مقالات

قیمت و نحوه فریت بار هوایی به مراکش

توسط مهر 22, 1398 بدون نظر

شرکت فریت بار و ارسال بار هوایی آرامیس کارگو در زمینه حمل و نقل کالا به مراکش و دیگر کشورها تجربه و تخصص فراوانی دارد. از آنجایی که حمل و نقل کالا با استفاده از تجهیزات پیشرفته توسط شرکت انجام می شود، حمل و نقل هوایی در کوتاه ترین زمان همراه با خدمات برتر به مشتریان ارائه می شود. آرامیس کارگو فریت بار هوایی به مراکش را به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای انجام می دهد .

فریت بار هوایی به مراکش

فریت بار هوایی به مراکش،با توجه به قوانین و شرایط بین المللی فریت بار انجام می شود . مراکش کشوری است که در شمال قاره آفریقا واقع شده است . این کشور دارای خط ساحلی دریای مدیترانه و سراسر اقیانوش اطلس است . زمانی که قصد سفر به مراکش را دارید و می خواهید مشاوره ای در زمینه فریت بار هوایی به مراکش دریافت کنید، می توانید با کارشناسان و مشاورین مجموعه آرامیس کارگو تماس بگیرید.

هزینه و خدمات فریت بار هوایی به مراکش با توجه به حجم و ابعاد کالا محاسبه می شود. زمانی که در جستجوی شرکت حمل و نقل هوایی جهت ارسال بار به مراکش و دیگر کشورها در دنیا هستید با کمترین زمان و هزینه می توانید شرکت آرامیس کارگو را انتخاب کنید. آرامیس کارگو کلیه خدمات فریت بار مسافری را اعم از بسته بندی استاندارد و حمل به فرودگاه و انجام تشریفات گمرکی را در حضور مسافر و بدون آن با کیفیت بالا انجام می دهد .

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه فریت بار هوایی به مراکش و قیمت آن به وبسایت مجموعه ما مراجعه نمایید . برای ارسال کالا به مراکش ابتدا فرم های درخواست و ارسال بار را که شامل مواردی چون وزن و ابعاد بسته ، ماهیت و مشخصات آن و هم چنین مشخصات شخص فرستنده و گیرنده و مقصد است پر کنید .

پس از پر کردن فرم مورد نظر می توانید شخصا کالای ارسالی خود را بسته بندی کنید یا از نمایندگان و کارشناسان شرکت حمل و نقل هوایی کمک بگیرید. پس از بسته بندی بسته ارسالی از محل زندگی یا محل کار تحویل کارشناس مربوطه دهید و بعد از پالت بندی و انجام اقدامات امنیتی آن را به مقصد مد نظر ارسال کنید. در حال حاضر با برقراری تماس با بخش مشاوره ای می توانید هزینه های فریت بارهوایی به مراکش را تخمین بزنید .

فرودگاه بین المللی مراکش

مراکش دارای چند فرودگاه بین المللی در کازابلانکا ، مارکره ، تانگیر و .. می باشند . یکی از پرترددترین فرودگاه های کازابلانکا مراکش ، فرودگاه بین المللی محمد وطن است که اکثر پروازهای مهم این کشور از این فرودگاه انجام می شود . محبوب ترین فرودگاه برای خطوط هوایی اروپایی ، فرودگاه بین المللی مررکه مناره است . فریت بار هوایی مراکش و سایر خدمات حمل و نقل را می توانید از آرامیس کارگو دریافت نمایید .

یکی از بزرگترین فرودگاه های مراکش، فرودگاه بین المللی محمد وطن است که در 30 کیلومتری جنوب غربی شهر کازابلانکا قرار گرفته است. فرودگاه کازابلانکا یکی از پرترددترین فرودگاه های قاره آفریقاست . این فرودگاه درحال حاضر در نظر دارد ظرفیت خود را افزایش دهد .ترمینال های یک و دو از پایانه های اصلی فرودگاه محسوب می شوند .

آرامیس کارگو با کیفیت ترین خدمات فریت بار هوایی به مراکش را با استفاده از افراد باتجربه در زمینه ارسال بار هوایی به مراکش با هزینه مناسب و در کمترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه می دهد.برای اطلاع از قیمت و نحوه ارسال بار هوایی به مراکش با کارشناسان مجموعه ما درتماس باشید.

برای فریت بار مسافری لازم است مدارک خود را برای انجام تشریفات گمرکی به قسمت باربری و مسئول فرودگاه تحویل دهید . برای فریت بار مسافری لازم است از پاسپورت و بلیط خود کپی تهیه نمایید و همراه با پکینگ لیست ( لیست عدل بندی ) به فرودگاه مورد نظر مراجعه کنید.

این نکته لازم به ذکر است که پیش از ارسال بار به فرودگاه حتما بسته یا کالای خود را با توجه به قوانین و استانداردهای فرودگاه بسته بندی کنید، چنان چه بسته بندی کالا مناسب نباشد هندلینگ ایرلاین از پذیرش و ارسال بار به مقصد جلوگیری خواهد کرد .

زمانی که به فرودگاه جهت ارسال بار مراجعه کردید، مراحل فریت بار و تشریفات گمرک توسط نمایندگان شرکت حمل و نقل هوایی انجام می شود و با صدور بارنامه جهت نهایی کردن پروسه فریت بار مسافری جهت بازرسی بسته توسط حراست انجام می شود .