مقالات

با شرایط و قوانین فریت بار به مونیخ آشنا شوید!

توسط مهر 22, 1398 بدون نظر

مونیخ سومین شهر بزرگ کشور آلمان می باشد که به عنوان مرکز ایالت بایرن شناخته می شود . اولین و دومین شهر بزرگ آلمان به به تریتیب برلین و هامبورگ نام دارد ،برلیت پایتخت کشور آلمان بوده و بیشترین جمعیت از افراد را در خود جای داده است .مونیخ از شهرهای ثروتمند کشور آلمان و اروپا بوده و افراد زیادی هرسال برای مهاجرت و به عنوان توریست به این شهر سفر می کنند . ما در این مقاله قصد داریم شرایط و ضوابط فریت بار به مونیخ را برای شما شرح دهیم با ما همراه باشید.

فریت بار به مونیخ چه شرایطی دارد؟

مونیخ یکی از ثروتمندترین شهر آلمان و اروپا می باشد و دارای جاذبه های توریستی فراوانی نیز است . به دلیل وجود مراکز تفریحی و ساختمان های تجاری فراوان ، آب و هوای عالی و نزدیکی به رشته کوه های آلپ و ثروت فراوان ، بسیاری از جشن ها و فستیوال های کشور آلمان در این شهر برگزار می شود .

شهر مونیخ با وجود این همه به عنوان چهارمین شهر زیبا برای مهاجرت و زندگی در دنیا انتخاب شده است . بسیاری از مسافریانی که قصد سفر تفریحی یا اقامتی در این شهر را دارند ،نگران فریت بار به مونیخ می باشند .مهم ترین موضوع در فریت بار به مونیخ ، بسته بندی تخصصی بار می باشد .

شرکت های فریت بار هوایی به اروپا با بکارگیری افراد متخصص در این زمینه می توانند بهترین خدمات فریت بار به مونیخ را برای مسافرین مهیا کنند . برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار به مونیخ و اطلاع از قوانین و شرایط فریت بار به آن با کارشناسان آرامیس کارگو در تماس باشید.

فریت بار به مونیخ

فریت بار به مونیخ

همانطور که بیان کردیم شهر مونیخ یکی از زیباترین و ثروتمندترین شهرهای دنیا می باشد . در کشور آلمان یکی از شهرهای مهم برای اقامت آسوده و زندگی راحت مونیخ است .در میان این ویژگی ها یکی از شهرهای پردرآمد در آلمان می باشد که هرسال افراد زیادی را از سراسر دنیا برای اقامت و مشاهده آثار و بناهای مهم توریستی به سمت خود جلب می کند .

بسیاری از مسافرانی که قصد سفر به مونیخ را دارند از شرایط و قوانین فریت بار به مونیخ بی اطلاع بوده و آشنایی کامل با آن را ندارند . شرکت های فریت بار مسافری با ارائه خدمات برتر هوایی و ارسال کالا به خارج از کشور مسافرین را از قوانین و شرایط موجود مطلع کنند .

بسته بندی کالا جهت ارسال بار به مونیخ

نگرانی و دغدغه مسافرانی که قصد اقامت در شهر مونیخ را دارند ، این است که شاید در مسیر فریت بار به مونیخ آسیبی به بار یا کالای ارسال شده آن ها وارد شود.برای جلوگیری از هرگونه اتفاق یا آسیب به کالای ارسال شده بهتر است از بسته بندی تخصصی فریت بار به مونیخ استفاده شود. شرکت های فریت بار مسافری با ارائه خدمات تخصصی بسته بندی ، وسایل و کالای مورد نظر مسافرین را بدون وارد شدن کوچک ترین آسیب به کشور و شهر مورد نظر ارسال می کنند .

فرودگاه بین المللی مونیخ

فرودگاه فرانتزیوزف اشتراوس از مهم ترین فرودگاه های کشور آلمان محسوب می شود و پس از فرودگاه فرانکفورت یکی از شلوغ ترین فرودگاه های آلمان است.این فرودگاه در شمال شرقی مونیخ واقع شده است و از مراکز مهم و اصلی شرکت های هواپیمایی استارالاینس و لوفتهانزا می باشد.میزان تردد در این فرودگاه طبق آمار به دست آمده از سال 2013 تا 2014 به مدت یک سال سه درصد افزایش داشته است.

از لحاظ ترافیک بین المللی فرودگاهی در رتبه چهاردهمین فرودگاه قرار گرفته است .شرایط و قوانین موجود در فرودگاه های کشور آلمان برای ورود و خروج مسافر و کالای ارسالی یکسان می باشد.شما می توانید قبل از سفر به کشور آلمان از تمام قوانین و شرایط و ضوابط آن مطلع شوید و مشکلات گمرک و صدور مجوز بارنامه را نداشته باشید.

خدمات شرکت های فریت بار مسافری به مونیخ

  • بسته بندی تخصصی وسایل و کالاهای ارسالی به کشور مقصد
  • بارگیری و جا به جایی کالا جهت فریت بار هوایی به مونیخ
  • انجام کلیه تشریفات گمرکی در حضور مسافر یا بدون حضور آن با تعیین نماینده یا کارشناس گمرک توسط مسافر به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه های اضافه
  • انجام پالت بندی محموله بسته بندی شده در صورت نیاز به منظور جلوگیری از آسیب و صدمه به آن . مجموعه آرامیس کارگو کلیه خدمات فریت بار را انجام می دهد.

دریافت مجوز بارنامه برای ارسال بار به مونیخ توسط کارشناسان مطمئن و باتجربه در این زمینه که با مناسب ترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انجام خواهند داد .