مقالات

ارسال بار به هامبورگ

توسط خرداد 1, 1398 بدون نظر

هامبورگ دومین شهر بزرگ کشور آلمان و هشتمین شهر اتحادیه اروپا محسوب می شود. هامبورگ شهر بندری است و به همین دلیل به عنوان سومین بندر اروپا پس از روتردام و آنتورب است . یکی از شهرهای ثروتمند و بزرگ اروپا می باشد و از قدرت های مهم اقتصاد آلمان به شمار می رود . ما در این جا قصد داریم شرایط و قوانین ارسال بار به هامبورگ را برای شما عزیزان توضیح دهیم، همراه ما باشید .

مسافرت و فریت بار به هامبورگ   

کشور آلمان 16 ایالت دارد و شهر هامبورگ به عنوان شهر ایالتی در آلمان شناخته می شود .موقعیت بندر هامبورگ در جنوب شبه جزیره یوتلاند قرار گرفته است .شهر هامبورگ از شمال به اسکاندیناوی و از شرق به دریای بالتیک و غربه به دریای شمال وصل می شود .هامبورگ از شهرهای شمالی آلمان محسوب می شود و دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است که تحت تاثیر آب و هوای اقیانوس اطلس قرار گرفته است .

یکی از زیباترین شهرهای اروپاست و به دلیل آب و هوای بی نظیر هرساله مهاجران و مسافرین زیادی از از سراسر دنیا برای اقامت کوتاه و بلند مدت به هامبورگ سفر می کنند . نکته مهم در هنگام سفر به این شهر ارسال بار به هامبورگ می باشد . در ادامه خدمات مه شرکت آرامیس کارگو را در زمینه فریت بار ( ارسال بار به هامبورگ ) بیان خواهیم کرد .

تصویر زیر نمایی از شهر زیبای هامبورگ را نمایش می دهد :

شرایط بسته بندی کالا جهت ارسال بار به هامبورگ

بسته بندی کالا جهت ارسال بار به هامبورگ شرایط و قوانین خاص خود را دارد .مواردی چون عدم فرورفتگی ، پارگی و آسیب دیدگی بسته، وجود برچسب و لیبل و بارکدهایی که کلیه اطلاعات و مشخصات شخص فرستنده و گیرنده کالا در آن نوشته شده باشد .چنان چه در داخل بسته فضای خالی وجود داشته باشد بهتر است جهت جلوگیری از ضربه و آسیب به کالا داخل جعبه را با مواد ضربه گیر پر شده باشد . در صورت وجود کالای شکستنی از لیبل و برچسب مخصوص برای کالاهای شکستنی و سنگین در ارسال بار به هامبورگ برای بسته بندی کالا باید استفاده کنید .

در بعضی از موارد خاص چون مواد غذایی و دارو که نیاز به بسته بندی مخصوص دارد در زمان ارسال بار هوایی آن ها حفظ دمای کالا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که کم ترین هزینه جهت فریت بار مسافری بهترین خدمات را به شما ارائه نمی دهد. توجه به کیفیت در درجه اول در فریت بار هوایی اهمیت دارد .

زمان استاندارد رسیدن کالا در فریت بار هوایی معمولا 4 الی 5 روز می باشد . برای اطلاع از هزینه ارسال بار به هامبورگ می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید .در زمان انتخاب شرکت حمل بار دقت کافی را داشته باشید تا در زمان بسته بندی و انجام امور گمرکی فریب شرکت های ارسال بار هوایی را نخورید . کارشناسان مجموعه ما با راهنمایی و بیان نکات لازم کلیه هزینه های بسته بندی و امور ارسال هوایی کالای مورد نظر را بیان خواهند کرد .

فرودگاه بین المللی هامبورگ

فرودگاه هامبورگ از لحاظ بزرگی دومین فرودگاه بزرگ در کشور آلمان محسوب می شود که در 18 کیلومتری از شمال شهر هامبورگ واقع شده است . طبق بررسی و آمار به دست آمده در سال 2014 فرودگاه بین المللی هامبورگ به عنوان پنجمین فرودگاه پرتردد تجاری آلمان شناخته شده است . کد سازمان یاتا فرودگاه بین المللی هامبورگ HAM و برای سازمان ایکائو EDDH می باشد . قوانین و مقررات ارسال بار به هامبورگ تابع قوانین فریت بار به کشور آلمان می باشد و کلیه قوانین فرودگاه های آلمان یکسان است .

خدمات فریت بار به هامبورگ

بسته بندی تخصصی کلیه وسایل و لوازم خانه از جمله لباس ، ظروف شکستنی و .. در محل به صورت استاندارد طبق قوانین موجود در فریت بار انجام می شود . انجام کلیه امور تشریفاتی گمرکی با حضور مسافر یا به درخواست خود بدون حضور آن توسط نماینده انجام می شود .شرکت آرامیس کارگو به درخواست مشتری کلیه امور گمرکی را به عهده می گیرد . برای جلوگیری از آسیب دیدگی کالاهای ارسالی در فریت بار به هامبورگ در صورت نیاز محموله را پالت بندی می کنند که این مسئولیت را شرکت حمل بار هوایی برعهده می گیرد .

برای کسب اطلاعات بیش تر در رابطه با ارسال بار به هامبورگ با مشاورین ما در تماس باشید .

ارسال نظر