مقالات

بسته بندی تخصصی بار

توسط اردیبهشت 9, 1398 بدون نظر

یکی از مشکلات و ذغذغه های اساسی خطوط حمل و نقل هوایی در زمان مهاجرت افراد به خارج از کشور بسته بندی تخصصی بار و کالای مسافران می باشد .فریت بار هوایی کالا و بسته های صادراتی و مهاجرتی باید کاملا اصولی و با کم ترین هزینه انجام شود ، در این صورت مورد توجه قرار می گیرد. شرکت آرامیس کارگو با بکارگیری افراد زبده و دارای تخصص، خدمات فریت بار هوایی کالا را در زمینه های مختلفی چون بسته بندی تخصصی کالا ، بسته بندی اصولی لوازم خانگی و کلیه وسایل ضروری مهاجران ، بسته بندی تخصصی و اصولی کالاهای خطرناک ، کالاهای تجاری و ارسال آن به تمامی نقاط دنیا با ضمانت تحویل کالا بدون آسیب دیدگی آماده ارائه خدمات می باشد.

بسته بندی تخصصی بار

شرایط بسته بندی تخصصی بار

هنگامی که کالای تجاری و لوازم بسته بندی صحیح بسته بندی نشود و قرار باشد مسافت طولانی را از طریق خطوط هوایی طی کند تا به مقصد مورد نظر برسد حتی با کم ترین هزینه و کوتاه ترین مسیر خطوط هوایی حمل شده باشد باز هم سالم به مقصد نخواهد رسید . خسارت وارد شده به کالا ضرر و زیان بسیاری را برای افراد به همراه خواهد داشت .یکی از مهم ترین گزینه های موجود در ارسال بار بسته بندی تخصصی بار می باشد تا کالا سالم به مقصد حمل شود و بدون آسیب به مقصد برسد .

در بسته بندی تخصصی بار به ابزارهایی چون سلفون و پلاستیک های محکم ، صندوق های کوچک و بزرگ چوبی ، کارتن های مخصوص لوازم ، انواع چسب های مخصوص بسته بندی نیاز است تا توسط افراد آموزش دیده و ماهر در زمینه بسته بندی کالا انجام شود . از خدمات مهم آرامیس کارگو استفاده از کادر آموزش دیده و مجرب در زمینه بسته بندی تخصصی کالا  و ارائه مشاوره به افراد جهت ارسال بار و کالاهای تجاری بدون آسیب دیدگی به مقصد می باشد.

 شرایط بسته بندی تخصصی بار در حمل و نقل هوایی برای کالاهای تجاری و بارهای مسافری به شرح زیر می باشد :

  • استفاده از جعبه های سالم ، بدون پارگی و فرورفتگی
  • بسته بندی کالا با توجه به نوع کالا به درستی انجام شود
  • دارو ، مواد فاسد شدنی و خطرناک را با برچسب مشخص شود
  • استفاده از جعبه مناسب برای کالاهای سبک و سنگین استفاده شود
  • درج اطلاعات و مشخصات کامل فرستنده و گیرنده کالا روی جعبه
  • فضای خالی داخل جعبه با استفاده از مواد کم وزن ضربه گیر استفاده شود .
  • از قراردادن جعبه های سنگین با وزن بالا روی جعبه های سبک خودداری شود
  • استفاده از برچسب مخصوص برای کالاهای شکستنی و خطرناک در زمان حمل و نقل
  • اطلاعات روی جعبه جهت از بین نرفتن آن در زمان جا به جایی با استفاده چسب پوشیده شود

در فریت بار هوایی برای کالاهای فاسد شدنی و کالاهای دیگری چون مواد غذایی ، دارو استفاده از بسته بندی مخصوص در حمل و نقل هوایی این کالاها اهمیت فراوانی دارند .یکی از مهم ترین بخش های حمل و نقل هوایی بار ، بسته بندی و آماده سازی کالای مورد نظر می باشد .چنان چه نیاز به مشاوره در زمینه چگونگی ارسال بار و نحوه بسته بندی کالای خود دارید می توانید با مشاورین آرامیس کارگو در تماس باشید .

کالاهایی نظیر مواد فاسد شدنی ، دارو و مواد خطرناک نیاز به بسته بندی خاص دارند و برخی از آن ها بایستی در دمای مناسب جهت جلوگیری از فساد کالا در زمان حمل و نقل هوایی آن انجام شود . همیشه در فریت بار هوایی کم ترین هزینه بهترین سرویس را به مشتریان ارائه نمی دهد . در زمان انتخاب شرکت فریت بار هوایی دقت لازم را داشته باشید تا فریب شرکت های ارسال بار و بسته بندی تخصصی بار تقلبی را نخورید . افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند برای ارسال بار از خدمات حمل و نقل هوایی استفاده می کنند . بسته بندی تخصصی بار در زمان حمل کالا بسیار اهمیت دارد .

توجه به این موضوع در زمان فریت بار مسافری بسیاری از هزینه ها را کاهش می دهد و خسارت و آسیب های احتمالی وارد شده به کالای تجاری را کاهش خواهد داد . بسته بندی تخصصی در حمل و نقل هوایی برای کلیه لوازم های ضروری و غیرضروری اصولی انجام می شود . مشاورین ما در شرکت آرامیس کارگو آماده خدمت به مشتریان عزیزی هستند که قصد استفاده از خدمات فریت بار هوایی را دارند ، جهت ارتباط با بخش پشتیبانی و مشاوره ای مجموعه ما می توانید با شماره های مندرج در وبسایت تماس حاصل نمایید .

ارسال نظر