مقالات

آشنایی با خدمات حمل و نقل هوایی و ارسال بار به فیلیپین

توسط مهر 24, 1398 بدون نظر

شرکت های خدمات فریت بار هوایی به فیلیپین و سایر کشورها دارای تخصص و تجربه خاص می باشند. با مراجعه به این شرکت ها می توان در زمان و هزینه های جانبی صرفه جویی داشته باشیم.زمانی که بخواهید کالایی را از کشور خارج یا وارد کنید بهتر است به شرکت های مختصص در ارسال بار به خارج از کشور مراجعه نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا خدمات حمل و نقل هوایی و ارسال بار به فیلیپین را برای شما شرح دهیم .

قیمت و نحوه ارسال بار به فیلیپین

فیلیپین یکی از کشورهای پرجمعیت و شلوغ آسیا و جزو دوازدهمین کشور با جمعیت بالا در دنیا می باشد . این کشور با پتانسیل جمعیت و اقتصاد بالا ،قدرت متوسط در دنیا می باشد . بازار کشور فیلیپین پتانسیل خوب و سودآوری را دارد. در بخش تجارت از طریق ارسال بار به فیلیپین از سایر کشورها رونق فراوانی دارد.

در این میان آمریکا از شرکای اصلی تجارت در فیلیپین است. به طور کلی صادرات و ارسال بار به فیلیپین محصولات مختلف الکترونیکی ، سبزیجات و میوه و پوشاک می باشد. در ادامه با شرایط ارسال بار به فیلیپین بیشتر آشنا خواهیم شد.

کشور فیلیپین به عنوان کشوری صنعتی تازه تاسیس بوده که در بازار جهانی توانسته است سود خوبی را به دست آورد .شرکت های فریت بار مسافری به فیلیپین و سایر کشورهای دنیا با ارائه خدمات حمل و نقل هوایی ، زمینی و دریایی تمام نیازهای افراد را در کمترین زمان و با صرف هزینه مناسب انجام می دهند.

برای اطلاع از قیمت و نحوه ارسال بار به فیلیپین می توانید با مشاورین و کارشناسان آرامیس کارگو در ارتباط باشید و از راهنمایی این افراد بهره مند شوید. منتظر تماس شما هستیم .

برای ارسال بار هوایی به کشور فیلیپین با اطمینان می توانید بار تجاری یا شخصی خود را با آدرس به شرکت فریت بار مسافری ما بسپارید تا در اسرع وقت و با هزینه مناسب به مقصد مورد نظر ارسال کنیم . شما می توانید از روند امور گمرکی اطلاع داشته باشید و یا خود برای اطمینان بیشتر در فرودگاه حضور پیدا کرده و همراه با نماینده کمرگ شاهد روند تشریفات گمرکی باشید.

محاسبه هزینه ارسال بار به فیلیپین همانند سایر کشورهای دنیا طبق استاندارد و قوانین یکسان فریت بار مسافری براساس وزن و حجم کالا محاسبه می شود.شرکت فریت بار آرامیس کارگو با روش سریع و مقرون به صرفه و مطمئن تمامی خدمات و فعالیت های مربوط به حمل و نقل کالا را انجام می دهد.

فرودگاه بین المللی فیلیپین

فرودگاه بین المللی مانیل در مرز پاراکا و پاسای قرار گرفته است و خدمات خود را به شهر مانیل و سایر کلان شهرهای فیلیپین ارائه می دهد .این فرودگاه یکی از شلوغ ترین فرودگاه های آسیاست که در سال گذشته با ثبت رکورد جا به جایی عنوان پرترددترین فرودگاه آسیا را به خود اختصاص داده است .

فرودگاه بین المللی مانیل دارای چهار ترمینال بوده که حدود 33 خط پروازی را پوشش می دهد.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار به فیلیپین می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.شرکت ما خدمات کارآمد و مقرون به صرفه ای را جهت ارسال کالا به فیلیپین به شما عزیزان ارائه می دهد .

بسته بندی در شرکت های فریت بار مسافری به دو صورت بسته بندی اولیه و ثانویه انجام می شود . در بسته بندی اولیه کالا توسط افراد باتجربه در این زمینه انجام می شود . شرکت های فریت بار مسافری افرادی را تعلیم می دهند که بسته بندی رابه صورت تخصصی و با اصول و استاندارد انجام دهند .

مهم ترین بخش در ارسال بار خارج از کشور نوع بسته بندی آن است. شرکت های فریت بار مسافری افراد آموزش دیده ای را در اختیار دارند که تمام وسایل و لوازم شخصی را با توجه به قوانین و استانداردهای موجود بسته بندی می کنند .

در صورتی محموله نیاز به نوع دیگری از انواع بسته بندی باشد از پالت بندی استفاده می کنند . منظور از پالت بندی همان جعبه های چوبی محکم است که برای افزایش امنیت از نظر گم شدن یا آسیب دیدگی در طول مسیر حرکت پالت بندی می کنند .برای اطلاع از نرخ بسته بندی و ارسال کالا به کشور مقصد می توانید با کارشناسان فریت بار مسافری با مراجعه به وبسایت مجموعه ما در ارتباط باشید.