مقالات

هزینه حمل بار به کشورهای آسیایی

توسط مرداد 9, 1398 بدون نظر

یکی از مهم ترین خدمات شرکت های فریت بار مسافری، حمل بار به کشورهای آسیایی است .ایران یکی از کشورهای قاره آسیاست و با توجه به موقعیت جغرافیایی و دسترسی کامل به آب های خلیج فارش، دریای خزر و دریای عمان و همسایگی با کشورهای مختلف آسیا یکی از کشورهای مهم از لحاظ باربری بین المللی و ترانزیت کالا محسوب می شود . در ادامه قصد داریم بیشتر در مورد حمل بار به آسیا بپردازیم ، با ما همراه باشید .

حمل بار به کشورهای آسیایی چگونه انجام می شود؟

کشورهای آسیایی به لحاظ روابط تجاری و گردشگری با ایران در دسته های مختلف قرار می گیرند و هرکدام دارای مسیر مختلف حمل و نقل کالا می باشند . کشورهای شرق اسیا مانند ژاپن،کره جنوبی،چین و .. که از گذشته تا به امروز با ایران روابط تجاری و بازرگانی داشته است ، بیشتر حمل بار به کشورهای آسیایی شرق از طریق مسیرهای هوایی و دریایی استفاده می شود .

حمل بار به کشورهای آسیایی همسایه شمالی ایران اغلب به صورت زمینی انجام می شود و کالا و بسته های واردات و صادرات به این کشورها از طریق مسیر زمینی رد و بدل می شود .برخی دیگر از کشورهای آسیایی که کشور ما مرز دریایی با آن ها دارد، صادرات و واردات کالا را از رطیق راه های دریایی انجام می دهند .

جهت کسب اطلاع از هزینه حمل بار به کشورهای آسیایی می توانید با مشاورین شرکت آرامیس کارگو در ارتباط باشید و از آخرین اخبار و قوانین مربوط به صادرات و واردات به کشورهای آسیایی باخبر شوید . حمل بار به کشورهای آسیایی عمدتا از سه طریق زمینی و دریایی و حمل هوایی بار به کشورهای آسیایی انجام می شود .

همان طور که می دانید هر یک از مسیرهای حمل بار به آسیا مزایا و معایب خاص خود را دارند .هزینه حمل بار در مسیرهای مختلف با توجه به میزان مسافت به کشور مقصد ، وزن و ابعاد کالا و مسائل امنیتی و نوع بسته بندی متفاوت می باشد .

مهاجرین و مسافرهایی که قصد اقامت در کشورهای آسیایی را دارند می توانند با مراجعه به شرکت های فریت بار مسافری به منظور جلوگیری از جریمه شدن به علت اضافه بار ، بسته و کالاهای خود را از طریق ارسال بار هوایی یا دریایی و زمینی به مقصد مدنظر ارسال نمایند .

حمل بار به کشورهای آسیایی

هزینه حمل بار به کشورهای آسیایی

عوامل مختلفی در هزینه ارسال بار به کشورهای آسیایی تاثیرگزارند که در اینجا به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد . به طور کلی حمل بار به آسیا با توجه به نوخ خدمات مدنظر (فریت بار یا کارگو ) و بیمه باربری ، روش حمل بار و کالا ( هوایی یا دریایی و زمینی ) و مسافت کشور مبدا تا مقصد،وزن و ابعاد بسته  محاسبه می شود .

برای مشاوره در زمینه فریت بار هوایی و استفاده از خدمات باربری و حمل و نقل به کشورهای آسیایی می توانید با مشاورین و همکاران ما در شرکت آرامیس کارگو در ارتباط باشید .

فریت بار مسافری به آسیا

از دغدغه های اصلی افرادی که قصد ادامه تحصیل در یکی از کشورهای آسیایی را دارند و یا به دلایل مختلف شغلی یا ازدواج و .. باید در کشور دیگری اقامت داشته باشند،حمل اثاثیه خانه و ارسال بار و وسایل جانبی به آن کشورهاست . حمل بار به کشورهای آسیایی از سه طریق دریایی، زمینی، هوایی انجام می شود . فریت بار هوایی یکی از آسان ترین و رایج ترین روش های ارسال بار به خارج از کشور محسوب می شود .

برای ارسال بار به صورت هوایی می توانید با شرکت های متخصص در این زمینه تماس بگیرید و از قیمت و خدمات آن ها مطلع شوید .قبل از فریت بار کالا باید قوانین کشور مقصد را مطالعه کنید و با توجه به قوانین کالای مورد نظر خود را ارسال نمایید .بسته بندی تخصصی کالا و انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر و دریافت بارنامه همگی از خدمات مربوط به شرکت های فریت بار مسافری می باشد .

برای بسته بندی تخصصی می توان از افراد باتجربه و کاربلد این شرکت ها استفاده کرد .به منظور صرفه جویی در زمان می توانید نمایندگانی را در گمرک فرودگاه جهت فریت بار و انجام تشریفات گمرکی بگیرید و خود با خیال راحت سایر امور مربوط به سفر خود را انجام دهید .هدف اصلی شرکت ما جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات برتر و با کیفیت به آن هاست .

ارسال نظر