مقالات

قوانین و مقررات فریت بار به آتن

توسط اردیبهشت 25, 1398 بدون نظر

یونان کشوری توسعه یافته در جنوب شرق اروپا می باشد . بزرگترین شهر و پایتخت یونان ، شهر آتن است . صنعت گردشگری یکی از منابع درآمدزا برای یونان محسوب می شود .تولیدات کارخانه ای ، مواد پتروشیمی ، منسوجات و مواد شیمیایی  کالاهای صادراتی این کشور محسوب می شوند . آرامیس کارگو در این مقاله قصد دارد شما را با قوانین و مقررات فریت بار به آتن آشنا کند .

فریت بار به آتن

درصورتی که افراد به فکر فریت بار باشند از لحاظ قانونی تاجر یا مسافر هستند .فریت بار به آتن در صورتی که حجم بار کم باشد، ارسال با هواپیما برای افراد بصرفه تر خواهند بود .مسافرهایی که قصد مسافرت طولانی به یونان را دارند می توانند با پاسپورت و بلیط  جهت ارسال بار به آتن اقدام کنند . در صورتی که مدارک لازم برای ارسال بار آماده نبود ، می توانند برای فریت بار به آتن تمامی امور مربوط به بسته بندی و ارسال بار به آتن را به شرکت حمل هوایی بار آرامیس کارگو بسپارند .

فریت بار به آتن

در صورتی که بار ارسالی تجاری باشد . به عنوان مثال درخواست فریت بار به آتن برای صادرات مواد غذایی و صنایع دستی و .. است . ارائه مدارکی چون فاکتور فروش ، پکینگ لیست ، کارت بازرگانی جهت انجام امور تشریفات گمرکی در اکثر موارد لازم است . شرکت فریت بار هوایی آرامیس کارگو با تجربه کافی در زمینه حمل هوایی بار به آتن ، اقدامات لازم را جهت ارسال بار به یونان انجام می دهند.

چنانچه امور گمرکی به درخواست مشتری برعهده شرکت فریت بار قرار گیرد، حضور فرد فرستنده بار الزامی نیست .آرامیس کارگو کلیه امور فریت بار را از زمان تحویل کالا از درب خانه تا انتقال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی جهت حمل هوایی بدون حضور مشتری انجام می دهد . اما اگر مشتری تمایل به حضور در فرودگاه را داشته باشد ، مشکلی از این لحاظ وجود ندارد .

خدمات ما در فریت بار به آتن

شرکت آرامیس کارگو با سابقه درخشان در زمینه ارسال و فریت بار به آتن آمادگی خود را جهت مشاوره و انجام کلیه امور گمرکی را به صورت تضمینی اعلام می کند . خدمات ارسال بار هوایی به آتن در این مجموعه به شرح زیر می باشد :

بسته بندی تخصصی فریت بار به آتن

به این نکته توجه کنید ، که  نحوه ی بسته بندی برای فریت بار به آتن با بسته بندی بار جهت ارسال از نقطه ای به نقطه ای دیگر در یک شهر بسیار متفاوت است .چنان چه بسته بندی بار ارسالی ، با توجه به استانداردهای فریت بار و اصول اولیه آن بسته بندی نشود ، در قسمت بار فرودگاه پذیرش نخواهد شد .البته در صورتی که با خوش شانسی بار بسته بندی شده غیراصولی از قسمت بار فرودگاه رد شود، در صورت آسیب دیدن در مسیر بعد از تحویل شرکت هواپیمایی هیچ مسئولیتی را در قبال خسارت وارد شده به بسته قبول نخواهد کرد . آرامیس کارگو با بکارگیری افراد مجرب و کاربلد در زمینه بسته بندی تخصصی کالا، بار ارسالی مسافرین را طبق استانداردهای موجود بسته بندی می کند .

اضافه بار در ارسال بار به آتن  

اگر قصد سفر به آتن دارید و از محدودیت وزن بار در پروازهای خارجی رنج می برید . دیگر جای نگرانی نیست . پیشنهاد شرکت آرامیس کارگو استفاده از فریت بار به آتن می باشد . معمولا هزینه فریت بار به آتن چیزی حدود 30 درصد از جریمه اضافه بار در کانتر می باشد .برای ارسال بار به آتن یک هفته تا ده روز پیش از سفر اقدام نمایید .

فریت بار تجاری به یونان

اگر قصد ارسال بار تجاری به آتن را دارید ، از خدمات شرکت آرامیس کارگو جهت فریت بار و انجام کلیه امور گمرکی در کوتاه ترین زمان و صرفه جویی در هزینه ها می توانید بهره ببرید .بخش بزرگی که از بار تجاری به صورت فریت بار به آتن در حال حاضر انجام می شود شامل لوازم منزل ، مواد غذایی ، فرش دستباف و صنایع دستی می باشد . مجموعه آرامیس کارگو با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی بار سابقه درخشانی در حمل هوایی بار به آتن دارد . برای ارسال بار به آتن کافی است با مراجعه به وبسایت ما با مشاورین و کارشناسان آرامیس کارگو در زمینه فریت بار و بسته بندی کالا مشورت های لازم را داشته باشید .

ارسال نظر