی ، در شمال اکواتور واقع شده است. پایتخت کشور مالزی، کووالامپور می باشد که در بخش غربی این شبه جزیره که حدود 40 کیلومتر با دریا فاصله دارد، واقع شده است.کشور مالزی بسیار زیبا و دارای مناظر طبیعی بی نظیر می باشد. ویژگی های خاص مناطق مختلف در کشور مالزی باعث شده که بسیاری از گردشگران را هر ساله به سمت خود جذب کند .

از لحاظ اقتصاد ، کشور مالزی دارای ثبات مالی می باشد و اقتصاد آن تنها از گردشگری تامین نمی شود.بسیاری از ایرانیان کشور مالزی را برای تفریح و اقامت و ادامه تحصیل انتخاب می کنند.البته در این میان افرادی هستند که از شرایط و قوانین موجود در ارسال بار به مالزی و فریت بار هوایی به آن مطلع نیستند. در ادامه به توضیح چگونگی ارسال بار به مالزی می پردازیم.

کشور مالزی به عنوان مقصد تعطیلات اکثر گردشگران و توریست ها به دلیل تنوع و آب و هوای خوب و از همه مهم تر نقطه ای برای عبور از سفر شناخته می شود .زمانی که بار اضافی داشته باشید بهتر است در زمان مسافرت ، وسایل و بار اضافی خود را از طریق فریت بار هوایی به کشور مقصد ارسال نمایید . در این صورت هزینه اضافه بار و مشکلات حمل آن را ندارید و بدون دردسر می توانید کالا و سوغاتی های خود را به کشور مورد نظر بفرستید .

خدمات حمل و نقل و ارسال بار به مالزی

خدمات شرکت آرامیس کارگو برای افرادی که قصد مهاجرت و سفر به کشور مالزی دارند، مناسب بوده و برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر در این کشور دارند ، خدمات عالی ارسال بار به مالزی را دنظر گرفته ایم .برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید .

چنان چه قصد سفر به کشور مالزی را دارید می توانید با ارسال بار به مالزی از خدمات حمل و نقل هوایی به این کشور استفاده کنید . فریت بار هوایی چیزی حدود یک یا دو روز کاری زمان می برد تا کالا و بسته ارسالی خود را در فرودگاه مورد نظر دریافت کنید .با این توصیفات فریت بار هوایی کالا و ارسال بار به مالزی برای مسافرین و مهاجرین روشی مناسب می باشد .

ارسال بار به مالزی

قیمت ارسال بار به مالزی را معمولا با توجه به ابعاد و حجم کالا محاسبه می شود .برای استفاده از خدمات حمل و نقل هوایی شرکت آرامیس کارگو می توانید با برقراری تماس با مجموعه از خدمات باکیفیت ما بهره مند شوید . یکی از مهم ترین موضوعاتی که در زمان ارسال بار به سایر کشورها مطرح می شود ، شرایط و قوانین فریت بار مسافری می باشد.گام اول از قوانین حاکم در کشور مورد نظر برای ارسال بار مطلع شوید و پس از آن با بسته بندی مناسب کالا که طبق  استانداردهای موجود انجام می شود ، کالای مورد نظر خود را بسته بندی کرده و سایر اقدامات لازم را جهت ارسال بار انجام دهید.

از دیگر خدمات فریت بار شرکت آرامیس کارگو برای ارسال بار به مالزی می توان به پالت بندی وسایل و لوازم خانگی ، پوشاک و .. به صورت کاملا حرفه ای اشاره کرد .افرادی که در کار صادرات و واردات هستند نسبت به سایر افراد حساسیت بیشتری را برای کالا و نحوه بسته بندی و مراقبت و نگهداری آن ها دارند . محصولاتی برای ارسال به کشور دیگر آماده می شوند باید با دقت و مواد مخصوص پالت بندی شوند. شرکت حمل و نقل هوایی آرامیس کارگو با استفاده از افراد متخصص با کمال دقت و مهارت بالا وسایل مورد نظر را پالت بندی و به مقصد ارسال می کند .

فرودگاه بین المللی مالزی

مالاگا یکی از مهم ترین فرودگاه های بین المللی در آسیا جنوب غربی است که فاصله آن با مرکز شهر کوالامپور حدود 45 کیلومتر می باشد. کشور مالزی دارای فرودگاه های بین المللی کاملا مدرن و مجهز می باشد که دارای امکانات و ظرفیت بالا می باشد .فرودگاه بین المللی کشور مالزی می تواند نیازهای مسافران و خطوط هوایی را در داخل و خارج از کشور تامین کند .

ارسال نظر