مقالات

ارسال بار به آفریقای جنوبی

توسط مهر 22, 1398 بدون نظر

یکی از ثروتمندترین و پرجمعیت ترین شهرهای آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ نام دارد. به دلیل قرارگیری این شهر در فلات آب و هوایی کوهستانی و نیمه گرمسیری دارد.قطب اصلی اقتصاد در آفریقای جنوبی شهر ژوهانسبورگ می باشد که به دلیل وجود معادن الماس و طلا از اهمیت بالایی برخوردار است .هم چنین از شهرهای مدرن آفریقای جنوبی بوده که مقصد بسیاری از گردشگران و مسافرین می باشد. ما در این مقاله می خواهیم شرایط ارسال بار به آفریقای جنوبی را برای شما شرح دهیم با ما همراه باشید.

ارسال بار به آفریقای جنوبی

از دغدغه و نگرانی های مسافرین و مهاجرانی که قصد سفر طولانی مدت به آفریقای جنوبی را دارند ، ارسال بار به آفریقای جنوبی و بسته بندی تخصصی کالا می باشد . اکثر نگرانی های این افراد خسارت و آسیب به کالا در طول مسیر حرکت به آفریقا جنوبی می باشد .

شرکت های حمل بار هوایی برای مسافرهایی که قصد سفر و اقامت طولانی مدت به شهرهای آفریقای جنوبی را دارند توصیه می کند با بسته بندی اصولی و استاندارد ،می توانند کالایی را بدون آسیب به مقصد برسانند.

هزینه ارسال بار به آفریقا

برای ارسال بار به خارج از کشور با توجه به نوع ارسال ، نوع حمل و نقل (زمینی ، دریایی و هوایی) و میزان مسافت کشور مقصد یک الی هفت روز کاری زمان می برد. شما می توانید با مراجعه به شرکت های فریت بار و ارسال کالا به خارج از کشور از تمام تعرفه های ارسال بار به آفریقای جنوبی مطلع شوید.

در زمان ارسال بار به آفریقای جنوبی عوامل مهم و مختلفی در نظر گرفته می شود .برخی از کالاهای ارسالی به عنوان سند در نظر گرفته می شود و تنها باید با یک صورتحساب به گمرک تحویل داده شود و در مقابل برخی دیگر از کالاهای ارسالی با یک فاکتور امکان ارسال آن وجود دارد.

خدمات شرکت های فریت بار هوایی به آفریقای جنوبی

شرکت های فریت بار با بکارگیری افراد متخصص و کاربلد در این زمینه بسته بندی کالا و بار ارسالی را به صورت تخصصی انجام می دهند . مهم ترین بخش در ارسال بار به آفریقای جنوبی بسته بندی بار می باشد،زیرا به دلیل مسافت زیاد امکان ایجاد آسیب به بار وجود دارد اما با بسته بندی محکم و مطمئن هیچ گونه ایرادی در بار ارسالی ایجاد نخواهد شد .

در صورت نیاز می توان با پالت بندی محموله، آن را از هرگونه آسیب و صدمه محفوظ کنیم و وسایل شکستنی ، لباس و لوازم شخصی را می توان به صورت حرفه ای و استاندارد پالت بندی کنیم.از دیگر خدمات شرکت های فریت بار هوایی می توان به انجام کلیه امور گمرکی با مسافر یا بدون حضور آن اشاره کرد.

بسیاری از مسافران و گردشگران برای ارسال بار به کشور مقصد خود در تشریفات گمرکی حاضر می شوند که کلیه امور گمرکی انجام دهند اما انجام این کار نیاز به آگاهی و دانش دارد که این افراد از آن بی اطلاع هستند و از طرف دیگر عدم آگاهی افراد منجر می شود که در مراحل ارسال بار مشکلاتی به وجود آید.

شرکت فریت بار آرامیس کارگو افرادی را در این زمینه با آگاهی کامل از تمام تشریفات گمرکی در اختیار دارد،شما می توانید با انتخاب کارشناس گمرک در زمان و هزینه های جانبی ارسال بار خود به آفریقای جنوبی صرفه جویی داشته باشید .

کالاهای ممنوع فریت بار به آفریقا 

قوانین و مقررات ورود خروج کالا در کشورهای مختلف متفاوت می باشد ف افرادی که قصد ارسال کالا به خارج از کشور را دارید می توانید با مطالعه دقیق این قوانین از آن ها مطلع شوید. به طور کلی حمل و ارسال سلاح گرم و مهمات و مواد منفجره و قابل اشتعال و سایر مواد شیمیایی و خطرناک ممنوع می باشد.

تجهیزات نظامی و مواد مخدر و روانگردان ،پرونده های شناسایی و .. همگی از کالاهای ممنوعه فریت بار به آفریقای جنوبی می باشند . نکته مهم در ارسال بار به آفریقای جنوبی این است که استاندارد و قوانین کلی برای ارسال بار وجود دارد در تمام فرودگاه های بین المللی کشورهای مختلف اجرا می شود.

فرودگاه بین المللی آفریقا

پروازهای داخلی و خارجی از آفریقا به دلایل مختلف امروزه افزایش پیدا کرده است . برخی از فرودگاه های کشور آفریقا میزان تردد در آن ها بالاست و یکی از پرترددترین فرودگاه های بین المللی ارسال هوایی بار محسوب می شود .فرودگاه بین المللی الیور تمبو که در نزدیکی یکی از پرجمعیت ترین شهر آفریقا واقع شده است و بزرگترین فرودگاه بین المللی قاره آفریقاست.

ارسال نظر