مقالات

حمل بار از لهستان – ارسال بار از لهستان

توسط مهر 21, 1398 بدون نظر

لهستان که در قاره اروپا قرار دارد 304255 کیلومتر مربع از زمین و 8،430 کیلومتر مربع آب را در بر می گیرد و آن را به 70مین کشور بزرگ جهان با مساحت 312.685 کیلومتر مربع تبدیل می کند . لهستان پس از به دست آوردن استقلال خود از آلمان ، در سال 1918 به کشوری مستقل تبدیل شد . جمعیت لهستان 38415284 نفر و دارای تراکم 126 نفر در هر کیلومتر مربع است . مردم لهستان نیز به عنوان لهستانی معرفی می شوند .

لهستان با 7 کشور مرزهای زمینی مشترک دارد : بلاروس ، لیتوانی ، اوکراین ، جمهوری چک ، اسلواکی ، آلمان و روسیه . ماشین سازی ، آهن و فولاد و مواد شیمیایی برخی از صنایع اصلی لهستان هستند . در صورتی که قصد فریت بار و حمل بار از لهستان را دارید بهتر است به یک شرکت معتبر حمل و نقل مراجعه نمایید . در این مقاله قصد داریم اطلاعات کاملی را در زمینه حمل بار از لهستان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . با آرامیس کارگو همراه باشید…

حمل بار از لهستان – ارسال بار از لهستان

حمل بار از لهستان به سه روش دریایی ، هوایی و زمینی قابل انجام است . از لحاظ تولید ناخالصی در رتبه بندی جهانی کشور لهستان  رتبه 20 را به خود اختصاص داده است و به عنوان یک اقتصاد پردرآمد محسوب می شود . رکود جهانی در سال های 2007 – 2008 رشد اقتصادی لهستان را متوقف نکرد و باعث شد لهستان تنها کشور اتحادیه اروپا باشد که از رکود اقتصادی جلوگیری نموده است .

در کل اتحادیه اروپا ، نرخ رشد اقتصادی منفی 4.5٪ در دوره رکود 2009 را ثبت کرد . در مقابل ، اقتصاد لهستان در مدت مشابه 1.6 درصد رشد داشته است . برخی از بزرگترین صنایع در لهستان صنایع کشاورزی ، تولیدی ، انرژی و گردشگری است که بخش عمده ای از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد .

به نظر می رسد عوامل متعددی در پشت پرده رشد چشمگیر 26 ساله لهستان وجود دارد . یکی از مهمترین عواملی که در این موفقیت وجود دارد جمعیت زیادی لهستان (ششمین کشور بزرگ اتحادیه اروپا) است که بازار داخلی محصولات خود را برای این کشور فراهم نموده اند . سیاست های اقتصادی لهستان شاید مهم ترین عامل رشد مداوم اقتصادی این کشور باشد .

این کشور از زمان جدا شدن از بلوک شرق ، سیاست های هوشمندانه ای به کار گرفته است . برخلاف بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، لهستان سطح بدهی عمومی پایینی دارد ، تخمین زده می شود تولید ناخالص داخلی این کشور 50٪ باشد . با این حال ، هر حوزه اقتصاد لهستان بی نقص نیست . این کشور مشکل بیکاری بزرگی دارد و نرخ بیکاری در سال 2013 به 11 درصد رسیده است.

جهانگردی یکی دیگر از صنایع مهم در لهستان است . جاذبه های گردشگری طبیعی در این کشور شامل کوه های تاترا و دریای بالتیک می باشد . شهرهایی مانند ورشو ، گدانسک ، تورون و کراکوف دارای مکان های بی شمار با اهمیت تاریخی زیادی هستند . رویدادهای فرهنگی بی شماری که در کشور برگزار می شود ، هزاران گردشگر را نیز به خود جلب می کند .

حمل بار از لهستان

مهم ترین صادرات لهستان – حمل بار از لهستان

  1. تجهیزات حمل و نقل و ماشین‌ آلات
  2. فرآورده ‌های کشاورزی
  3. حیوانات زنده
  4. خواربار

حمل بار از لهستان به صورت هوایی از فرودگاه های بین المللی شوپن ورشو ( Warsaw Chopin Airport ) و فرودگاه وارساو مادلن ( Warsaw Modlin Airport ) در شهر ورشو ، فرودگاه بین المللی کراکوف ( Kraków John Paul II International Airport ) ، فرودگاه بین‌ المللی کاتوویتس (Katowice International Airport ) و فرودگاه پوزنان – لاویکا ( Poznań–Ławica Airport ) انجام می گردد .

حمل بار از لهستان به صورت دریایی از بندرهای گدانسک (Gdansk ) و گدنیا ( Gdynia ) انجام می شود و حمل بار از لهستان به صورت زمینی به شکل خرده بار و فول تراک از شهر های مختلف آن انجام می گردد .

برای ارسال بار از لهستان مناسب ترین و سریع ترین روش برای مسافران حمل و نقل هوایی است .

خدمات فریت بار آرامیس کارگو برای حمل بار از لهستان

  1. پالت بندی محموله به صورت اصولی و استاندارد
  2. انجام تشریفات گمرکی
  3. بسته بندی محموله صورت اصولی و استاندارد با بهره گیری از پرسنل حرفه ای
  4. صدور بارنامه
  5. ارسال بار

بسیاری از تاجران که در زمینه صادرات و واردات فعالیت می کنند بر روی کالاهای خود و نحوه بسته بندی آن حساسیت بیشتری دارند . بنابراین فریت بار آرامیس کارگو با نهایت دقت و مهارت محموله شما را بسته بندی و ارسال می کنند .