مقالات

فریت بار به ملبورن در کشور استرالیا

توسط مرداد 7, 1398 بدون نظر

شهر ملبورن استرالیا با مساحتی حدودا 8806 کیلومتر و حدود 4 میلیون نفر جمعیت به عنوان پایتخت استرالیا محسوب شده است . به علاوه به عنوان مهم ترین شهر فرهنگی ، قطب آموزش عالی و جهانگردی استرالیا شهرت دارد . با توجه به تحقیقات انجام شده بهترین شهر در دنیا برای زندگی شهر ملبورن استرالیا انتخاب شده است .

شهر ملبورن از نظر مسافرتی و توریستی جزء شهرهای معروف استرالیا شناخته شده است ، به همین دلیل افرادی که به این کشور سفر میکنند تمایل دارند از این شهر دیدن کنند . در عین حال یکی از دغدغه های مسافران فریت بار به ملبورن است . به طور کلی این شهر توانسته نظر بسیاری از گردشگران و توریست ها را به خود جلب کند . در ادامه مطلب اطلاعاتی را در خصوص فریت بار به ملبورن در به شما عزیزان ارائه می دهیم ، با ما همراه باشید …

فریت بار به ملبورن در کشور استرالیا

فریت بار به ملبورن را در حجم و اندازه ای ، با قیمت های مناسب به تیم آرامیس کارگو بسپارید . فرودگاه ملبورن به عنوان یکی از مراکز حمل و نقل هوایی مهم این شهر محسوب می شود و مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به ملبورن از طریق فریت بار به فرودگاه بین المللی ملبورن انجام می گردد . فریت بار به منظور ارسال اضافه بار مسافری ، لوازم منزل و یا برای ارسال بار تجاری قابل انجام است . خدمات آرامیس کارگو در خصوص فریت بار به ملبورن عبارتند از :

  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به ملبورن
  • فریت بار اضافه بار مسافری به ملبورن
  • فریت بار لوازم منزل به ملبورن
  • فریت بار تجاری به ملبورن

مدارک لازم جهت فریت بار به ملبورن

در صورتی که قصد فریت بار به ملبورن را دارید ، برای انجام چنین کاری از نظر قانون باید مسافر یا تاجر باشید و بلیط و پاسپورت خود را همراه داشته باشید . اما در برخی از شرایط ممکن است بلیط و پاسپورت شما آماده نباشد و قصد داشته باشید بار خود را برای یکی از آشنایان که در ملبورن زندگی می کند بفرستید . در چنین مواردی توصیه می کنیم مراحل انجام کار را به تیم آرامیس کارگو بسپارید . آرامیس کارگو بدون هیچ مشکلی این کار را انجام خواهد داد .

توجه داشته باشید اگر شما مسافر یا تاجر باشید و بار شما به عنوان اضافه بار محسوب شود ، از هر لحاظ فریت بار به ملبورن به نفع شما می باشد . اگر درخواست شما به منظور فریت بار تجاری مانند فرش ، مواد غذایی ، صنایع دستی و… به ملبورن باشد ، باید فاکتور فروش ، پکینگ لیست و کارت بازرگانی را برای انجام تشریفات گمرکی ارائه دهید .

در صورتی که کارت بازرگانی شما آماده نباشد ، می توانید از کارت بازرگانی همکاران خود برای انجام مراحل فریت بار تجاری استفاده نمایید . اگر برای انجام امور فریت بار نمی توانید در فرودگاه حضور پیدا کنید ، هیچ مشکلی نیست می توانید بار خود را از درب منزل به ما تحویل دهید ، و از انجام مراحل فریت و ارسال بارتان آسوده خاطر باشید .

فریت بار به ملبورن الزامی برای حضور مسافر و فرستنده کالا در فرودگاه ندارد . پس از انجام مراحل فریت بار به ملبورن با مناسب ترین قیمت ، رزرو کتبی بار شما به همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد شود . معمولا 3 الی 4 روز زمان می برد تا محموله شما به مقصد برسد .

نکاتی مهم در هنگام تحویل بار هوایی شما در شهر ملبورن

پس از اینکه مراحل فریت بار به ملبورن به پایان رسید ، به محض رسیدن بار شما به ملبورن پرسنل فرودگاه بین المللی ملبورن با شماره تلفنی که در بارنامه تحت عنوان گیرنده ذکر شده است ، به منظور اعلام رسیدن بار شما به شهر ملبورن ، تماس می گیرند . توجه داشته باشید که :

  1. تلفن شما در دسترس باشد .
  2. هنگام صدور بارنامه بهتر است دو شماره تلفن ارائه نمایید ، در این صورت اگر در دسترس نباشد ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره دوم تماس بگیرند .

به یاد داشته باشید که کارمندان فرودگاه مقصد تلاشی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد و شما باید پیگیر کار خود باشید . شما می توانید برای اطلاع از وضعیت بار خود با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید.

گیرنده محموله در هر فرودگاهی موظف است به عنوان خدمات فرودگاهی ، انبارداری و دریافت اصل بارنامه مبالغی ناچیزی را پرداخت نماید .