مقالات

ارسال بار به پاتایا – ارسال بار هوایی به پاتایا

توسط شهریور 14, 1398 بدون نظر

پاتایا  در ساحل شرقی خلیج تایلند ، در حدود 100 کیلومتری (62 مایل) جنوب شرقی بانکوک واقع شده است . پاتایا یک منطقه شهری خودمختار است که تامبون های Nong Prue و Na Klua و بخش هایی از Huai Yai و Nong Pla Lai را پوشش می دهد . این شهر در منطقه صنعتی شرقی دریا به همراه سی راشا ، لائام چابنگ و چونبوری قرار دارد . جمعیت پاتایا حدود 1000000 نفرمی باشد . پاتایا دارای آب و هوای مرطوب و گرمسیری است که به فصول گرم و خشک (دسامبر تا فوریه) ، گرم و مرطوب (مارس و آوریل) و گرم و بارانی (مه تا نوامبر) تقسیم می شود  .

شرکت آرامیس کارگو در زمینه ارسال بار به پاتایا ، تایلند ، ترکیه ، عراق و سایر کشورهای جهان تخصص دارد . اگر به دنبال ارسال بار به پاتایا هستید ، راهنمای ما برای ارسال به پاتایا را بررسی کنید .

ارسال بار به پاتایاارسال بار هوایی به پاتایا

­ارسال بار به پاتایا به سه طریق زمینی ، هوایی و دریایی قابل انجام است . پاتایا با ترکیبی دارای معابد الهام بخش ، زیبایی طبیعی نفس گیر ، شهروندانی مهمان نواز ، غذاهای مستحکم و در نهایت شهری بسیار سرگرم کننده می باشد که باعث سفر و اقامت بسیاری از مردم جهان به این شهر می شود . پاتایا برای تفریح و گردش بسیار فوق العاده است .

شهر ساحلی پاتایا از اواخر قرن بیستم بسیار مورد توجه قرار گرفت . زمانی که این شهر را برای سفر و اقامت انتخاب می کنید ، انتظار دیدن شهری شلوغ و جذاب را می توانید داشته باشید . زبان رسمی و ملی این شهر تایلندی است .

روزانه هزاران هزار جنس از گوشه ای به گوشه ی دیگر دنیا جا به جا می شود . بار ارسالی ممکن است وسایل صنعتی ، دارو ، لوازم منزل ، لوازم تجاری و… باشد . اما روش ارسال بار به پاتایا و مدت زمانی که باید به مقصد برسد به وزن ، اندازه و حجم بار بستگی دارد .

ارسال بار به پاتایا

ارسال بار هوایی به پاتایا یکی از روش های امن و مناسب برای جا به جایی کالای شما می باشد . حمل و نقل کالا به دو دسته فریت بار و کارگو تقسیم می گردد . در صورتی که قصد ارسال بار هوایی به تایلند را دارید بهتر است بدانید حداقل خدمات حمل و نقل هوایی 45 کیلوگرم است . در حقیقت وزن ، طول ، عرض و ارتفاع کالای مورد نظر شما در قیمت گذاری و هزینه تاثیرگذار می باشد که در نهایت توسط خود فرد ارسال کننده و یا گروه متخصص آرامیس کارگو انجام می گردد .

هزینه ارسال بار هوایی در تایلند ممکن است دو بار در ماه افزایش یابد . هزینه بیش از 300 الی 500 کیلوگرم بار ارزان تر محاسبه می شود . شرکت آرامیس کارگو در دو روز تمام کارهای مربوط به ارسال بار به پاتایا ، بسته بندی و تشریفات گمرکی را انجام می دهد . تحویل بار در فرودگاه مقصد معمولا چهار روز زمان می برد .

فرودگاه بین المللی پاتایا

فرودگاه پاتایا یا فرودگاه بین المللی U-Tapao حدودا 40 کیلومتر از شهر فاصله دارد . فرودگاه بین المللی پاتایا دارای یک ایستگاه هوایی رویال نیروی دریایی سلطنتی و یک خانه اولین بال هوایی نیروی دریایی است به همین دلیل زمان برخاستن و فرود آمدن هواپیما از مسافران درخواست می شود که از پنجره عکس نگیرند .

تعداد کمی پرواز روزانه و بین المللی توسط فرودگاه بین المللی پاتایا انجام می گردد و خدمات ارسال بار به پاتایا فقط در سه یا چهار روز در هفته ارائه می شود . در فرودگاه بین المللی پاتایا برای توسعه بیشتر قابلیت های تجاری برنامه هایی وجود دارد ، به همین دلیل به طور موثری به سومین فرودگاه بانکوک تبدیل شده است .

ارسال بار هوایی آرامیس کارگو تمام کارهای مرتبط با واردات ، صادرات و ترخیص کالا ، که یکی از بخش های مهم در واردات است را انجام می دهد . در نهایت شخص ارسال کننده یا وارد کننده بدون هیچ گونه نگرانی می تواند بار خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرد .

اگر قصد فریت بار و ارسال بار هوایی به هر جای دنیا را دارید می توانید از طریق خطوط ارتباطی با شرکت آرامیس کارگو تماس بگیرید و با کارشناسان این شرکت در زمینه ارسال بار هوایی به پاتایا یا هر کجای دنیا مشورت نمایید .