مقالات

ارسال بار به کیپ تاون پایتخت آفریقای جنوبی

توسط مهر 22, 1398 بدون نظر

پایتخت آفریقای جنوبی و مرکز استان کیپ غربی ،شهر پرجمعیت کیپ تاون می باشد . این شهر بعد از ژوهانسبورگ دومین شهر از شهرهای پرجمعیت آفریقای جنوبی است. برای اکثر گردشگران و توریست هایی که قصد سفر به قاره آفریقا را دارند شهر کیپ تاون مقصد اصلی محسوب می شود و یکی از بهترین و محبوب ترین شهرهای توریستی قاره آفریقاست . ما در این مقاله قصد داریم چگونگی ارسال بار به کیپ تاون را توضیح دهیم با آرامیس کارگو همراه باشید.

ارسال بار به کیپ تاون پایتخت آفریقای جنوبی

کیپ تاون دومین شهر پرجمعیت آفریقای جنوبی می باشد و از دلایل مهم اهمیت  این شهر وجود مراکز مهم و ساختمان پارلمان آفریقای جنوبی را می توان اشاره کرد که در حقیقت شهر زیبای کیپ تاون مقرر قانونگذاری در آفریقای جنوبی است .

شهر بندی کیپ تاون یکی از زیبترین شهرهای آفریقای جنوبی است و از لحاظ اقتصادی قدرت بالایی برای این کشور محسوب می شود . هرساله تعداد زیادی از توریست ها و جهانگردان برای دیدن مناظر دیدنی شهر زیبای کیپ تاون به آفریقای جنوبی سفر می کنند .

بسیاری از این مسافرین برای ارسال بار به کیپ تاون مشکلاتی را دارند که ما در این جا قصد داریم هر یک از آن ها را بررسی کنیم .همانطور که می دانید کیپ تاون یکی از زیباترین شهرهای بندری آفریقای جنوبی است که از لحاظ اقتصادی و توریستی برای آفریقای جنوبی درآمد خوبی را به همراه دارد .

برای آن دسته از افرادی که قصد سفر طولانی مدت به این شهر را دارند نگرانی و دغدغه هایی برای ارسال بار به کیپ تاون وجود دارد .در ادامه خدمات ارسال بار به کیپ تاون را توسط کارشناسان مجموعه آرامیس کارگو بررسی خواهیم کرد.

عکس زیر نمایی از شهر زیبای کیپ تاون را نشان می دهد:

ارسال بار به کیپ تاون

خدمات ارسال بار به کیپ تاون

بسته بندی تخصصی کالا برای ارسال بار به کیپ تاون بسیار مهم است و شرکت های فریت بار هوایی با برخورداری از افراد متخصص در این زمینه توانسته اند در مدت زمان کوتاه و با هزینه مناسب،بسته بندی کالا را انجام دهند.شرایط و ضوابط ارسال بار به کیپ تاون را قبل از ارسال بار حتما مطالعه داشته باشید تا مشکلاتی از قبیل عدم ارسال یا ترخیص برای شما به وجود نیاید.

مسافرین و توریست هایی که قصد سفر به آفریقای جنوبی دارند اغلب نگران آسیب ب وسایل و بار خود در زمان ارسال بار به آفریقای جنوبی هستند . شرکت فریت بار آرامیس کارگو با ارائه خدمات برتر در این زمینه توانسته است رضایت مشتریان خود در این سال ها جلب نماید و با بسته بندی تخصصی و ارسال بار به آفریقای جنوبی ،بدون نگرانی و کوچک ترین آسیب در زمانی کوتاه با هزینه مناسب کالا را به مقصد برساند .

برای بسته بندی تخصصی کالا از کارتن های سفت و با کیفیت استفاده می شود که افراد متخصص در این زمینه با توجه به قوانین و مقررات استاندارد بسته بندی آن ها انجام می دهند .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان و مشاورین آرامیس کارگو در ارتباط باشید و هر سوالی که در ذهن خود دارید با آن ها در میان بگذارید .

شرکت فریت بار مسافری آرامیس کارگو با اعزام افراد باتجربه و متخصص در زمینه بسته بندی کالا در زمان و هزینه های حمل و جا به جایی مسافرین صرفه جویی کرده و وسایلی که قرار است از طریق هوایی یا زمینی و دریایی به کشور مقصد ارسال گردد به صورت کاملا تخصص بسته بندی می کند .

خدمات فریت بار مسافری

  • بارگیری و حمل کالا جهت فریت بار
  • در صورت نیازانجام پالت بندی استاندارد محموله
  • انجام کلیه تشریفات گمرکی در حضور مسافر یا بدون حضور مسافرین
  • بسته بندی تخصصی کالا در محل با توجه به قوانین و استانداردهای گمرکی
  • دریافت بارنامه جهت فریت بار به آ،ریقای جنوبی توسط کارشناسان گمرک

توجه به این نکته الزامی است ،چنانچه قصد سفر به قاره آفریقا را دارید بهتر است قبل از سفر قوانین فریت بار و ارسال کالا به آفریقا را مطالعه کنید و با اطلاع از قوانین فرودگاه های آفریقا ،کالا یا بار خود را به آن کشور ارسال نمایید.عدم مطالعه قوانین و استفاده از خدمات شرکت های فریت بار مسافری باعث می شود که کالای ارسال شده در صورت ممنوعیت آن ارسال نشود.مشاورین و کارشناسان مجموعه ما آماده هستند تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.