مقالات

حمل وسایل ضروری به کانادا چگونه انجام می شود؟

توسط مهر 22, 1398 بدون نظر

بسیاری از افراد برای ادامه تحصیل و زندگی بهتر و با رفاه بیشتر بزرگترین تصمیم زندگی خود که مهاجرت است را می گیرند .در تمام دنیا مهاجرت وجود دارد و یکی از کشورهای مهاجرپذیر در دنیا کانادا می باشد که از سراسر دنیا افراد زیادی را برای کار،تحصیل و زندگی در خود جای می دهد.ما در این مقاله قصد داریم نکاتی را برای افرادی که قصد مهاجرت و حمل وسایل ضروری به کانادا را دارند،بازگو کنیم با ما همراه باشید.

حمل وسایل ضروری به کانادا چگونه انجام می شود؟

به طور کلی خدمات فریت بار به کانادا شامل بسته بندی و حمل وسایل ضروری به کانادا، ارسال کالای تجاری به آن جا می باشد که معمولا توسط کارشناسان و افراد باتجربه انجام می شود .ایرانیان زیادی به کانادا مهاجرت می کنند و اغلب شهرهای ونکوور ،مونترال ،تورنتو و .. را برای اقامت و زندگی راحت انتخاب می کنند .

افراد دیگری نیز برای ادامه تحصیل و یا به عنوان سفر تفریحی کانادا را برای اقامت چند روزه خود انتخاب می کنند. در این میان دانشجویان تعداد زیادی از مهاجرین را تشکیل می دهند که به صورت کامل در این کشور اقامت دارند . مسافرانی که از ایران به کانادا پرواز دارند اکثرا دارای اضافه بار بوده و کالاهای مهم آن ها باید توسط شرکت های فریت بار بسته بندی شوند .

حمل وسایل ضروری به کانادا نیاز به بسته بندی تخصصی است که شرکت های فریت بار آن را به خوبی طبق استاندارد و قوانین موجود در هر کشور انجام می دهند .برخی از افراد هنگام مهاجرت به کانادا دوست دارند وسایل خانه و ضروری خود را به کانادا ارسال کنند.

هزینه فریت بار هوایی وسایل خانه به نسبت سایر خدمات فریت بار بالاتر بوده زیرا در زمان کوتاه و بدون کوچک ترین اسیب به کالا به مقصد مورد نظر از طریق هواپیما ارسال می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل وسایل ضروری به کانادا می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

حمل وسایل ضروری به کانادا

حمل وسایل ضروری به کانادا چه مزیت هایی دارد؟

ارسال هوایی بار یا فریت بار مسافری با هواپیما نسبت به سایر روش های ارسال کالا قیمت بالاتری دارد و این موضوع تنها برای حمل وسایل ضروری به کانادا نمی شود بلکه اکثر کشورها خدمات و هزینه فریت بار هوایی گرانی دارند.

از مزیت های ارسال کالا به صورت هوایی می توان به صرفه جویی در زمان و جلوگیری از اسیب به کالا اشاره کرد.شرکت های فریت بار هوایی با استفاده از افراد با تجربه و امکانات لازم جهت حمل و نقل و بسته بندی تخصصی ،خدمات باکیفیتی را به مسافرین ارائه می دهند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تماس موجود در سایت ارتباط برقرار کنید و از شرایط و قوانین موجود در کانادا مطلع شوید.مشاورین ما شما را در این زمینه راهنمایی و کمک خواهند کرد .

هزینه فریت بار وسایل ضروری به کانادا

شرکت های ارسال کالا با توجه به تعرفه های تعیین شده فرودگاهی هزینه فریت بار را در وزن های مختلف تعیین می کنند . هرچه میزان بار و وزن وسایل بالاتر باشد ،هزینه ارسال به ازای هر کیلوگرم کمتر خواهد بود . تعرفه فرودگاهی براساس وزن 45 و 100 و 300 کیلوگرم به بالا تعیین می شود .

از دیگر نکات مهم که در حمل وسایل ضروری به کانادا وجود دارد،محاسبه حجم و وزن اصلی بار توسط شرکت های فریت بار هوایی انجام می شود.یخچال ، تلویزیون ، صندلی و میز جزو بارهایی هستند که دارای وزن حجمی بوده و علاوه بر وزن اصلی بایستی از لحاظ ابعاد و حجم نیز بررسی شوند.

برای دریافت مجوز بارنامه مدت زمان مشخص وجود دارد که برای اطلاع دقیق از آن می توانید با کارشناسان مجموعه آرامیس کارگو در این زمینه در تماس باشید . کارشناسان با بررسی عوامل و شرایط مختلف مدت زمان تقریبی را به شما اطلاع خواهند داد .برخی از شرکت های ارسال هوایی کالا ،در زمان مورد نظر خود کالا و وسایل ضروری را به مدت زمان مشخص در انبار خود نگهداری می کنند تا مشتریان در هزمان بخواهند آن را ارسال نمایند .

برای اقدامات تشریفانی حمل وسایل ضروری به کانادا به کارشناس باتجربه در این زمینه نیاز دارید،کارشناس می تواند در حضور و بدون حضور مسافر کلیه کارهای تشریفاتی گمرکی را انجام دهد و مجوز لازم جهت ارسال بار به خارج از کشور را با هزینه مناسب و بدون اتلاف وقت دریافت نماید.