مقالات

حمل بار از دانمارک  – ارسال بار از دانمارک

توسط مهر 19, 1398 بدون نظر

دانمارک کشوری زیبا و پر از فضاهای جذاب و شگفت انگیز و پر زرق و برق است . برخلاف سایر کشورها مانند انگلیس که شهرهای لندن ، منچستر ، بیرمنگام دارد و آلمان که در آن شهرهایی مانند برلین ، فرانکفورت  و غیره وجود دارد ، پایتخت دانمارک شهرکپنهاگ ( Copenhagen ) ، بزرگترین و تنها شهر بین المللی این کشور است که بیش از 90٪ از جمعیت مهاجران را در خود جای داده است .

از دیگر شهرهای دانمارک می توان به شهرهای آرهوس ( Aarhus ) ، آلبورگ ( Aalborg ) و ادنسه ( Odense ) اشاره نمود . در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه فریت بار و حمل بار از دانمارک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، با آرامیس کارگو همراه باشید…

حمل بار از دانمارک  – ارسال بار از دانمارک

حمل بار از دانمارک به سه روش دریایی ، زمینی وهوایی قابل انجام است . دانمارک یکی از برجسته ترین کشورهای اسکاندیناوی و بخش مهمی از اتحادیه اروپا از سال 1973 است. با مساحت 42.924 کیلومتر مربع و جمعیتی نزدیک به شش میلیون نفر ، در شمال آلمان واقع شده است. از سوی دیگر ، سوئد و نروژ مرزهای شمال شرقی و شمالی خود را در دریای شمال به اشتراک می گذارند . فارغ از اندازه و جمعیت کمی که دارد ، دانمارک نقش مهمی در تاریخ اروپا با قدمت عصر آهن دارد .

بزرگترین صنایع دانمارک مانند کشاورزی ، توریست ، انرژی و حمل و نقل از جایگاه برجسته ای در اقتصاد جهانی برخوردار است . این کشور در فهرست بزرگترین شاخص اقتصاد ملی جهان با تولید ناخالص داخلی اسمی 0.32 تریلیون دلار قرار دارد .

کشور دانمارک اقتصاد متنوعی دارد که ترکیبی از ماشین آلات ، صنایع کشاورزی و غذایی ، دارویی ، طراحی ، انرژی و فناوری های سبزاست . اقتصاد دانمارک با بیش از 75٪ مشارکت بخش خدمات در تولید ناخالص داخلی ، عمدتاً به منابع انسانی متکی است . صنایع که دانمارک را به یک اقتصاد قوی در جهان تبدیل می کند صنعت کشاورزی ، گردشگری ، انرژی و حمل و نقل می باشد .

صنعت حمل و نقل

کشور دانمارک سرمایه گذاری های عمده ای را در بخش حمل و نقل انجام داده است . این شرکت یک شبکه حمل و نقل مدرن از بزرگراه ها و راه آهن ایجاد کرده است . این کشور دارای سه فرودگاه بزرگ است ، یعنی فرودگاه کپنهاگ ، فرودگاه بیلوند و فرودگاه آلبورگ که به بیش از 33 میلیون مسافر در سال خدمات مسافربری ، فریت بار و حمل بار از دانمارک را ارائه می دهد .

از طرف دیگر ، با پنج فرودگاه دیگر در سراسر کشور اتصال برقرار می کنند . به غیر از مسیرهای زمینی و هوایی ، این کشور تعدادی بندر را نیز توسعه داده است که نه تنها به حدود پنجاه میلیون مسافر در سال خدمات مسافربری و فریت بار ارائه می دهد بلکه سالانه بیش از 100 میلیون تن محموله و حمل بار از دانمارک نیز دارند .

حمل بار از دانمارک

اقلام عمده صادراتی دانمارک به ایران – حمل بار از دانمارک  

 1. تجهیزات پزشکی (مهم ترین کالاهای صادراتی دانمارک)
 2. دستگاه های مکانیکی با کار خـاص
 3. قطعات هواپیمایی و ناوبری
 4. کـره ، چربـی و روغن کاکائو
 5. پاکت و قوطی چندلایه
 6. غذاهای آماده
 7. آنزیم هـا
 8. و غیره

خدمات آرامیس کارگو به جهت حمل بار از دانمارک

 • بسته بندی اصولی و استاندارد
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی
 • پالت بندی محموله
 • اخذ بارنامه برای ارسال بار

حمل بار از دانمارک و ارسال بار از دانمارک از فرودگاه های کپنهاگ ، فرودگاه آلبورگ ، فرودگاه آرهوس و فرودگاه بیلاند انجام می گردد .  فریت بار از دانمارک به صورت دریایی از بنادر مهمی همچون بندر کپنهاگ ، آرهوس ، اسبیرگ و آلبورگ به صورت فله ای ، فول کانتینر و گروپاژ قابل انجام است . حمل بار از دانمارک به صورت حمل و نقل زمینی نیز توسط کریرهای دانمارکی و آلمانی ، هم به صورت فول تراک و هم خرده بار قابل انجام است .

هدف شرکت آرامیس کارگو جلب رضایت مشتری می باشد ، بنابراین با توجه به درخواست مشتری عمل می کند . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حمل بار از دانمارک می توانید ازطریق خطوط ارتباطی 02151005205 – 02155677883 با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .