مقالات

ارسال بار از چک – حمل بار از چک

توسط مهر 22, 1398 بدون نظر

جمهوری چک که در قاره اروپا قرار دارد 77247 کیلومتر مربع زمین و 1620 کیلومتر مربع آب را در بر می گیرد و آن را به 117مین کشور بزرگ جهان با مساحت 30.450 مایل مربع تبدیل می کند . جمهوری چک پس از به دست آوردن استقلال خود از اتریش در سال 1993 به یک کشور مستقل تبدیل شد .

در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه فریت بار ، ارسال بار از چک و حمل بار از چک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . با آرامیس کارگو همراه باشید…

ارسال بار از چک – حمل بار از چک

ارسال بار از چک به صورت هوایی ، دریایی و زمینی قابل انجام است . جمهوری چک ، یک کشور بدون محاصره در اروپای مرکزی ، مساحتی در حدود 30.450 مایل مربع را در بر می گیرد و حدود 10.6 میلیون نفر جمعیت دارد . این کشور دارای آب و هوای اقیانوسی و معتدل قاره ای است و به عنوان یک کشور توسعه یافته با اقتصادی و درآمد صادراتی نسبتاً پیشرفته طبقه بندی می شود که عمدتاً مبتنی بر تولید ، خدمات و نوآوری است .

از شهر های مهم جمهوری چک می توان به پراگ ، برنو و اوستراوا اشاره کرد . این کشور دارای انواع مختلف منابع طبیعی مانند زمین های زراعی ، خاک رس ، جنگل ها ، زغال سنگ و غیره است . جمهوری چک مرزهای زمینی مشترک را با 4 کشور لهستان ، اسلواکی ، آلمان ، اتریش دارد .

شرکت فریت بار آرامیس کارگو با بیش از چندین سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل بین المللی به روش هوایی ، زمینی و دریایی قابلیت ارسال بار از چک و حمل بار از چک را برای متقاضیان عزیز با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن دارد .

اقلام عمده صادراتی چک به جهان – ارسال بار از چک

 1. ماشین آلات
 2. وسایل نقلیه
 3. مواد خام
 4. سوخت و مواد شیمیایی

ارسال بار از چک

اقلام عمده وارداتی به چک از جهان

 1. تجهیزات نقلیه زمینی غیر از ریلی و تراموا سـوخت ھا
 2. آلومینیوم و محصولات آلومینیومی
 3. ماشین آلات و دستگاه ھای برقی
 4. روغن ھا و موم های معدنی
 5. عکاسی ، سینماتوگرافی
 6. راکتور های صنعتی
 7. دیگ های بخار و آبگرم
 8. محصولات پلاستیکی
 9. محصولات داروئی
 10. دستگاه های اپتیک
 11. آهن و فولاد
 12. کنترل و طبی
 13. چدن

روابط تجاری بین ایران و جمهوری چک چگونه است ؟

در سال های گذشته کشور ایران و چک از تجارت دو جانبه ای برخوردار بودند ، اما در چند سال گذشته این تجارت به طور غیر مستقیم از طریق امارت و آذربایجان انجام می گردد . امیدواریم با لغو تحریم ها بین ایران و چک روابط تجاری مستقیم مجددا برقرار شود .

اقلام صادراتی ایران به جمهوری چک

 1. حیوانات صادراتی
 2. انگور خشک شده
 3. خرما
 4. روده
 5. بادکنک

اقلام وارداتی ایران از جمهوری چک – ارسال بار از چک

 1. مکمل های دارویی
 2. قطعات توربین های بخار
 3. اجزای ماشین آلات صنعتی
 4. مکمل های غذایی
 5. واکسن ها برای دامپزشکی
 6. آنتی بیوتیک ها

ارسال بار از چک به صورت هوایی از طریق فرودگاه بین المللی پراگ واتسلا ( Václav Havel Airport Prague ) ، فرودگاه برنو – تورانی ( Brno–Tuřany Airport ) و فرودگاه استراوا ( Leoš Janáček Airport Ostrava قابل انجام است .

فریت بار ، ارسال بار از چک و حمل بار از چک به صورت زمینی توسط کریر های آلمانی و ترکیش و دیگر کریرها از نقاط مختلف چک قابل انجام می باشد .

ارسال بار از تمام شهر های جمهوری چک

شرکت آرامیس گارگو در زمینه حمل و نقل بین المللی قابلیت ارسال بار از پراک چک ، حمل بار از برنو چک ، ارسال بار از اوستراوا چک ، حمل بار از پلزن چک ، ارسال بار از اولوموتس چک ، حمل بار از لیبوتس چک ، ارسال بار از اوستی ناد لابم چک و… به طور کلی تمام شهرهای چک را به صورت فریت بار زمینی و هوایی دارد .

هدف شرکت آرامیس کارگو جلب رضایت مشتری می باشد ، بنابراین با توجه به درخواست مشتری عمل می کند . به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فریت بار و ارسال بار از چک می توانید ازطریق خطوط ارتباطی 02151005205 – 02155677883 با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید