مقالات

شرایط و قوانین فریت بار به مسکو

توسط خرداد 6, 1398 بدون نظر

مسکو از پرجمعیت ترین شهرهای کشور روسیه و پایتخت آن محسوب می شود .مسکو از مهم ترین مراکز اقتصادی ، تاریخی ، سیاسی ، مذهبی ، آموزشی روسیه و اروپا می باشد و براساس سرشماری انجام شده در سال 2010 یکی از پرجمعیت ترین شهرهای اروپا و ششمین شهر پرجمعیت جهان محسوب می شود . ما در این مقاله قصد داریم شرایط و قوانین فریت بار به مسکو را برای کسانی که قصد مهاجرت یا سفر به این شهر دارند ، توضیح دهیم با آرامیس کارگو همراه باشید .

 فریت بار به مسکو چگونه انجام می شود ؟

شهر مسکو در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه فدرالی در روسیه اروپایی قرار دارد و قدمتی هشتصد ساله دارد .مسکو دارای چهار فرودگاه بین المللی ، 9 راه آهن و مترو که از عمیق ترین تونل های جهان است در شهر مسکو واقع شده است . مسکو به دلیل دارا بودن موسسه های مختلف ورزشی ، آموزشی و علمی و پژوهشی مقصد بسیاری از دانشجویان و مهاجرین که قصد اقامت در اروپا را دارند می باشد . هرساله ایرانی های بسیاری برای سفر کوتاه یا مدت بلند به مسکو سفر می کنند اما برخی از افراد با شرایط و قوانین فریت بار به مسکو آشنایی نداشته و با مشکلاتی رو به رو خواهند شد .

قوانین حمل بار در اکثر کشورها یکسان و طبق استانداردهای بین المللی در دنیا انجام می شود و تنها در برخی از موارد حمل بار تفاوت دارند . پیش از انجام فریت بار به مسکو می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه آرامیس کارگو که دارای سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بین المللی ، ترخیص کالا و ترانزیت دارد مشورت کنید .

فریت بار به مسکو

مهم ترین نکته در ارسال بار به مسکو موضوع بسته بندی استاندارد کالاست . مسافرین و مهاجرانی که قصد سفر به روسیه دارند اغلب نگران هستند که در طول سفر آسیبی به بسته یا کالای ارسالی وارد نشود . از شرایط و قوانین فریت بار به مسکو می توان به نحوه بسته بندی کالا ، انجام کلیه امور گمرکی و تنظیم بارنامه و در نهایت ارسال کالا به مقصد مورد نظر اشاره کرد . در بسته بندی تخصصی حمل بار به مسکو بهتر است از کارتن های مخصوص بسته بندی استفاده کرد . درج مشخصات کامل شخص گیرنده و فرستنده بر روی بسته ، پرکردن فضای خالی داخل بسته به منظور جلوگیری از فشار و آسیب به کالا باید استفاده کنیم .

قیمت فریت بار به مسکو با توجه به وزن و حجم کالای ارسالی تعیین می شود . البته نوع بسته بندی و عوامل دیگری نیز هستند که در تعیین قیمت حمل بار به مسکو موثرند ، با این توضیحات نمی توان از روی بار  قیمت نهایی ارسال بار را تعیین کرد .

خدمات فریت بار به مسکو آرامیس کارگو

  • بسته بندی تخصصی کالا و کلیه لوازم خانگی از جمله ظروف شکستنی ، لباس ، مبل و .. به صورت استاندارد و طبق قوانین موجود در فریت بار مسافری
  • حمل بسته و کالا به فرودگاه به منظور حمل بار هوایی
  • تشریفات گمرکی را بدون یا با حضور مسافر انجام می دهند . بعضی از مسافرین مایل هستند کلیه تشریفات گمرکی را شخصا به همراه نماینده فریت بار در اداره گمرک انجام دهند . در مقابل برخی دیگر از افراد به دلیل شلوغی و درگیری های روزمره کلیه اقدامات و تشریفات گمرکی را به عهده کارشناس و نماینده گمرک قرار می دهند .
  • به منظور جلوگیری از آسیب دیدن کالا و محموله ارسالی در صورت نیاز پالت بندی انجام می شود . تنظیم بارنامه و اخذ آن از دیگر خدمات فریت بار به مسکو توسط آرامیس کارگو می باشد، که در کوتاه ترین زمان و هزینه مناسب قابل انجام خواهد بود .

فریت بار به مسکو

فرودگاه بین المللی مسکو

فرودگاه بین المللی شرمتیوو در 30 کیلومتری شمال غرب مسکو واقع شده است که به همراه دو فرودگاه بین المللی ونوکووا ، داماددوا سه فرودگاه اصلی و مهم شهر مسکو محسوب می شوند . فرودگاه بین المللی شرمتیوو ، یکی از شلوغ ترین و پرترددترین فرودگاه های کشور روسیه به حساب می آید که خدمات مسافربری و فریت بار در آن انجام می شود . از لحاظ دسترسی و موقعیت مکانی فرودگاه بین المللی شرمتیوو مسکو در موقعیت مناسبی قرار دارد تا مردم و مسافرین بتوانند از طریق مترو ، اتوبوس های فرودگاه که به صورت شبانه روزی فعالیت دارند خود را به مقصد برساندد . هم چنین تاکسی های مخصوص فرودگاه آماده خدمت رسانی به کلیه مسافرین می باشند .

ارسال نظر