مقالات

ارسال بار به لندن – فریت بار به لندن

توسط خرداد 8, 1398 بدون نظر

یکی از بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهرهای بریتانیا لندن می باشد . لندن پایتخت انگلستان محسوب می شود و در کنار رود تایمز قرار دارد . قدمت شهر لندن به 2000 سال قبل ارتباط دارد ، به همین دلیل یکی از با قدمت ترین شهرهای جهان شناخته شده است . اکثر مراکز اداری بریتانیا در شهر لندن متمرکز شده اند ، به همین دلیل یکی از مهم ترین شهرهای این کشور محسوب می شود . به علاوه شهر لندن از نظر صنعتی بسیار پیشرفته است و مهد صنعت جهان شناخته شده است . هم چنین اکثر مردم انگلستان در این شهر ساکن می باشند .

شهر لندن از نظر آموزش ، پرورش ، رسانه و غیره نقش عمده ای را در جهان ایفا نموده است . با توجه به موارد ذکر شده این شهر یکی از باشکوه ترین ، اقتصادی ترین و سیاسی ترین شهرهای دنیا شناخته شده است . هر ساله افراد داخلی و بین المللی بسیاری به دلایل مختلفی مانند ادامه تحصیل ، توریست و به قصد اخذ اقامت به این شهر سفر می کنند . شهروندان ایرانی که موفق به اخذ اقامت انگلستان شده اند در شهر لندن ساکن می باشند . در صورتی که قصد مهاجرت و ارسال بار به لندن را دارید و از نحوه چگونگی ارسال بار به لندن اطلاعاتی ندارید ، در ادامه مطلب اطلاعاتی را در خصوص نحوه ارسال بار به لندن و فریت بار در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم . با ما همراه باشید…ارسال بار به لندن

ارسال بار به لندن – فریت بار به لندن

ارسال بار به لندن یکی از رایج ترین اقدامات مسافران برای ارسال محموله های خود به شهر لندن می باشد . اما این امکان وجود دارد که وزن بار ارسالی از وزن بار مجاز بیشتر باشد ، بنابراین مسافران می توانند قبل از پرواز محموله خود را از طریق فریت بار ارسال نمایند . به علاوه با توجه به جمعیت زیاد افراد مقیم در این شهر ، تاجران به قصد صادرات و واردات اقدام به ارسال بار به لندن می نمایند .

معرفی جاذبه های گردشگری شهر لندن

 • چرخ فلک قول پیکر معروف به چشم لندن (London Eye)
 • ساعت معروف بیگ بن (Big Ben)
 • پارلمان بریتانیا (House of Parliament)
 • آکواریوم لندن (London Aquarium)
 • موزه های مختلف لندن

صادرات بار به لندن – ارسال بار به لندن

امکان ارسال محموله های بسیاری به شهر لندن وجود دارد ، از جمله موارد ارسال بار به لندن عبارتند از :

 1. ارسال و صادرات وسائل منزل و مبلمان به لندن
 2. ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به لندن
 3. ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به لندن
 4. ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات و قارچ به لندن
 5. ارسال و صادرات زعفران و خشکبار به لندن
 6. ارسال و صادرات بار تجاری به لندن

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به لندن

زمانی که به منظور ارسال بار به لندن در گمرک فرودگاه حضور پیدا می کنید باید بلیط و پاسپورت خود را همراه داشته باشید . البته علاوه بر بلیط و پاسپورت باید مشخصات کامل فردی که در لندن بار شما را دریافت می کند را همراه خود داشته باشید .

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به لندن

با توجه به موارد ذکر شده ایرانیان زیادی در لندن اقدام به صادرات بار تجاری نموده اند . در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به لندن را دارید باید علاوه بر مدارک شناسایی و کارت بازرگانی را همراه خود داشته باشید . در صورتی که کارت بازرگانی ندارید می توانید از کارت بازرگانی نمایندگان آرامیس کارگو با رعایت قوانین استفاده نمایید .

بسته بندی بار – ارسال بار به لندن

افرادی که قصد مسافرت به شهر لندن را دارند ، ممکن است نگران باشند که بار ارسالی آن ها در طول سفر آسیب ببیند . شرکت آرامیس کارگو با ارائه خدمات بسته بندی و استفاده از مرغوب ترین نوع کارتن به منظور فریت بار و بسته بندی لوازم شخصی ، لوازم منزل و… به علاوه استفاده از افراد متخصص و با تجربه در زمینه بسته بندی در خدمت متقاضیان عزیز می باشد .  خدمات آرامیس کارگو برای ارسال بار به لندن عبارتند از :

 • بسته بندی کلیه لوازم منزل
 • پالت بندی محموله در صورت لزوم
 • اخذ بارنامه برای ارسال بار به لندن

توجه داشته باشید که ارسال بار به لندن با توجه به قوانین ارسال بار به انگلستان قابل انجام است و تمامی قوانین در فرودگاه های انگلستان یکسان می باشد .