مقالات

هزینه ارسال بار به انگلستان چقدر است ؟

توسط خرداد 8, 1398 بدون نظر

انگلستان با توجه به تسهیلات و خدماتی که برای توریست و مهاجرین فراهم کرده است ، مقصد بسیاری از ایرانی ها خصوصا افراد تحصیل کرده می باشد .از مهم ترین عوامل مهاجرت افراد به انگلستان موقعیت های شغلی فراوان ، دانشگاه های معتبر ، امکان تجارت و .. که از انگیزه های اصلی مهاجران می باشد . ارسال بار به انگلستان را به اصطلاح فریت بار می گویند که یکی از رایج ترین راه های ارسال بار مسافرین به این کشور می باشد .

ارسال بار به انگلستان

لندن یکی از شهرهایی است که در زمینه جذب توریست در میان شهرهای اروپایی شهرت دارد . ارسال بار هوایی به این شهر از رایج ترین روش های فرستادن وسایل مهاجرین قبل از سفر به انگلستان می باشد .به طور کلی کسانی که قصد اقامت طولانی مدت در لندن را دارند با فرستادن وسایل خود پیش از پرواز به صورت فریت بار هوایی اقدام می کنند ، زیرا وزن بار مسافری به انگلستان همیشه بیش تر از وزن ارسال بار به انگلستان می باشد .در این میان تجار به منظور صادرات و ارسال بار به انگلستان با توجه به جمعیت ایرانیان مقیم در شهر لندن ، محموله تجاری خود را به انگلستان ارسال می کنند.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به انگلستان

شخص فرستنده یا نماینده انتخاب شده توسط فرد فرستنده با در دست داشتن پاسپورت ، بلیط  در گمرک فرودگاه می تواند اقدام به ارسال بار به انگلستان داشته باشد .البته باید مشخصات کامل شخص گیرنده در لندن را که دریافت کننده بار در فرودگاه بین المللی انگلستان است ، همراه خود داشته باشد . تجاری که با توجه به جمعیت زیاد اریانیان مقیم کشور انگلستان اقدام به صادرات برخی از کالاهای تجاری می کنند،برای ارسال بار به انگلستان علاوه بر اسناد و مدارک شناسایی باید کارت بازرگانی نیز همراه خود داشته باشند .

در صورت نداشتن کارت بازرگانی می توان با رعایت قوانین و ضوابط موجود در ارسال بار به انگلستان از کارت بازرگانی نماینده شرکت های فریت بار مسافری استفاده کرد . جهت کسب اطلاعات در رابطه با خدمات حمل و نقل هوایی کالا آرامیس کارگو با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید .

هزینه ارسال بار به انگلستان چقدر است ؟

به طور کلی در فریت بار هوایی بار، هزینه ارسال با توجه به وزن و حجم کالا محاسبه می شود . البته مهم ترین بخش در فریت بار مسافری کالا نوع بسته بندی آن می باشد . با توجه به ماهیت بسته ارسالی ، بسته بندی تخصصی کالا انجام می شود و کالا برای ارسال به انگلستان آماده خواهد شد .

فرودگاه بین المللی شهر لندن

یکی از مهم ترین فرودگاه های بین المللی شهر لندن ، فرودگاه هیترو در غرب لندن می باشد . این فرودگاه با توجه به آمار به دست آمده جزو پرترددترین فرودگاه های اروپا می باشد و سومین فرودگاه پرتردد در دنیا براساس شمار مسافرین می باشد . از دیگر فرودگاه های بین المللی این شهر می توان به فرودگاه گتویک که در جنوب لندن قرار دارد ، اشاره کرد . کد یاتای فرودگاه گتویک شهر لندن LGW می باشد . شما عزیران می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر به سایت فرودگاه های بین المللی انگلستان مراجعه فرمایید .

قوانین و مقررات فریت بار به لندن

فریت بار به لندن طبق قوانین و استانداردهای فریت بار مسافری انجام می شود . تمام فرودگاه های بین المللی این کشور تابع قوانین و مقررات فریت بار هوایی هستند و این قوانین برای همه یکسان است . البته در مورد ماهیت کالا و ارسال اقلام مختلف قوانین در کشورهای مختلف یکسان نمی باشد و پیش از ارسال بار به انگلستان باید قوانین نوع کالای ارسالی بررسی گردد تا مشکلی برای فرستنده کالا به وجود نیاید .

جاذبه های گردشگری شهر لندن

لندن یکی از پرجمعیت انگلستان می باشد . هر ساله گردشگران زیادی را از کشور و شهرهای مختلف جهت دیدن جاذبه های گردشگری به خود جذب می کند . از مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر لندن می توان به ساعت معروف بیگ بن ، چرخ و فلک قول پیکر و معروف چشم لندن که در کنار رودخانه تیمز واقع شده است اشاره کرد . پارلمان بریتانیا ، اکواریوم لندن و موزه های مختلف این شهر از دیگر جاذبه های توریستی و گردشگری شهر لندن محسوب می شود که علاقه مندان به رشته هنر را به خود جذب می کند . در کل شهر لندن جزو شهرهای تاریخی و فرهنگی و هنری انگلستان می باشد که گردشگران زیادی را هر سال به خود جذب می کند .

ارسال نظر