مقالات

فریت بار به پاریس

توسط اردیبهشت 11, 1398 بدون نظر

پاریس یکی از مهم ترین شهرهای توریستی و گردشگری اروپا می باشد . به طوری که هر ساله افراد زیادی برای بازدید از آثار تاریخی و پارک های گردشگری و مراکز تفریحی به این شهر سفر می کنند .هر سال افراد زیادی جهت ادامه تحصیل و گذراندن دوره های تخصصی از کشورهای مختلف به پاریس سفر می کنند .مسئله مهم در مسافرت برای مسافران جا به جایی وسایل شخصی است که به عنوان فریت بار مسافری محسوب می شوند .در این مقاله قصد داریم در مورد فریت بار به پاریس و خدمات آن بپردازیم، با آرامیس همراه ما باشید .

فریت بار به پاریس

فریت بار به پاریس

پاریس پایتخت فرانسه و از شهرهای توسعه یافته در سیاست ، اقتصاد و فرهنگ در جهان محسوب می شود . پاریس در کنار شهرهای بزرگی چون توکیو ، نیوریوک در دنیا شهرت جهانی دارد . پاریس از لحاظ اقتصادی پنجمین شهر دنیا از لحاظ تولید داخلی می باشد و بزرگترین شهر اقتصادی اروپا محسوب می شود . پاریس از شهرهای گردشگری مهم اروپا می باشد.مراکز تفریحی، موزه و پارک های گردشگری زیادی در این شهر وجود دارد که از لحاظ توریستی بسیار جذاب است . فریت بار به پاریس به دلیل توریست پذیرترین شهر اروپا بسیار بالاست .در سال چیزی حدود 30 میلیون توریست به پاریس سفر می کنند و همین امر موجب شده که رتبه اول شهرهای توریستی اروپایی را به خود اختصاص دهد.

از مناظر و مناطق دیدنی در این شهر می توان به برج ایفل که نوعی نماد شهر پاریس است اشاره کنیم. هم چنین موزه لوور پاریس که یکی از موزه های مهم و پربازدیدترین موزه های جهان است می توان اشاره کرد.جمعیت قابل توجهی از افراد هر ساله به کشور فرانسه و شهر پاریس برای زندگی و تحصیل و اخذ دوره های تخصصی مسافرت می کنند .یکی از مسائل مهم در این مسافرت ها مسئله جابه جایی وسایل و بار مسافرین است که به نوعی فریت بار به پاریس محسوب می شوند، در ادامه خدمات مربوط به فریت بار به پاریس را بررسی خواهیم کرد .

بسته بندی و فریت بار به پاریس

مسافرین در زمان فریت بار به پاریس بیش تر نگران این هستند که به کالا و بسته مورد نظر آسیبی وارد نشود  . شرکت حمل بار هوایی آرامیس خدمات اصولی و استانداردی را جهت فریت بار به پاریس و سایر کشورها به مسافرین ارائه می دهد . مسافرانی که قصد سفر طولانی مدت به کشورهای دیگر را دارند جهت جا به جایی و حمل بسته و کالاهای خود باید از خدمات فریت بار هوایی شرکت های هواپیمایی حمل بار استفاده کنند . از خدمات شرکت های فریت بار مسافربری می توان به بسته بندی تخصصی کلیه لوازم در محل با استانداردهای موجود اشاره کرد و هم چنین بارگیری وحمل بار هوایی، انجام کلیه تشریفات گمرکی ، پالت بندی کالا در پایان امور گمرکی جهت جلوگیری از آسیب احتمالی به کالا انجام می دهند .تشریفات گمرکی در برخی از موارد شخصا با حضور مسافر همراه با کارشناس فریت بار جهت انجام امور گمرکی انجام می شود اما گاهی برخی از افراد تمام امور را به شرکت فریت بار می سپارند .

از خدمات شرکت های فریت بار به پاریس می توان به انجام کلیه امور گمرکی به درخواست مشتری اشاره کرد . در پایان اخذ بارنامه جهت ارسال بار به پاریس در کوتاه ترین زمان با قیمت مناسب می باشد . شرکت های فریت بار به پاریس تابع قوانین و مقررات ارسال بار به فرانسه می باشند. این قوانین برای کلیه فرودگاه های بین المللی فرانسه یکسان می باشد . فرودگاه شارل دوگل فرانسه فرودگاه اصلی شهر پاریس و یکی از بزرگترین فرودگاه های فرانسه می باشد .فرودگاه شارل دوگل در 25 کیلومتری شمال شرق شهر پاریس واقع شده است . طبق گزارشات اعلام شده آمار تردد مسافر در این فرودگاه در سال 2008 حدود 60 میلیون مسافر می باشد . کد یاتا برای فرودگاه شارل دوگل CDG و کد سازمان ایکائو LEPG می باشد .فرودگاه بین المللی شارل دوگل به عنوان قطب اصلی ایرلاین های مشهوری چون ایرفرانس می باشند .

حال با توضیحات بالا این سوال پیش می آید که هزینه فریت بار به پاریس چقدر است و مقرون به صرفه ترین روش برای حمل بار به فرانسه کدام است ؟ به طور کلی هزینه ارسال بار هوایی به حجم و وزن کالای مورد نظر بستگی دارد و قیمت مشخص برای فریت بار نمی توان بیان کرد .مهم ترین مزیت ارسال بار هوایی به پاریس مدت زمان حمل بار به این کشور می باشد . جهت کسب اطلاعات بیش تر به وبسایت ما مراجعه نمایید .

ارسال نظر