مقالات

با نحوه ارسال بار به اردن بیشتر آشنا شوید! 

توسط مهر 24, 1398 بدون نظر

اردن در طول تاریخ بسیار مورد تهاجم قرار گرفته است و از هم پاشیده است. بسیاری از تمدن های اولیه بشر در این سرزمین وجود دارد که بیانگر نخستین شهرک نشینی بشر است .این کشور از لحاظ موقعیت جغرافیایی مرکز تجارت آسیا ، آفریقا ، اروپا می باشد و از نظر اقتصادی بسیار سودآور می باشد. ما در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ارسال بار به اردن بیشتر آشنا کنیم، با ما همراه باشید.

قیمت و نحوه ارسال بار به اردن

همانطور که قبلا بیان کردیم اردن مرکز تجاری قاره آسیا ريال اروپا و آفریقا می باشد که یکدیگر را به هم پیوند می دهد و یکی از کشورهای پیشرفته در منطقه می باشد . با این وجود حمل و نقل و ارسال بار به اردن صنعت شلوغ و سودآور می باشد.

در شرکت های فریت بار هوایی اعتبار و اطمینان حرف اول را می زند ،خدمات ارسال بار به اردن یکی از خدمات حمل و نقل هوایی شرکت های هوایی ارسال بار محسوب می شود . ارسال بار به اردن به دلیل قرارگیری در موقعیت مناسب جغرافیایی کار سختی نیست.

جهت رزرو و دریافت خدمات فریت بار هوایی به اردن می توانید با مراجعه به سایت آرامیس کارگو با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید

مراحل انجام فریت بار مسافری کار بسیار پیچیده و سختی نیست ، چنان چه اطلاعات لازم را داشته باشید می توانید در زمان مقرر بسته یا محموله ارسالی خود را به مقصد مورد نظر برسانید.شما می توانید با مقایسه قیمت خدمات فریت بار مسافری بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

برای انجام امور گمرکی نیز می توانید با انتخاب نماینده و کارشناس گمرک روند تشریفات اداری گمرک را با خیال آسوده و بدون نگرانی طی کنید.

ارسال بار به اردن

چرا بسته بندی کالا باید توسط افراد متخصص انجام شود؟

افرادی که قصد بسته بندی محصولات و لوازم شخصی خود را دارند به دلیل نداشتن اطلاعات لازم در این زمینه و تجربه کافی ،بسته بندی کالا را غیراصولی و استاندارد انجام خواهند داد و در فرودگاه با مشکلات مختلفی چون اضافه بار رو به رو خواهند شد .

اضافه بار برای مسافر جریمه هایی را به همراه دارد که باید براساس آن مبلغی را به کارشناس گمرک فرودگاه بپردازد. در صورتی که بسته بندی کالا توسط افراد متخصص و باتجربه در این زمینه انجام شود ، دیگر مشکلاتی از قبیل اضافه بار و غیر استاندارد بودن بسته بندی و آسیب به کالا در مسیر حرکت وجود نخواهد داشت .

ضرر و ضریان موجود را باید مسافر یا شخص فرستنده بپردازد و به دلیل محدودیت در ارسال بار به اردن و سایر کشورها توجه به نوع بسته بندی بسیار مهم است .نوع و کیفیت بسته بندی کالا در تعیین سلامت بار بسیار مهم است. می توان برای جلوگیری از آسیب به محموله از ضربه گیرهای مخصوص در زمان بسته بندی استفاده کنیم .این ضربه گیرها به صورت نایلون های حباب دار نیست بلکه فوم هایی است که ضخامت کافی دارد و از ایجاد ضربه جلوگیری می کند .

برای ارسال بار به اردن می توان به جای استفاده از کارتن های نازک از کارتن های محکم و مقاوم استفاده کنیم.این کارتن ها به راحتی پاره نمی شوند و مقاومت بالایی در جا به جایی و حمل دارند و به راحتی له نمی شوند .بسته بندی کالا بهتر است برای جلوگیری از خیس شدن یا نفوذ رطوبت در آن از سلفون یا گونی استفاده شود.

عدم آگاهی و اطلاعات لازم از قوانین و مقررات حاکم بر کشور مقصد و قوانین گمرکی هر کشور می تواند روند ارسال بار به خارج از کشور را با مشکلاتی رو به رو کند .برخی از مسافرین و افراد از کالاهای غیرمجاز اطلاع نداشته و همین امر موجب می شود در زمان سفر در گمرک تمام وسایل به دلیل وجود وسایل غیرمجاز بازشود و علاوه بر اتلاف وقت مسافر هزینه هایی را برای بسته بندی مجدد وسایل بپردازد .

تمام موارد بالا از دلایل استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی اصولی و استاندارد ارسال کالا به خارج از کشور بود که باید رعایت شود . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال کالا به کشور اردن و سایر کشورهای حوزه خاورمیانه می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

شرکت فریت بار آرامیس کارگو با استخدام افراد متخصص و باتجربه در این زمینه توانسته است در این سال ها خدمات برتر و با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهد . برای اطلاع از قیمت فریت بار به وبسایت مجموعه مراجعه فرمایید .