مقالات

ارسال بار به عراق چگونه انجام می شود ؟

توسط شهریور 7, 1398 بدون نظر

فریت بار مسافری به ارسال بار به تمام نقاط جهان با کیفیت برتر و در کوتاه ترین زمان ممکن توسط شرکت های حمل بار هوایی گفته می شود. چنان چه قصد ارسال بار به عراق دارید می توانید از خدمات شرکت آرامیس کارگو استفاده کنید . در ادامه قصد داریم نحوه ارسال بار هوایی به عراق و قیمت آن را برای شما عزیزان توضیح دهیم با ما همراه باشید .

قیمت و نحوه ارسال بار به عراق 

در ابتدا توضیح مختصری از کشور عراق جهت آشنایی بیشتر خواهیم داشت .عراق در شمال غرب خلیج فارس در حوزه خاورمیانه قرار دارد.عراق کشوری است که با ایران از شرق و از جنوب با کویت و غرب با کشور اردن محدوده مرزی را تشکیل می دهند .در صورتی که این کشور از لحاظ تمدن قدمت باستانی دارد اما به دلیل جنگ و ستم های قرن گذشته تقریبا کشوری ویران شده محسوب می شود.

از لحاظ موقعیت سیاسی وضعیت در عراق بسیار نابه سامان و ناپایدار می باشد .مسافرت به این کشور به دلیل نبود امنیت جانی بسیار کاهش پیدا کرده و اکثر توریست و گردشگران در معرض دزدیده شدن ، خشونت و قتل قرار می گیرند . به طور کلی ویزا برای این کشور به سختی صادر می شود زیرا امنیت در آنجا بسیار پایین بوده و نمی توان سلامت جان مسافرین را تامین کرد .

شهرهای مهم کشورعراق شامل بغداد،بصره،سلیمانیه،کربلا،کرکوک،موصل و دهوک می باشد .برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار به عراق می توانید با کارشناسان و مشاورین ما در تماس باشید . مجموعه آرامیس کارگو با بکارگیری افراد باتجربه و متخصص در زمینه فریت بار مسافری شما را در این زمینه می تواند راهنمایی کند .

ارسال بار به عراق

قیمت ارسال بار به عراق

با توجه به زیارتی بودن شهرهای نجف و کربلا و امنیت در شهرهای کردنشین در این کشور هرساله زائرین و مسافرین زیادی به این شهرها جهت مسافرت تفریحی و زیارتی سفر می کنند . برای ارسال بار به عراق در زمان مسافرت و اقامت در این کشور می توان از طریق هوایی یا زمینی انجام دهیم .

در سال های اخیر به دلیل اتفاقاتی که در اقتصاد کشور ایران اتفاق افتاد، افرادی زیادی جهت کار از ایران به مقصد کرکوک ، سلیمانیه و سایر شهرهای عراق کشور ایران را ترک می کنند .جهت ارسال بار به عراق باید تمامی موارد و شرایط لازم رعایت شود .اولین اقدام جهت ارسال با ربه عراق بسته بندی تخصصی کالا به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به آن انجام می شود .

شما می توانید از خدمات فریت بار مسافری شرکت های هواپیمایی برای حمل بار به عراق استفاده کنید.مشاورین در این شرکت ها با اعزام افراد با تجربه بسته بندی کالا در محل را طبق استانداردهای موجود انجام می دهند .

افرادی که قصد ارسال کالا به شهرهای مختلف عراق دارند می توانند از خدمات برتر شرکت های هواپیمایی فریت بار مسافری استفاده کنند و کالاهای مرغوب را از ایران با توجه به قوانین صادرات و واردات ارسال نمایند .

خدمات شرکت فریت بار مسافربری

شرکت ارسال بار هوایی آرامیس کارگو کلیه خدمات حمل و نقل و ارسال بار به خارج از کشور را با بهترین قیمت و کیفیت عالی انجام می دهند .پوشش خدمات این شرکت کشورهای آسیایی ، اروپایی و حوزه خلیج فارس و آفریقا و آمریکا می باشد .

انجام تمامی امور تشریفاتی گمرکی با حضور و بدون حضور مسافر توسط نماینده شرکت فریت بار مسافری در محل انجام می شود .اکثر افراد برای اطمینان بیشتر از ارسال بار خود تشریفات گمرکی را انجام می دهند که زمان زیادی را از آن ها خواهد گرقت .

عدم آگاهی از قوانین و روند انجام امور گمرکی باعث می شود ارسال بار به مقصد مد نظر با مشکلاتی رو به رو شود.شرکت های فریت بار مسافری با آگاهی کامل و استفاده از کارشناسان با تجربه و حرفه ای در این زمینه تمام امور تشریفاتی را در زمان کوتاه انجام می دهند .پس از اتمام امور تشریفاتی ،بسته بندی وسایل و بار در فرودگاه انجام می شود که طبق استانداردهای موجود بسته بندی کالا انجام می شود .

برای اطلاع از هزینه خدمات فریت بار و بسته بندی تخصصی کالا و انجام امور گمرکی ارائه شده توسط شرکت فریت بار مسافری آرامیس کارگو می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه ما و برقراری ارتباط با مشاورین و کارشناسان اطلاعات و راهنمایی های لازم را کسب نمایید .

ارسال نظر