مقالات

مسافرت به آلمان و فریت بار به برلین  

توسط خرداد 26, 1398 بدون نظر

کشور آلمان به خاطر فراهم کردن امکانات و تسهیلات فراوان برای گردشگران و مهاجرین ، مقصد انتخابی بسیاری از ایرانیان خصوصا قشر تحصیلکرده می باشد . کشور آلمان دارای نیروی کار مجرب، سطح پایین فساد اقتصادی و نوآوری بالا با سرمایه گذاری بزرگ می باشد . اکثر افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به این کشور را دارند بهتر است با شرایط و قوانین فریت بار به برلین آشنا شوند.

شرایط و قوانین فریت بار به برلین

کشور آلمان از بزرگترین کشورهای اقتصادی در اروپاست و جزو چهار کشور تولید کننده بزرگ در سال 2009 میلادی را به خود اختصاص داده است.بیشترین تعداد مهاجرین را شهرهای برلین ، هامبورگ و .. دارند . از انگیزه های اصلی مهاجرین به شهرهای بزرگ آلمان وجود دانشگاه های معتبر با رتبه بندی بالا ، موقعیت شغلی مناسب و تجارت و بسیاری از مواردی که می توان اشاره کرد .

برای ارسال کالا و فریت بار به برلین باید از قوانین و شرایط کشور آلمان اطلاعاتی داشته باشیم .برلین یکی از شهرهای توریستی کشور آلمان است که به دلیل فراهم کردن امکانات مختلف تحصیلی ، شغالی و تفریحی مقصد اکثر ایرانیان مهاجر به اروپا می باشد .برلین پایتخت کشور آلمان و بزرگترین شهر از لحاظ مساحت و جمعیت می باشد .

یکی از رایج ترین اقداماتی که مهاجرین و مسافرین در زمان سفر به شهر برلین انجام می دهند ، ارسال بار هوایی به برلین یا به اصطلاح فریت بار به برلین می باشد .به طور کلی وزن بار ارسالی به کشور آلمان نسبت به وزن بار مجاز مسافری بیشتر خواهد بود و همین امر موجب می شود که ایرانیان مقیم در شهر برلین وسایل خود را به صورت فریت بار به برلین ارسال کنند .

فریت بار به برلین

مسافرت به آلمان و فریت بار به برلین  

همانگونه که قبلا اشاره کردیم برلین پایتخت کشور آلمان و به عنوان یکی از شهرهای تاریخی مهم در دنیا شناخته می شود . به همین دلیل یکی از شهرهای مهم در زمینه سیاست های خارجی نیز محسوب می شوند.از لحاظ اقتصادی نیز این شهر یکی از مهم ترین شهرهای آلمان می باشد .

صنایع مختلف خودروسازی ، موادغذایی و فناوری های مهم سیستم اقتصادی موجب شده که افراد زیادی اقامت در این شهر را برای زندگی انتخاب کنند.برای ارسال کالا و فریت بار به برلین افراد می توانند از شرکت های حمل و نقل هوایی معتبر استفاده کنند .

شرکت های حمل بار مسافری با بکارگیری افراد متخصص در زمینه بسته بندی و ارسال بار ، نگرانی بسیاری از مسافرین را که در طول مسیر فریت بار به برلین هستند، برطرف کرده اند . آرامیس کارگو یکی از شرکت های حمل بار مسافری با ارائه خدمات برتر و اصولی در زمینه بسته بندی و استفاده از با کیفیت ترین نوع کارتن های فریت بار به برلین را زیر نظر کارشناسان و افراد متخصص در این زمینه انجام می دهد .

خدمات فریت بار مسافری به برلین

بسته بندی کالا در محل به صورت استاندارد توسط افراد باتجربه و متخصص . بارگیری جهت ارسال بار به برلین به صورت هوایی و انجام کلیه تشریفات و اقدامات گمرکی با حضور مسافر و بدون مسافر توسط نمایندگان انتخاب شده شرکت های حمل بار انجام می شود .

در مورد انجام تشریفات گمرکی برخی از مسافرین شخصا همراه با کارشناس فریت بار به برلین برای انجام کلیه امور گمرکی حضور داشته اما در مقابل تعدادی از مشتریان و مسافرین نیز امور گمرکی ارسال بار به خارج از کشور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت آرامیس کارگو همیشه خواست مشتری را در نظر می گیرد و مهم ترین مسئله را رضایت مشتری می داند .

قوانین ارسال و فریت بار به برلین تابع قوانین و مقررات فریت بار به آلمان می باشد . کلیه فرودگاه های آلمان تابع قوانین موجود بوده و برای همه آن ها یکسان است . در فریت بار مسافری بعد از انجام اقدامات گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی به محموله و بار ارسالی در صورت احتیاج پالت بندی را انجام می دهند .

شرکت خدمات حمل بار هوایی آرامیس نیز مسئولیت فریت بار را برعهده خواهد گرفت و زیر نظر کارشناسان و متخصصین این حوزه ارسال بار را انجام می دهد . برای اطلاع از قیمت و خدمات فریت بار مسافری می توانید به وبسایت مجموعه ما مراجعه فرمایید و با مشاورین ما در تماس باشید.