مقالات

شرایط فریت بار هوایی به قرقیزستان

توسط مهر 25, 1398 بدون نظر

قرقیرستان کشوری در مرکز قاره اسیا که با کشورهایی چون چین ، قزاقستان ،تاجیکستان و ازبکستان احاطه شده است.برخلاف کشورهای منطقه که آرام و بدون بحران اقتصادی هستند ، قرقیزستان کشوری است که در طول تاریخ پرخاشگری های زیادی را داشته است . ما در این مقاله قصد داریم شرایط فریت بار هوایی به قرقیزستان را برای شما بیان کنیم با ما همراه باشید.

فریت بار هوایی به قرقیزستان

در سال های گذشته تا تغییر در ریاست جمهوری کشور قرقیزستان و تصویب قانون اساسی نو باعث شد که جمعیت این کشور به طور قابل ملاحظه ای افزایش پیدا کند و یکی از کشورهای فقیر در آسیای میانی در نظر گرفته شد. در این زمان اکثر ارز کشور از طریق صادرات طلا و فریت بار هوایی به قرقیزستان به دست می آمد و سایر محصولات چون پوشاک ، میوه و .. بخش کمتری از سود کشور را شامل می شدند .

شرکت های خدمات حمل و نقل کالا، فریت بار هوایی به قرقیزستان را در زمان کوتاه و با قیمت مناسب انجام می دهند .بسته بندی تخصصی کالا و انجام امور گمرکی و دریافت مجوز بار از سایر خدمات شرکت های فریت بار هوایی به قرقیزستان و سایر کشورهای آسیایی و اروپا و آمریکا می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین آرامیس کارگو در ارتباط باشید و درخواست های خود را برای فریت بار هوایی به قرقیزستان برای آن ها مطرح کنید ،آن ها با بررسی شرایط و قوانین شما را راهنمایی خواهند کرد .

اطلاعات گمرکی در ارسال بار به قرقیزستان

فریت بار به قرقیزستان شرایط و قوانین خاص خود را دارد،این نکته نیز دارای اهمیت است که پیش از ارسال بار به قرقیزستان فهرستی از کالاهای مجاز وارداتی و صادراتی به کشور تهیه کرده و آشنایی کامل با آن را داشته باشد.برای کسب اطلاعات لازم در زمینه انجام امور تشریفاتی گمرکی می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.

برای ارسال کالا به کشور قرقیزستان باید فرم گمرک را تکمیل نمایید . فرم شامل اطلاعاتی از فرد فرستنده و گیرنده و ماهیت و مشخصات کلی کالا یا محموله می باشد .قیمت و هزینه گمرکی کالا با توجه به وزن و ابعاد بسته یا کالا محاسبه می شود .

شرکت فریت بار آرامیس کارگو  با استفاده از افراد متخصص و حرفه ای در زمینه ارسال بار در کمترین زمان و با هزینه مناسب برای مشتریان انجام می دهند.برای اطلاع از نرخ فریت بار مسافری می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

برای اطلاع از فهرست کالاهای ممنوع می توانید به راحتی از طریق سایت گمرک آن را بررسی کنید و با آگاهی کامل بسته و کالا را ارسال نمایید .چنان چه کالا ممنوعه باشد ، بسته مصادره شده و در مواردی پیگرد قانونی خواهد داشت و تا زمان روشن شدن تکلیف آن در اختیار ماموران گمرک می باشد.

فریت بار هوایی به قرقیزستان

شرایط بسته بندی کالا

مهم ترین بخش در ارسال کالا به خارج از کشور، بسته بندی تخصصی آن می باشد،شما می توانید با استفاده از خدمات شرکت های فریت بار مسافری بسته بندی کالا را به صورت تخصصی انجام دهید.بسته بندی کالا در فریت بار هوایی به قرقیزستان باید طبق استاندارد و اصول اولیه انجام شود . تا در مسیر رسیدن به مقصد مشکلی برای آن به وجود نیاید .

پس از بسته بندی کالا،بسته به منظور انجام امور تشریفاتی توسط کارشناس گمرک و مسافر یا بدون حضور مسافر فرستاده می شود . با انجام امور تشریفاتی گمرک مجوز برای ارسال بار صادر می گردد.با صدور بارنامه مشکلی برای فرستادن بار وجود ندارد و محموله با سلامت به مقصد فرستاده می شود.

از خدمات شرکت های فریت بار مسافری می توان به بسته بندی تخصصی کالا ، حمل و نقل کالا به فرودگاه ، انجام امور گمرکی توسط کارشناس و دریافت بارنامه اشاره کرد. با سپردن امور گمرکی به افراد حرفه ای شرکت های فریت بار می توانید در زمان و هزینه های جانبی صرفه جویی داشته باشید.

فرودگاه بین المللی قرقیزستان

فرودگاه بیشکک و ماناس از بزرگترین فرودگاه های پروازهای بین المللی قرقیزستان می باشد که با پروازهای برنامه ریزی شده به 26 مقصد توانسته است رتبه 8 در دنیا را کسب نماید .

فرودگاه بین المللی ماناس در شهر بیشکک قرار دارد که پایتخت کشور قرقیزستان نیز می باشد.قوانین در فرودگاه های بین المللی قرقیزستان یکسان بوده و در زمان ارسال بار باید از شرایط و قوانین فریت بار مسافری مطلع بود تا مشکلی در زمان ارسال بار به وجود نیاید .