مقالات

فریت بار به ترکیه

توسط اردیبهشت 10, 1398 بدون نظر

شرکت آرامیس کارگو با بالاترین امنیت و مناسب ترین هزینه خدمات فریت بار به ترکیه را به مشتریان عزیز ارائه می دهد . شما می توانید با خیالی آسوده محموله خود را جهت فریت بار به ترکیه در اختیار این مجموعه قرار دهید . در ادامه مقاله شرایط فریت بار به ترکیه ، نحوه بسته بندی ، خدمات قابل ارائه ، حمل هوایی و غیره مورد بررسی قرار گرفته است . توجه داشته باشید که بعد از فریت بار به ترکیه تنها افرادی می توانند بار را تحویل بگیرند که دارای اقامت موقت یا کیملیک نامبر باشند .

فریت بار به ترکیه

فریت بار به ترکیه

فریت بار به ترکیه از طریق حمل هوایی تخصص شرکت آرامیس می باشد . کشور ترکیه با قسمت های ترک نشین ایران هم مرز می باشد ، به همین دلیل به این دو کشور تردد بسیار زیاد است .  ترکیه بین دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است و مانند یک مانع یا پل بین این دو قاره عمل می کند . به دلیل همسایه بودن ترکیه با ایران هرساله ایرانیان زیادی جهت مهاجرت یا مسافرت وارد این کشور می شوند . یکی از کشورهای سرشناس جهان از نظر کارآفرینی و اقتصاد ترکیه می باشد .

صادرات و واردات کالا به دلایل مختلف بسیار زیاد است . تاجران و اشخاص دیگری که در کار واردات و صادرات می باشند ، با استفاده از حمل و نقل هوایی و حمل و نقل زمینی محموله هایی را بین ترکیه و ایران مبادله می کنند . البته به دلیل خطرات جاده ای ، هزینه  و زمان حمل و نقل زمینی مقرون به صرفه نمی باشد . در نتیجه یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها برای فریت بار به ترکیه یا فریت بار از ترکیه به ایران حمل و نقل هوایی است .

شرکت آرامیس کارگو این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است . توجه داشته باشید که قوانین فریت بار به ترکیه و فریت بار به استانبول یکی می باشد ، در حقیقت فرودگاه های ترکیه از یک قانون پیروی می کنند .

قیمت فریت بار به ترکیه

برای تعیین هزینه فریت بار معیارهای متفاوتی وجود دارد . به عنوان مثال وزن بار شما ، جنس بار شما ، نوع بسته بندی بار و چند عامل دیگر تعیین کننده ی قیمت فریت بار به ترکیه می باشد . بنابراین نمی توان از روی ظاهر بار و به صورت متنی هزینه را اعلام نمود .

بسته بندی بار | فریت بار به ترکیه

مسافران اغلب نگران هستند که در طول مسیر ارسال بار به آنها آسیبی وارد نشود . به منظور بسته بندی لوازم ، کارتن های مخصوص بسته بندی فریت بار در سایزهای مختلف ، یونولیت ، نایلون های ضربه گیر ، کاغذ های مخصوص بسته بندی ظروف شکستنی ، چسب فوم و غیره مورد استفاده قرار می گیرند . شرکت فریت بار آرامیس کارگو با ارائه خدمات اصولی در خصوص بسته بندی لوازم آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد .

خدمات آرامیس کارگو در خصوص فریت بار به ترکیه

 1. بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتاب خانه ، مبلمان ، لباس ها و…) در محل و به صورت استاندارد
 2. بارگیری به منظور حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : برخی از مسافران تمایل دارند جهت انجام امور گمرکی شخصا همراه با کارشناس فریت بار به اداره گمرک مراجعه نمایند . اما برخی دیگر به دلیل داشتن مشغله کاری انجام تمام امور را بر عهده کارشناس فریت بار قرار می دهند.
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : پالت بندی به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی محموله انجام می شود .
 5. اخذ بارنامه برای ارسال بار به استانبول : اخذ بارنامه توسط آرامیس کارگو با کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه قابل انجام است .
 6. حمل بار دریایی به استانبول
 7. حمل بار دریایی به مرسین ترکیه
 8. حمل بار دریایی از ترکیه حمل دریایی ایزو تانک به استانبول
 9. حمل دریایی فلکسی تانک به استانبول
 10. امکان تحویل بار از درب انبار ، درب مغازه و یا درب کارخانه
 11. ارسال کالا به فرودگاه آتاتورک
 12. انجام امور بسته بندی
 13. انجام کلیه امور گمرکی فرودگاه
 14. ارسال بار به تهران
 15. ارسال بار هوایی از ترکیه
 16. ارسال لوازم شخصی از ترکیه
 17. ارسال پارچه از ترکیه
 18. ارسال لباس از ترکیه
 19. ارسال خرید آنلاین از ترکیه
 20. حمل زمینی از ترکیه

ارسال نظر