مقالات

ارسال بار هوایی به اسکاتلند چه شرایطی دارد؟

توسط مهر 24, 1398 بدون نظر

سرزمین انگلستان سه کشور انگلیس ، ولز ، اسکاتلند را شامل می شود و دارای ثروت فراوان می باشد و از لحاظ فرهنگی و تاریخی مناظر زیبا و هیجان انگیزی دارد که هر سال مسافر و مهاجرهای فراوانی به این شهر ها سفر می کنند .در ادامه قصد داریم در مورد ارسال بار هوایی به اسکاتلند و خدمات مربوط به فریت بار هوایی به انگلیس  بپردازیم با ما همراه باشید .

ارسال بار هوایی به اسکاتلند

شرکت های فریت بار مسافری خدمات تخصصی حمل و ارسال بار هوایی به اسکاتلند و سایر کشورهای جهان را با کیفیت انجام می دهند و با تحقیق و بررسی می توان بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی فریت بار هوایی را انتخاب و از خدمات آن استفاده کرد.

فریت بار در حقیقت حمل کالا ازطریق راه های هوایی و زمینی و دریایی به سایر کشورهای جهان است که با بسته بندی تخصصی و انجام امور گمرکی و دریافت بارنامه که همان مجوز لازم برای خروج از کشور است ، انجام می شود .

برای جلوگیری از هزینه های اضافی در ارسال بار هوایی به اسکاتلند بهتر است بسته بندی وسایل و لوازم شخصی خود را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید.شرکت های فریت بار مسافری با آموزش افراد در زمینه بسته بندی تخصصی کالا شما را کمک خواهند کرد.

با برقراری ارتباط با شرکت های فریت بار مسافری جهت ارسال بار به اسکاتلند می توانید از خدمات آن ها بهره مند شوید .کارشناس بسته بندی کالا در محل حضور پیدا می کند و لوازم و کالای مورد نظر شما را در کمترین زمان و با هزینه مناسب طبق قوانین بین المللی و استاندارد های موجود بسته بندی می کند .

ارسال بار هوایی به اسکاتلند

قیمت فریت بار هوایی به اسکاتلند

هزینه های فریت بار هوایی با توجه به وزن و حجم کالا محاسبه می شود . چنان چه بسته بندی با اصول و استاندارد جهانی انجام شود،اضافه بار به مسافر نمی خورد و نیاز به پرداخت جریمه در فرودگاه نخواهیم بود.

آرامیس کارگو با سابقه و فعالیت درخشان در زمینه فریت بار با خارج از کشور توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید.برای اطلاع از قیمت و نحوه فریت بار مسافری و ارسال بار هوایی به اسکاتلند و سایر کشورهای اروپایی و آسیا و آفریقا و آمریکا می توانید با مشاورین ما در تماس باشید و از راهنمایی های این افراد بهره مند شوید.

در این میان شما را با شلوغ ترین و پرترددترین فرودگاه اسکاتلند که تقریبا فاصله ای نه مایلی با ادینبورگ دارد می خواهیم آشنا کنیم.در سال های اخیر فرودگاه تغییراتی را در خود ایجاد کرده است و قسمت های مختلف به آن اضافه شده که برای استراحت و صرف نوشیدنی و غذا و خرید می باشد.

شما می توانید برای ارسال بار به سرزمین انگلستان با مشاورین ما در تماس باشید و از نکات و راهنمایی های این افراد استفاده کنید .البته بسیاری از مسافرین بدون توجه به این موارد اقدام به ارسال بار به خارج از کشور می کنند که مشکلاتی را برای آن ها به همراه خواهد داشت.

به طور کلی در فریت بار مسافری باید به وزن و ابعاد کالا توجه کنیم ،عدم توجه به این موارد خسارات و جریمه های سنگینی را به همراه دارد که با پرداخت آن اجازه خروج کالا در فرودگاه داده می شود.دربسته بندی کالا باید از کارتن های محکم استفاده کنیم تا مشکلی در زمان حمل و جا به جایی کالا به وجود نیاید.

از دیگر موارد مهم در زمان بسته بندی اطلاع از قوانین بین المللی فریت بار است .برخی از مسافران به دلیل عدم اطلاع از قوانین موجود در فرودگاه و فریت بار،قصد ارسال کالاهای غیرمجاز را داشته و همین امر موجب معطلی آن ها در فرودگاه می گردد زیرا باید بسته بندی باز و مورد بررسی قرار گیرد. پس از بررسی های صورت گرفته دوباره هزینه های مربوط به بسته بندی کالا را باید بپردازند تا ارسال از فرودگاه انجام شود.

خدمات شرکت فریت بار مسافری

شرکت های فریت بار هوایی کالا با استخدام کارشناسان و افراد متخصص و هم چنین آموزش افراد در زمینه بسته بندی تخصصی کالا و آگاهی از قوانین بین المللی جهت ارسال بار به خارج از کشور خدمات با کیفیتی را در زمان کوتاه و هزینه مناسب ارائه می دهد .

برای اطلاع از قیمت و نحوه ارسال بار به کشورهای اروپایی و آسیا و آفریقا می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید و از شرایط و نرخ فریت بار هوایی مطلع شوید.