مقالات

فریت بار به گوتنبرگ

توسط خرداد 1, 1398 بدون نظر

گوتنبرگ بعد از استکهلم بزرگترین شهر سوئد می باشد که در کنار رودخانه گوتا قرار دارد . گوتنبرگ یکی از مهم ترین بندرهای صادراتی سوئد می باشد . هر ساله مسافرین و مهاجران بسیاری به این شهرجهت اقامت کوتاه یا بلند مدت سفر می کنند اما بسیاری از افراد اطلاعی دقیق از قوانین و شرایط فریت بار به گوتنبرگ ندارند ، ما در این مقاله قصد داریم نکات لازم را جهت ارسال بار به این شهر بیان کنیم ، همراه ما باشید .

فریت بار به گوتنبرگ

گوتنبرگ شهری بندری می باشد که از لحاظ اقتصادی از مهم ترین و تاثیرگزارترین شهرهای کشور سوئد محسوب می شود . به همین دلیل گوتنبرگ را دومین شهر سیاسی و اقتصادی سوئد بعد از استکهلم درنظر می گیرند . یکی از دلایل مهاجرت اکثر افراد به گوتنبرگ آب و هوای اقیانوسی آن می باشد .ایرانی های زیادی در طول سال برای مسافرت و گشت و گذار به این شهر زیبا و خوش آب و هوای سوئد سفر می کنند .در هنگام سفر به سوئد اطلاع دقیق از نحوه فریت بار به گوتنبرگ ، قوانین و مقررات این شهر را نمی دانند . در ادامه توضیحاتی در رابطه با ارسال بار به گوتنبرگ و خدمات مهم فریت بار به گوتنبرگ توسط آرامیس کارگو بیان خواهیم کرد .

فریت بار به گوتنبرگ

فرودگاه بین المللی گوتنبرگ . فریت بار به گوتنبرگ

فرودگاه بین المللی گوتنبرگ به عنوان دومین فرودگاه شلوغ و پرتردد سوئد محسوب می شود . این فرودگاه به وسیله شرکت فرودگاه بین المللی سوئد اداره می شود و کلیه امور مسافربری از جمله فریت بار به گوتنبرگ و سایر کشورها توسط افراد باتجربه و کاربلد بدون خطا انجام می شود .فرودگاه بین المللی گوتنبرگ در 12 کیلومتری جنوب شرقی این شهر قرار دارد . برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد نحوه فریت بار به گوتنبرگ و سوئد با کارشناسان و مشاورین ما در تماس باشید .

قوانین و مقررات ارسال بار به گوتنبرگ

قوانین و مقررات فریت بار به گوتنبرگ تابع قوانین ارسال بار به سوئد می باشد .کلیه فرودگاه های سوئد دارای قوانین و شرایط یکسان جهت ارسال و فریت بار هوایی هستند . به طور کلی در فریت بار هوایی توجه به بسته بندی کالا ، انجام امور گمرک و تنظیم بارنامه و دریافت آن ضروری است .شرایط بسته بندی تخصصی کالا در فریت بار هوایی به شرح زیر است :

بسته بندی کالا با توجه به ماهیت بسته و متناسب با آن انجام می شود. از جعبه و کارتن های محکم و سالم بدون فرورفتگی و پارگی در بسته بندی تخصصی فریت بار معمولا استفاده می شود تا در زمان ارسال بسته و رسیدن به مقصد خطری بسته را تهدید نکند .استفاده از برچسب و لیبل های مخصوص برای کالاهای خاص و خطرناک چون مواد غذایی فاسدشدنی ، دارو ، مواد شیمیایی خطرناک که حمل و جا به جایی آن ها خطراتی را به همراه خواهد داشت .

معمولا فضای خالی داخل بسته های ارسالی را با مواد ضربه گیر که وزن کمی دارند کاملا پوشیده می شود .درج اطلاعات کامل شخص گیرنده و فرستنده بر روی جعبه و استفاده از چسب بر روی آن جهت جلوگیری از آسیب و ازبین رفتن آن . در زمان جا به جایی بسته از قراردادن جعبه بر روی یکدیدگر جدا خودرداری شود تا آسیب و پارگی و فرورفتگی در بسته ایجاد نشود .همانطور که قبلا بیان کردیم مهم ترین بخش در حمل بار هوایی نحوه ی بسته بندی آن می باشد .

اگر نیاز به مشاوره در این زمینه دارید می توانید با مراجعه به وبسایت آرامیس کارگو با مشاورین و کارشناسان باتجربه ما در فریت بار به گوتنبرگ و سایر کشورها صحبت داشته باشید .

خدمات فریت بار مسافربری

خدمات ارسال بار مسافربری شرکت های حمل بار هوایی شامل بسته بندی تخصصی بسته یا کالای ارسالی در محل به صورت استاندارد و با توجه به شرایط و قوانین مربوط به آن کشور انجام می شود . بارگیری جهت حمل بار از مقصد و انجام کلیه امور تشریفاتی گمرکی که با و بدون حضور مسافر توسط نماینده تعیین شده انجام می شود . برای جلوگیری از آسیب به محموله ارسالی پس از انجام تشریفات گمرکی در صورت نیاز از پالت بندی برای ارسال بار استفاده می کنند .شرکت فریت بار و ارسال کالا آرامیس کارگو مسئولیت تمامی امور گمرکی و بسته بندی و دریافت بارنامه و .. را برعهده می گیرد . برای اطلاع از هزینه فریت بار با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید .