مقالات

حمل بار از هلند – ارسال بار از هلند

توسط خرداد 1, 1398 بدون نظر

یکی از کشورهای بزرگ صارکننده هلند می باشد . از صنایع مادر در هلند کشتی سازی و صنایع شیمیایی است . به علاوه دامداری و کشاورزی از پایه های اقتصادی این کشور محسوب می شوند . واردات از هلند ، حمل و ترخیص از هلند به صورت هوایی ، زمینی و دریایی توسط آرامیس کارگو صورت می پذیرد . کلیه وارد کنندگان می توانند که مشغول واردات کالا از هلند می باشند ، می توانند از خدمات آرامیس کارگو در زمینه ارائه خدمات حمل بار از هلند ، حمل و ترخیص کالای تجاری ، صنعتی ، گاز و… به ایران بهره مند شوند .

در این مقاله اطلاعاتی درباره حمل بار از هلند ، فریت بار مسافری ، ارسال بار از هلند ، واردات و صادارت در اختیار شما قرار داده ایم . در صورتی که به دریافت این اطلاعات نیاز دارید ، با ما همراه باشید…

حمل بار از هلند

حمل بار از هلند – ارسال بار از هلند

حمل بار از هلند ، واردات و صادرات به سه روش هوایی ، دریایی و زمینی قابل انجام است . حمل بار از هلند و واردات شامل مواد غذایی ، شیمیایی ، دخانیات ، کاغذ ، حمل و نقل ، اوراق فلزی ، دامپروری ، تجهیزات پزشکی ، قطعات الکترونیکی و… می شود . با توجه به وزن و حجم کالا و نوع روش حمل بار هزینه حمل بار از هلند متفاوت است . ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام یک از روش های حمل بار از هلند مناسب است ؟ به منظور پاسخگویی به این سوال در ادامه مقاله روش های حمل بار از هلند را مورد بررسی قرار داده ایم .

حمل هوایی از هلند

حمل هوایی از هلند یکی از سریع ترین و امن ترین راه های حمل بار از هلند محسوب می شود . فرودگاه های مهم هلند عبارتند از سخیپول ( Amsterdam Airport Schiphol ) ، فرودگاه بین المللی روتردام ( Rotterdam The Hague Airport ) ، فرودگاه بین المللی آیندهوون (Eindhoven Airport) و فرودگاه بین المللی فلامینگو ( Flamingo International Airport ) . حمل هوایی از هلند با توجه به نوع ایرلاین 3 الی 5 روز طول می کشد .

حمل دریایی از هلند

هزینه حمل دریایی از هلند کمتر ا زحمل هوایی است . توجه داشته باشید که حمل دریایی از هلند به سمت بنادر موجود در جنوب ایران مانند بندر شهید رجایی ، بندر آبادان وعسلویه انجام می شود . در صورتی که قصد ارسال کالا به شهرهای دیگر را داشته باشید باید هزینه ترانزیت کالا را پرداخت نمایید. در نتیجه برای حمل بارهایی که وزن کمی دارند ، این روش از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد .

حمل زمینی از هلند

با توجه به شرکت های کریر زمان حمل بار زمینی متفاوت است . حمل جاده ای در هلند توسط شرکت های کریر انجام می شود . حمل بار زمینی کمترین هزینه را در بر می گیرد . اما فاکتورهای دیگری مانند زمان و امنیت کالا بین حمل دریایی و هوایی رقابت به وجود آورده است . انتخاب هر یک از روش های حمل به شرایط تاجران و کالایشان بستگی دارد .

حمل خرده بار از هلند

حمل خرده بار از هلند یا ارسال بار به هلند توسط مسافر قابل انجام نمی باشد . به منظور ارسال بار به هلند می توانید از خدمات فریت بار مسافری استفاده نمود . برای حمل خرده بار به هلند می توانید از فرودگاه های هلند به ایران یا هر کشور دیگری اقدام نمایید .

فریت بار به هلند

از دغدغه های اصلی مهاجرینی که در هلند زندگی می کنند ، حمل بار به هلند و فریت بار مسافری با کمترین هزینه می باشد .  همان طور که در مقالات قبل ذکر شد حمل بار به هلند همراه با مسافر امکان پذیر نیست . زیرا ایرلاین های مسافری تنها اجازه ارسال 30 کیلوگرم بار را به مسافر می دهند . به همین دلیل برای حل این مشکل مسافران بار خود را به صورت فریت بار به هلند ارسال می نمایند . فریت بار می تواند از لوازم منزل تا هر وسیله دیگری باشد .

برخی از خدمات بازرگانی قابل ارائه توسط بازرگانی آرامیس کارگو در هلند :

  • حمل بار از هلند به صورت هوایی ، زمینی و دریایی
  • ترخیص بار از هلند
  • ترخیص بار از فرودگاه امام خمینی
  • واردات از هلند
  • خدمات و ترخیص بار مسافری از هلند به ایران
  • صادرات به هلند
  • حمل دریایی از امستردام
  • خدمات بازرسی کالا در هلند
  • بسته بندی بار
  • و…

ارسال نظر