مقالات

فریت بار به هلند

توسط اردیبهشت 11, 1398 بدون نظر

از دغدغه های مسافرین و مهاجرانی که قصد ادامه تحصیل و یا زندگی در هلند را دارند، چگونگی فریت بار به هلند و ارسال کالا یا بسته در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه می باشد .همان طور که اطلاع دارید حمل و ارسال بار به هلند به صورت بار همراه مسافر امکان پذیر نمی باشد .زیرا شرکت های ایرلاین به مسافرین اجازه ارسال بار به مقدار مشخصی چیزی حدود 30 کیلوگرم را می دهند . ما در این مقاله قصد داریم روش های مختلف فریت بار به هلند بیان کنیم و شما را با شرایط و ضوابط ارسال هوایی بار آشنا کنیم .

فریت بار به هلند

فریت بار به هلند

هلند از کشورهای صادرکننده جهان است . کشاورزی و دامداری از پایه های اقتصادی در هلند محسوب می شود و صنایع شیمیایی و کشتی سازی نیز از صنایع مادر در این کشور می باشد .از شرکت های بزرگ صنایع الکترونیک می توان به فیلیپس و شرکت های تولید رنگ و مواد شیمیایی اشاره کرد .روش های مختلفی برای ارسال بار به هلند وجود دارد . فریت بار به هلند به سه روش حمل هوایی به هلند ، حمل دریایی و زمینی به هلند انجام می شود . ساختار حمل و نقل کشور هلند دلیل اصلی در برتری این کشور دارد که به دلیل وجود فرودگاه بین المللی اسخیپول در آمستردام و بندر روتردام و هم چنین ساختار شبکه ارتباطی پیشرفته ، هلند را دروازه اروپا معرفی کرده است .

سوالی که برای اکثر افراد مطرح می شود این است که فریت بار به هلند از طریق هواپیما مناسب تر است یا زمینی ؟کدام یک از روش های ارسال بار به هلند مناسب هستند؟باید اینگونه عنوان کرد که هر یک از روش های حمل بار ویژگی و مزایای مربوط به خود را دارد. بهترین روش حمل بار به هلند تنها با درنظر گرفتن شرایط خود و کالای ارسالی با ویژگی های مر بوط به هر کدام از آن ها می توان مقایسه کرد و در پایان بهترین گزینه فریت بار به هلند را انتخاب کرد .

حمل هوایی کالا به هلند

هلند دارای فرودگاه های مهم و مشهوری می باشد که فریت بار به هلند از آن صورت می گیرد . در آمستردام پایتخت هلند فرودگاه اسخیپول ( Amsterdam Airport Schiphol ) قرار دارد که با کد یاتا AMS یکی از اصلی ترین فرودگاه های بین المللی و از مهم ترین فرودگاه های فریت بار به هلند به شمار می رود . بیش ترین پروازهای روزانه و منظم ایرلاین های کی ال ام ( KLM ) و پس از آن ایزی جت (EasyJet) و ویولینگ ( Vueling )  و هم چنین ایرلاین دلتا (Delta ) به مقاصد کشورهای مختلف انجام می شود .

فرودگاه بین المللی روتردام ( Rotterdam The Hague Airport )  که به صورت مشترک بین دو شهر روتردام و دی هیگ قرار دارد دارای کد یاتای RTM از فرودگاه های مهم و پرتردد هلند محسوب می شود .فرودگاه دیگری که در هلند بعد از فرودگاه بین المللی اسخیپول آمستردام به عنوان دومین فرودگاه از لحاظ ترافیک هوایی و جا به جایی مسافر دارد ، فرودگاه بین المللی آیندهوون (Eindhoven Airport)با کد یاتای( EIN )  نام دارد که در شهری به همین نام واقع شده است .

فرودگاه بین المللی فلامینگو ( Flamingo International Airport ) با کد یاتای ( BON )یکی دیگر از فرودگاه های مهم کشور هلند در شهر کرالن می باشد . مهم ترین مزیت و ویژگی فریت بار به هلند به صورت هوایی مدت زمان حمل کالا یا بسته ارسالی می باشد .زمان حمل هوایی به هلند با توجه به نوه ایرلاین انتخابی حدود 3 الی 5 روز می باشد .این روش حمل بار برای کالاهایی که ارزش بالایی دارند مقرون به صرفه خواهد بود و معمولا فریت بار هوایی به هلند برای بارهایی مناسب است که در تناژ و وزن کم هستند . هزینه فریت بار هوایی کالا با توجه به ابعاد و وزن کالا محاسبه می شود . برای ارسال کالاهای خاص و خطرناک باید بسته بندی استاندارد باشد . شرکت آرامیس جهت راحتی فریت بار به هلند خدماتی را در اختیار مشتریان خود قرارداده است . چنان چه قصد ارسال یا حمل کالا به کشور دیگری دارید می توانید به راحتی و بدون نگرانی به صورت آنلاین از سرویس خدمات ما استفاده نمایید.با پرداخت هزینه حمل و فریت بار به هلند می توانید کالا و بسته ارسالی خود را از ایران به هلند ارسال نمایید . جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانید با کارشناس های ما در تماس باشید .

ارسال نظر