مقالات

نکات مهم در مورد قیمت و ارسال بار به یمن

توسط مهر 25, 1398 بدون نظر

قبل از هر چیزی ابتدا در مورد کشور یمن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد و پس از آن در مورد قیمت و ارسال بار به یمن صحبت خواهیم کرد.یمن در جنوب غربی شبه جزیره عربستان قرار دارد و مردم آن کشور مسلمان بوده و به زبان عربی صحبت می کنند . چنان چه قصد سفر به یمن را دارید می توانید با ما همراه باشید تا نکات لازم را در اختیارتان قرار دهیم .

نکات مهم در مورد قیمت و ارسال بار به یمن

افرادی که قصد سفر به کشور یمن را دارند همیشه نگران ارسال بار به یمن میی باشند که در طول سفر مشکلی برای بار و وسایل ارسال شده پیش نیاید . ارسال بار از طریق شرکت های ارسال بار هوایی می توان این نگرانی را کم کند زیرا این شرکت ها خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه را در کوتاه ترین زمان برای شما مهیا می کنند .

شما می توانید با توجه به بودجه در نظر گرفته شده بهترین و مناسب ترین نوع ارسال بار به یمن را انتخاب کنید و با خیال آسوده و راحت بسته یا کالای خود را به خارج از کشور بفرستید.آرامیس کارگو شما را در این زمینه راهنمایی می کند .

با مراجعه به وبسایت شرکت فریت بار آرامیس کارگو می توانید از قیمت و نحوه ارسال بار به یمن مطلع شوید و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده خود بهترین نوع ارسال بار را داشته باشید.

بسته بندی در ارسال بار هوایی به یمن چگونه باید باشد؟

مهم ترین بخش در ارسال بار به یمن و سایر کشورهای دنیا بسته بندی تخصصی کالا یا بسته ارسالی می باشد.برای بسته بندی بهتر است از افراد با تجربه یا کارشناسان مجرب در این زمینه کمک بگیرید . از کارتن های محکم برای بسته بندی کالا استفاده می شود تا از شکستگی و آسیب به وسایل جلوگیری شود.

برای امنیت و عدم آسیب شدیدتر به کالا در صورت نیاز از ضربه گیر یا نوع دیگر بسته بندی که پالت بندی نامیده می شود استفاده می کنند . در پالت بندی همانطور که بیان کردیم به منظور امنیت و جلوگیری از آسیب به محصولات ،درون جعبه یا صندوق های چوبی وسایل یا محصولات را قرار می دهند.

برخی از شرایط ارسال بار به یمن ممکن است برای مسافرین گیج کننده باشد .خصوصا برای افرادی که برای اولین بار قصد سفر به خارج از کشور را دارند این مشکلات به وجود خواهد آمد .اما چگونه می توان از به وجود آمدن این مشکلات جلوگیری کرد؟

نگران نباشید ، ما می توانیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.شرکت فریت بار آرامیس کارگو با اعزام افراد آموزش دیده و با تجربه می تواند شما را در زمینه بسته بندی تخصصی و ارسال بار به یمن و سایر کشورها راهنمایی کند .

نرخ و نحوه ارسال بار به یمن

قیمت حمل و نقل هوایی وسایل با توجه به وزن و ابعاد کالا محاسبه می شود.به طور کلی با اندازه گیری وزن و حجم کالا و میزان مسافت طی شده تا مقصد قیمت فریت بار هوایی محاسبه می شود.هزینه های جانبی شامل بسته بندی تخصصی ، انجام امور تشریفاتی گمرک و هزینه های حمل و نقل و تحویل آن به باربری فرودگاه از دیگر موارد می باشد که می تواند در هزینه های ارسال بار به خارج از کشور تاثیر بگذارد.

فرودگاه بین المللی یمن

فرودگاه بین المللی صنعا در پایتخت یمن واقع شده است . این فرودگاه از سال 2015 به عنوان منطقه پرواز اعلام شده است و یک فرودگاه عمومی نظامی است که در ارتفاع مشخصی از سطح دریا واقع شده است .کالاهای ارسالی باید برای روند امور گمرکی به فرودگاه حمل شوند و پس از طی کردن امور گمرک در حضور مسافر یا عدم حضور آن مجوز لازم برای ارسال بار صادر می گردد.

مامورین گمرک با بررسی کامل کالا ،ماهیت و مشخصات کامل کالا را بررسی کرده تا مبادا کالای ممنوعه از کشور خارج یا ورود پیدا کند .کالاهای ممنوعه در هر کشور با توجه به قوانین موجود در آن کشور می باشد اما در تمام فرودگاه های بین المللی در دنیا یکسری قوانین جامع و یکسان وجود دارد.

حمل تجهیزات نظامی ، مواد شیمیایی و آتش زا ، مواد منفجره و داروهای شیمیایی و .. برخی از مواردی هستند که در اکثر فرودگاه ها حمل آن ها با مشکلاتی همراه است که نباید حمل شود.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.