مقالات

ارسال بار از اتریش – حمل بار از اتریش

توسط مهر 21, 1398 بدون نظر

کشور اتریش در نیم کره شمالی و اروپای مرکزی قرار دارد . پایتخت اتریش و پرجمعیت ترین شهر این کشور ، وین با جمعیت 1840.573 نفر است . حدود 75 درصد از خاک این کشور را کوه های آلپ دربر گرفته اند به همین دلیل اتریش کشوری سرسبز و زیبا می باشد .

25٪ از جمعیت کشور اتریش در شهر وین ساکن هستند . شهرهای گراس ، لینز ، سالزبورگ و اینسبروک بیش از 100000 نفر جمعیت دارند و بقیه شهرهای اتریش دارای جمعیت زیر 100000 نفر هستند . آلمانی ها ، کردهای ترکیه ، اسلوونی ها ، کروات ها ، صرب ها و بوسنی ها تقریباً 5.1٪ از جمعیت اتریش را تشکیل می دهند . آتئیست ها حدود 12٪ از جمعیت اتریش را تشکیل می دهند و بقیه  مسلمان یا یهودی هستند . در صورتی که قصد فریت بار و  ارسال بار از اتریش را دارید توصیه می کنم در این مقاله با ما همراه باشید …

ارسال بار از اتریش حمل بار از اتریش

ارسال بار از اتریش به دو روش هوایی و زمینی قابل انجام است . جمعیت تخمینی کشور اتریش هشت میلیون ششصد هزار نفر می باشد و در عین حال به عنوان یکی از کشورهای ثروتمند اروپایی شناخته شده است . این کشور از اقتصاد بسیار قدرتمندی برخوردار است . اتریش به دلیل تنوع در محصولات ، نوآوری ، دانش و تحقیقات بسیار ، مشهور است و در صادرات 69.7  درصد منعکس شده است .

بازار اجتماعی اتریش به عنوان دوازدهمین کشور ثروتمند جهان ، به حفظ پیشرو اقتصاد خود کمک کرده است . خصوصی سازی مشاغل در طی چند دهه گذشته موجب رونق اقتصادی شده است . صنعت گردشگری 10٪ از درآمد را در اقتصاد اتریش ایجاد می کند . بخش خدمات کلاس اول آن همواره منبع درآمد 3 میلیون نیروی کار خود بوده است . تمام موارد ذکر شده در ایجاد فرصت های شغلی به شهرهای اتریش کمک می کنند .

صنایع مواد غذایی و تنقلات ، ماشین آلات و فولاد سازی ، صنعت الکتریک و الکترونیک ، صنایع شیمیایی و اتومبیل سازی و صنعت چوب و کاغذ سازی و غیره از مهم ترین صنایع کشور اتریش محسوب می شوند .

ارسال بار از اتریش

کالاهای صادراتی اتریش به ایران – ارسال بار از اتریش

 1. ماشین آلات و تجهیزات صنعتی
 2. آهن و تولیدات فلزی
 3. مواد غذایی
 4. دارو و کالاهای پزشکی
 5. انواع کاغذ و مواد مصنوعی

کالاهای صادراتی ایران به اتریش – ارسال بار به اتریش

 1. محصولات کشاورزی شامل انواع صیفی جات ، سیر ، پیاز ، سیب زمینی
 2. قیر ، مازوت ، کک و انواع مشتقات نفتی و پتروشیمی
 3. انواع لوازم خانگی
 4. مصالح ساختمانی

ارسال بار از اتریش و حمل بار از اتریش به روش هوایی از فرودگاه بین المللی وین (Vienna International Airport ) قابل انجام است . و هم چنین به منظور ارسال بار از اتریش به صورت زمینی از کریرهای مختلف جهت حمل خرده بار و بار کامل استفاده می شود .

فریت بار از تمامی شهر های اتریش

شرکت فریت بار آرامیس کارگو قابلیت ارسال بار از وین اتریش ، حمل بار از گراتس اتریش ، ارسال بار از لینز اتریش ، حمل بار از سالزبورگ اتریش و غیره را دارد . شما می توانید با اطمینان خاطر حمل محموله خود از اتریش و بالعکس را بر عهده آرامیس کارگو قرار دهید .

نتایج مثبت در صادرات اتریش

در سال 2010 درآمد حاصل از تجارت خارجی با تجهیزات الکترونیکی بالغ بر 7،487 میلیون یورو بود. میزان صادرات ماشین آلات و لوازم برقی در سال 2009 معادل 6444 میلیون یورو و در سال 2010 7،897 میلیون یورو بوده است . نسبت صادرات 69.7 درصد قابل توجه می باشد . در سال 2010 تولید کنندگان دستگاه های پردازش داده ها ، محصولات الکتریکی و نوری حدود 3،691 میلیون یورو را صادر کردند . 70.5 درصد از کالاها به کشورهای اتحادیه اروپا صادر شده و مابقی آنها به کشورهای آمریکا ، آسیا و کشورهای EFTA ارسال می شدند .

خدمات آرامیس کارگو در زمینه ارسال بار از اتریش

 • بسته بندی اصولی و استاندارد
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام تشریفات گمرکی
 • پالت بندی محموله
 • اخذ بارنامه برای ارسال بار

همان طور که ذکر شد ارسال بار از اتریش به دو روش هوایی و زمینی انجام می گردد . از آنجایی که هدف شرکت آرامیس کارگو جلب رضایت مشتری می باشد ، بنابراین با توجه به درخواست مشتری عمل می کند . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص حمل بار از اتریش و ارسال بار از اتریش می توانید ازطریق خطوط ارتباطی 02151005205 – 02155677883 با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .