مقالات

حمل هوایی بار به ایتالیا

توسط اردیبهشت 11, 1398 بدون نظر

ایتالیا کشوری پیشرفته و صنعتی با اقتصادی توسعه یافته و بزرگ می باشد و از کشورهای حوزه پولی یورو محسوب می شود . ایتالیا از کشورهای صنعتی اتحادیه اروپا است و همین امر موجب شده که حمل هوایی بار به ایتالیا از کشور ما رواج گسترده ای داشته باشد . ما در این مقاله قصد داریم به بررسی کلی حمل بار هوایی به ایتالیا بپردازیم . جهت دریافت هزینه های حمل بار هوایی به ایتالیا با ما همراه باشید.

حمل هوایی بار به ایتالیا

حمل هوایی بار به ایتالیا

همانطور که گفتیم کشور ایتالیا نهمین اقتصاد بزرگ در دنیا محسوب می شود و به دلیل اینکه جزو کشورهای صنعتی اتحادیه اروپا و گروه 8 است ارسال بار به ایتالیا از ایران رواج گسترده ای یافته است . به سه روش می توان کالا یا بسته های مختلف را به ایتالیا از سایر نقاط در جهان ارسال کرد.حمل دریایی بار به ایتالیا ، حمل هوایی بار به ایتالیا ، حمل زمینی بار .مدت زمان ارسال و هزینه حمل کالا به عواملی چون وزن و ابعاد کالای ارسالی و روش حمل بستگی دارد .

به عنوان مثال مدت زمان حمل هوایی بار به ایتالیا از زمان حمل دریایی و زمینی به ایتالیا کم تر خواهد بود .هر یک از روش های حمل بار می تواند با در نظر گرفتن شرایطی و مشخصات بسته ارسالی مقرون به صرفه باشد و از آن جهت ارسال کالا استفاده شود . ما قصد داریم هر یک از روش های فریت بار به ایتالیا را بررسی کنیم .

اکثر حمل هوایی بار به ایتالیا به شهرهای بزرگ میلان و رم صورت می گیرد . فرودگاه بین المللی شهر میلان به نام میلانو مالپنسا (Milan–Malpensa Airport)  با کد یاتا MXP می باشد .یکی از شلوغ ترین فرودگاه های ایتالیا از لحاظ ارسال هوایی بار به خود اختصاص داده است و مقام اول حمل هوایی بار به ایتالیا را نیز دارد .اکثر پروازهای فرودگاه میلانو مالپنسا برعهده شرکت هواپیمایی آلیتالیا بود تا سال 2008 اما بعد از آن شرکت هواپیمایی ایزی جت جایگزین آن شد .اصلی ترین فرودگاه بین المللی که در شهر رم واق شده است فرودگاه لئوناردو داوینچی- فیومیچینو (Fiumicino Airport) با کد یاتا FCO می باشد . فرودگاه میلان و رم از مهم ترین فرودگاه های کشور ایتالیا محسوب می شوند که بیش ترین حمل هوایی بار را به خود اختصاص داده اند .به ترتیب از دیگر فرودگاه های مهم رم و میلان می توان به فرودگاه بین المللی چمپینو (Ciampino International Airport  ) با کد یاتا CIA و فرودگاه بین‌المللی لینیت ( Linate international airport) با کد یاتا  LINاشاره کرد که حمل هوایی بار به ایتالیا را از طریق این دو فرودگاه انجام می شود .

البته فرودگاه های زیادی در دیگر شهرهای ایتالیا وجود دارند که فریت بار هوایی در آن انجام می شود اما به دلیل توسعه در بخش صنعتی شهرهای رم و میلان فرودگاه های آن ها مخصوصا فرودگاه میلان ترافیک هوایی بالایی را دارند . مدت زمان حمل بار هوایی به ایتالیا با توجه به نوع ایرلاین متفاوت بوده و چیزی حدود 3 الی 5 روز است . مدت زمان حمل هوایی به ایتالیا از حمل دریایی و زمینی بسیار کم تر می باشد و همین امر از مزایای حمل هوایی محسوب می شود .

ارسال بار به ایتالیا

افرادی که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را برای زندگی یا تحصیل دارند با توجه به محدودیت بار تعیین شده می توانند تنها مقدار محدودی را همراه خود جا به جا کنند .برای حمل و ارسال کالا و بسته به کشور ایتالیا بایستی به صورت فریت بار مسافری کالا و بسته های خود را به این کشور ارسال کرد . حمل هوایی بار به ایتالیا می تواند ابزار ، وسایل شخصی و لوازم خانه ، دارو ملزومات پزشکی و .. باشد .هزینه ارسال و حمل هوایی بسته با توجه به ابعاد و وزن کالا محاسبه می شود. برای فریت بار مسافری نیاز است کالای مدنظر خود را با توجه به استانداردهای موجود بسته بندی کنید و با درج مشخصات کالا و درج آدرس فرستنده و گیرنده اقدامات لازم را انجام دهید . چنان چه قصد ارسال کالا و فریت بار مسافری به ایتالیا را دارید برای دریافت نرخ ارسال و حمل هوایی بار به ایتالیا می توانید به وبسایت ما مراجعه نمایید و هزینه حمل و ارسال هوایی بار به ایتالیا را به صورت آنلاین دریافت نمایید . کارشناسان مجموعه ما با راهنمایی و مشورت های لازم شما را جهت ارسال بسته و کالای مورد نظر راهنمایی خواند کرد

ارسال نظر