مقالات

ارسال بار از کرواسی – حمل بار از کرواسی

توسط مهر 22, 1398 بدون نظر

کرواسی که در قاره اروپا قرار دارد 55،974 کیلومتر مربع زمین و 620 کیلومتر مربع آب را در بر می گیرد و آن را به 128مین کشور بزرگ جهان با مساحت 56،594 کیلومتر مربع تبدیل می کند . کرواسی پس از به دست آوردن حاکمیت خود از یوگسلاوی در سال 1991 به یک کشور مستقل تبدیل شد. جمعیت کرواسی 4.480.043  و دارای تراکم جمعیت 80 نفر در هر کیلومتر مربع است .

مردم کرواسی به عنوان کرواتی شناخته شده اند . کرواسی مرزهای زمینی را با 6 کشور بوسنی و هرزگوین ، مجارستان ، مونته نگرو ، صربستان ، اسلوونی ، ایتالیا مشترک است . در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه فریت بار ، ارسال بار از کرواسی و حمل بار از کرواسی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . با آرامیس کارگو همراه باشید…

ارسال بار از کرواسی – حمل بار از کرواسی

ارسال بار از کرواسی به صورت زمینی ، هوایی و دریایی قابل انجام است . زاگرب واقع در شمال غربی کشور در کنار رودخانه ساوا ، پایتخت و بزرگترین شهر کرواسی است . زاگرب جوانترین سرمایه در اروپا با جمعیت بیش از یک میلیون نفر می باشد و  به هجدهمین مقصد محبوب گردشگری جهان تبدیل شده است .

کشور کرواسی 78مین اقتصاد بزرگ جهان را در اختیار دارد . تولید ناخالص داخلی کرواسی  48.73 میلیارد دلار و رشد آن از سال 2014 تا 2015 1.64٪ بوده است . بالاترین تولید ناخالص داخلی این کشور در سال 2008 ثبت شد و متوسط ​​تولید ناخالص داخلی آن در 10 سال گذشته 58.58  میلیارد دلار بوده است .

سرانه تولید ناخالص داخلی کرواسی 11،535.83 دلار است و آن را به 56مین ثروتمندترین کشور در جهان تبدیل نموده است . برخی از صنایع مهم کرواسی شامل گردشگری ، تولید و کشاورزی می باشد . جهانگردی یکی از سریعترین صنایع در حال توسعه در کرواسی است .

 محصولات صادراتی کشور کرواسی – ارسال بار از کرواسی

  1. تجهیزات حمل و نقل
  2. منسوجات
  3. سوخت و مواد شیمیایی

صنعت گردشگری کرواسی

در کرواسی ، جهانگردی یک صنعت بزرگ است و در سال 2018 ، حدود 18.4 میلیون بازدید کننده به این کشور سفر کرده و حدود 110.275 میلیون اقامت شبانه داشته اند . در سال 2017 گردشگری حدود 20٪ از تولید ناخالص داخلی کشور را به خود اختصاص داده و درآمد صنعت توریسم حدود 9.5 میلیارد یورو تخمین زده شده است .

اثر گردشگری در کشور در همه بخش های اقتصاد احساس می شود زیرا منجر به افزایش حجم جذب و حفظ مشاغل ، اشتغال فصلی تابستان و سفارشات صنعت فرآوری می شود . گردشگری در کشور به عنوان یک تجارت صادراتی انجام می شود زیرا باعث کاهش عدم تعادل تجارت خارجی در کشور می شود . تاریخ گردشگری در کشور را می توان به اواسط قرن نوزدهم در حدود سال 1850 ردیابی کرد و از آن زمان با موفقیت در حال پیشرفت می باشد .

ارسال بار از کرواسی

صنعت ساخت و تولید کرواسی

صنعت تولید در کرواسی دارای سابقه ای طولانی است . از صنایع در حال توسعه این کشور می توان به صنعت چوب ، فرآوری مواد غذایی ، کشتی سازی ، کفش و چرم سازی و تولید نساجی اشاره نمود . در حال حاضر ، تولید در کرواسی عمدتا مبتنی بر مواد غذایی و نوشیدنی است ، که 24٪ از کل درآمد تولیدی در این کشور را تشکیل می دهد .

صنعت کشاورزی کرواسی

در حال حاضر ، بیشتر زمین های کشاورزی کرواسی متعلق به بخش خصوصی است . محصولات کشاورزی از کرواسی به کشورهای مختلفی مانند ایتالیا ، بوسنی و هرزگوین ، صربستان و اسلوونی صادر می شود . اسلاونیا حاصل خیزترین منطقه کشاورزی کرواسی محسوب می شود .

فریت بار ، حمل بار از کرواسی و ارسال بار از کرواسی به صورت هوایی از فرودگاه های بین المللی زاگرب ( Franjo Tudman Airport Zagreb ) ، فرودگاه بـین المللی اسپلیت ( Split Airport ) ، فرودگاه بین المللی ریجکا ( Rijeka Airport ) و فرودگاه بین المللی اوسیجک (Osijek Airport ) قابل انجام است .

ارسال بار از کرواسی به صورت دریایی از بندر اسپلیت ، بندر ریجکا و بندر دوبروونیک ( Dubrovnik port ) انجام می گردد . هم چنین ارسال بار از کرواسی به صورت زمینی از شهر های بزرگ توسط کریر های ایتالیایی ، بلغاری و ترکیش قابل انجام می باشد .

هدف شرکت آرامیس کارگو جلب رضایت مشتری می باشد ، بنابراین با توجه به درخواست مشتری عمل می کند . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار ، حمل بار به کرواسی و ارسال بار از کرواسی می توانید از طریق خطوط ارتباطی 02151005205 – 02155677883 با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید . هم چنین می توانید به وب سایت آرامیس کارگو مراجعه نمایید .