مقالات

ارسال بار هوایی به لس آنجلس

توسط خرداد 6, 1398 بدون نظر

بزرگترین شهر ایالت نیویورک آمریکا لس آنجلس نام دارد . لس آنجلس شهری با جمعیت 3/8 میلیون نفر که از این لحاظ دومین شهر شلوغ و پرجمعیت ایالت نیویورک به شمار می رود . لس آنجلس همانند دیگر شهرهای مهم دارای مراکز اقتصادی ، جهانگردی و علمی می باشد . افراد زیادی هستند که شهر لس انجلس را برای راه اندازی کسب و کار یا اقمت و ادامه تحصیل انتخاب می کنند . ما در این مقاله می خواهیم روش ارسال بار هوایی به لس آنجلس را برای مسافرین بیان کنیم، با ما همراه باشید .

نحوه ارسال بار هوایی به لس آنجلس

ایرانیان بسیاری در شهر لس آنجلس ساکن هستند ، جمعیت ایرانی هایی که در شهر لس آنجلس اقامت دارند 300 الی 800 هزار نفر  می باشند .همانطور که قبلا توضیح دادیم ، شهر لس آنجلس مرکز اصلی ایرانی هایی است که قصد اقامت در ایالات متحده آمریکا را دارند . افرادی که قصد مهاجرت و اقامت طولانی مدت در این شهر را دارند همیشه به فکر این هستند که چگونه سایل و بسته های خود را بدون آسیب ، صحیح و سالم به لس آنجلس برسانند. این فکر به مرور آشفتگی و دغدغه را برای مسافرین و مهاجرین ایجاد می کند .

نحوه ارسال بار هوایی به لس آنجلس تابع قوانین و شرایط فریت بار ایالات متحده می باشد . در این جا به برخی از قوانین و مقررات ارسال بار هوایی به لس آنجلس می پردازیم .آرامیس کارگو فریت بار و ارسال بار هوایی به لس آنجلس را در کوتاه ترین زمان و هزینه مناسب انجام می دهد .

ارسال بار هوایی به لس آنجلس

کارشناسان باتجربه در این شرکت با بررسی ماهیت کالا مناسب ترین نوع بسته بندی را برای ارسال بار هوایی به لس آنجلس انتخاب می کنند و با انجام کلیه امور گمرکی و تنظیم بارنامه ، فریت بار را به بهترین نحو انجام می دهد . جهت اطلاع از هزینه و سایر خدمات فریت بار مسافری می توانید با شماره های موجود در وبسایت تماس برقرار کنید .

توجه داشته باشید که ارسال بار هوایی به لس آنجلس طبق قوانین و مقررات فریت بار به آمریکا انجام می شود . لازم به ذکر است که کلیه قوانین مربوط به کشور آمریکا در تمامی فرودگاه های این کشور به صورت یکسان اعمال می شود .

فرودگاه بین المللی فریت بار لس آنجلس

فرودگاه بین المللی شهر لس آنجلس در وستچستر قرار دارد . فاصله فرودگاه با مرکز لس آنجلس چیزی حدود 26 کیلومتر می باشد .فرودگاه بین المللی لس آنجلس از لحاظ موقعیت مکانی در جنوب غربی ، امتداد سواحل اقیانوس اراو قرار دارد .طبق گزارشات و آمار منتشر شده فرودگاه بین المللی ارسال بار هوایی به لس آنجلس یکی از شلوغ ترین و پرترددترین فرودگاه های ایالات متحده محسوب می شود . در دنیا پنجمین فرودگاه بین المللی پرتردد و شلوغ می باشد .

شرایط بسته بندی کالا در فریت بار مسافری

از مهم ترین قسمت های فریت بار مسافری چگونگی آماده سازی و بسته بندی کالا ارسالی به صورت فریت بار هوایی می باشد . چنان چه ارسال بار از طریق هواپیما صورت گیرد و به هر دلیلی انجام نشود ضرر و زیان فراوانی را شخص فرستنده باید بپردازد .اهمیت به بسته بندی تخصصی کالا در فریت بار امری ضروری است که باید به آن توجه شود .

چنان چه نیاز به مشاوره و اطلاع از سرویس خدمات و هزینه بسته بندی جهت ارسال بار هوایی به لس آنجلس هستید می توانید با کارشناسان مجموعه آرامیس کارگو در تماس باشید .

کالاهای فاسد شدنی و خطرناک از قبیل مواد غذایی ، دارو ، انواع مواد شیمیایی نیاز به بسته بندی خاص و حفظ دما به منظور جلوگیری از فاسد شدن در طول سفر دارند . در فریت بار مسافری نوع بسته بندی و نحوه اجرای آن توسط افراد باتجربه اهمیت بالایی دارد . زمان استاندارد رسیدن کالا به صورت هوایی 4 الی 5 روز کاری است . شرکت های حمل بار هوایی با توجه به قوانین و شرایط موجود در کشور مورد نظر بسته بندی تخصصی کالا را انجام داده و با انجام کلیه امور گمرکی ، بسته را برای ارسال به مقصد آماده می کنند .

هزینه بسته بندی و ارسال بار با توجه به وزن و حجم کالا قیمت گذاری می شود . در این میان شرکت هایی هستند که با هزینه کمتر خدمات فریت بار مسافری را ارائه می دهند ، اما باید به این نکته توجه کنیم که هیچ ارزانی بدون دلیل نیست و امکان آسیب و یا تاخیر در ارسال بار در این شرایط وجود دارد.