مقالات

فریت بار به استانبول

توسط اردیبهشت 11, 1398 بدون نظر

همانطور که در مقالات قبل ذکر شد ترکیه یک کشور اوراسیایی است . کشورهای جمهوری آذربایجان یا نخجوان ، ارمنستان ، گرجستان ، ایران ، عراق ، یونان ، سوریه و بلغارستان با کشور ترکیه همسایه می باشند . این کشور از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار است ، به همین دلیل بسیاری از کشورها مانند ایران ، به منظور فریت بار یا ترانزیت کالا و انرژی از خاک ترکیه استفاده می کنند .

درادامه مطلب اطلاعاتی در رابطه با فریت بار به ترکیه ، فریت بار به استانبول ، شرایط و هزینه فریت بار به استانبول ، ارسال خرده بار ، هزینه هوایی و… در اختیار شما قرار خواهیم داد . با ما همراه باشید…

فریت بار به استانبول

فریت بار به استانبول

فریت بار به استانبول ، ترکیه و سایر شهرها و کشورهای دنیا تخصص شرکت آرامیس کارگو می باشد. در شهر استانبول مهاجران ایرانی بسیاری ساکن هستند به همین دلیل تبادلات اقتصادی و خانوادگی در این شهر در حال انجام است . بنابراین فریت بار به استانبول از طریق فرودگاهی که در این شهر وجود دارد انجام می شود .

خدماتی که آرامیس کارگو جهت فریت بار به استانبول ارائه می دهد عبارتند از :

 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به استانبول.
 • فریت بار تجاری به استانبول.
 • فریت بار لوازم منزل به استانبول.
 • فریت بار اضافه بار مسافری به استانبول.

شرایط و هزینه فریت بار به استانبول

محاسبه هزینه فریت بار به استانبول به نوع جنس و حجم بار شما بستگی دارد ، به عنوان مثال بهتر است ارسال لوازم خانگی به استانبول از طریق حمل و نقل زمینی و با استفاده از کانتینر انجام شود . حداکثر ظرفیت وزن برای کانتینرها 20 تن می باشد و هزینه ارسال به وزن بار ، ابعاد بار ، شهر محل ارسال بار شما بستگی دارد .  یکی از مهم ترین موارد فرآیند فریت بار به استانبول بسته بندی لوازم خانگی می باشد . هرگونه سهل انگاری در بسته بندی موجب آسیب رسیدن به لوازم منزل خواهد شد .

بسته بندی بار باید به گونه ای باشد که از تکان خوردن و حرکت بار در داخل بسته جلوگیری شود . برای بسته بندی لوازم شکستنی مانند ظروف آشپزخانه بهتر است از چندین نایلون حباب دار استفاده نمایید و فضای باقی مانده در داخل کارتن را با یونولیت بپوشانید .

بسته بندی کالاهای خطرناک باید طبق قانون و شرایط خاص انجام شود . برای بسته بندی کالاهای حجیم مانند مبلمان از نایلون حباب دار و چند لایه فوم استفاده می شود ، بدین ترتیب از آسیب دیدن محموله ارسالی جلوگیری خواهد شد .

فریت بار محموله های تجاری از استانبول

محموله های تجاری ای که معمولا بیشترین سهم فریت بار از استانبول به ایران را به خود اختصاص داده اند عبارتند از :

ارسال بار موز سبز از ترکیه ، فریت بار محصولات غذایی از ترکیه ، ارسال بار سیگار ، ارسال بار توتون و تنباکو ، ارسال بار لباس از ترکیه ، ارسال بار پوشاک از ترکیه ، ارسال بار سوپر فسفات از ترکیه ، ارسال بار فندق از ترکیه ، ارسال بار شکلات از ترکیه ، ارسال بار میوه از ترکیه ، ارسال بار لوازم خانگی برقی از ترکیه ، ارسال بار فسفات کلسیم ، فریت بار به استانبول ، ارسال بار تخته های فیبری ، ارسال بار آجیل ، ارسال بار جین از ترکیه ، فریت بار محصولات ارایشی بهداشتی از ترکیه ، فریت بار ماشین آلات از ترکیه ، ارسال بار لوازم خانگی از ترکیه ، ارسال بار مکمل های دارویی از ترکیه ،  ارسال بار لوازم خانگی برقی از ترکیه ، فریت بار تجاری از ترکیه و…

از جمله موارد رایج فریت بار به استانبول که توسط مسافرین و مهاجرین انجام می شود عبارتند از :

 • فریت بار به استانبول
 • ارسال بار لوازم منزل به استانبول
 • ارسال بار لوازم شخصی به استانبول
 • ارسال بار لباس به استانبول
 • ارسال بار مجسمه از ترکیه
 • ارسال بار لوکس از ترکیه
 • ارسال بار کتاب به استانبول
 • ارسال بار شکستنی به ترکیه
 • ارسال بار لوازم خانگی به ترکیه
 • ارسال بار غیر تجاری به ترکیه
 • و…

فریت بار از کدام شهرهای ترکیه امکان پذیر است ؟

شرکت حمل و نقل آرامیس کارگو می تواند فرآیند فریت بار از کلیه شهرهای ترکیه و هم چنین فریت بار به کلیه شهرهای ترکیه مانند آنکارا ، ترابزول ، آنتالیا ، باتمان ، آدانا ، اسکسی شهر ، دیاربکر ، شانلی اورفه ، دنیزلی ، ازمیر ، چانقری ، کوشی اداس ، مارماریس ، بورسا ، قونیه ، فریت بار به استانبول ، مرسین ، عثمانیه ، سیواس ، ملطیه ، چورلو ، ازمیت ، سامسون و… را انجام دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه حمل  نقل هوایی ، حمل و نقل زمینی ، حمل و ارسال لوازم خانگی ، فریت بار به استانبول ، شرایط ارسال کالای تجاری و غیره از طریق راه های ارتباطی با مشاورین آرامیس کارگو تماس حاصل فرمایید .

ارسال نظر