مقالات

فریت بار از ترکیه به ایران

توسط اردیبهشت 9, 1398 بدون نظر

همانطور که می دانید ترکیه کشوری آسیایی – اروپایی است ، که بخشی از آن در آسیا قرار دارد و بخش دیگر در اروپا . شهر آنکارا پایتخت ترکیه می باشد . این کشور امروزه با رشد اقتصادی ، به یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی در اروپا تبدیل شده است . با توجه به اینکه کشور ایران با ترکیه هم مرز می باشد تبادل تجاری بسیاری بین این دو کشور قابل انجام است .

به همین دلیل شرکت آرامیس کارگو برای هرگونه فریت بار از ترکیه به ایران یا فریت بار به ترکیه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . در این مقاله به بررسی فریت بار از ترکیه به ایران خواهیم پرداخت . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید…

فریت بار از ترکیه به ایران

فریت بار از ترکیه به ایران

فریت بار از ترکیه به ایران به منظور واردات ، ارسال بار همراه مسافر و حمل و نقل خرده بارها از ترکیه به ایران به سه روش مختلف قابل انجام است . به دلیل نزدیکی ترکیه به ایران از نظر موقعیت جغرافیایی و دارا بودن از خطوط و شبکه حمل و نقل بین المللی فریت بار از ترکیه به ایران به صورت هوایی و زمینی در کمترین زمان ممکن انجام می شود . در حمل هوایی با توجه به نوع ایرلاین زمان ارسال بار متغیر است . یکی از شهرهای تجاری مهم در کشور ترکیه ، استانبول می باشد که دارای دو فرودگاه بین المللی است .

فرودگاه های مهم ترکیه برای حمل بار از ترکیه عبارتند از :

فرودگاه بین ‌المللی اَسَن ‌بوغا در آنکارا ، فرودگاه آنتالیا ، فرودگاه بین‌المللی عدنان مِندرس در ازمیر ، فرودگاه شاکیرپاشا آدانا در شهر آدانا ، فرودگاه دالامان در شهری به همین نام و فرودگاه اوگوزلی در شهر غازی عینتاب .

فریت بار از ترکیه به ایران ، افغانستان و تاجیکستان

فریت بار از ترکیه به ایران ، افغانستان و تاجیکستان همانطور که ذکر شد با استفاده از روش های مختلف امکان پذیر است . امکانات آرامیس کارگو به منظور فریت بار از ترکیه به ایران بسیار گسترده می باشد . اگر قصد حمل و نقل بارهای کوچک خود به صورت زمینی را دارید قیمت های پیشنهادی آرامیس کارگو بسیار مناسب است . محموله هایی که از کشور ترکیه خریداری شده اند توسط مجموعه آرامیس به کشور مورد نظر شما ارسال می گردد .

فریت بار از ترکیه به ایران به صورت هوایی

معمولا برای فریت بار از ترکیه به ایران به صورت هوایی در ابتدا محموله مورد نظر به استانبول منتقل می شود و از استانبول به کشور مقصد ارسال می گردد . فرودگاه آتاتورک استانبول از پروازهای مستقیم به تهران ، کابل و دوشنبه برخوردار است . با استفاده از سرویس مستقیم بسته شما به سرعت تحویل داده خواهد شد . بدین ترتیب محموله شما تقریبا یک روزه و با هزینه ای بسیار مناسب به کشور مورد نظر می رسد .

فریت بار از ترکیه به ایران به صورت دریایی

متاسفانه فریت بار از ترکیه به ایران ، افغانستان یا تاجیکستان به صورت دریایی وجود ندارد .

فریت بار از ترکیه به ایران به صورت زمینی

به منظور فریت بار از ترکیه به ایران به صورت زمینی ، محموله هایی شما به صورت هفتگی از شهرهای مختلف ترکیه جمع آوری می شوند . معمولا پس از جمع آوری خرده بارهای شما با استفاده از یک کامیون به کشور مقصد ارسال می گردند . مرز بازرگان ، تبریز و گمرک شهریار تهران محل تحویل بارهای شما در ایران و مرز اسلام قلعه ، گمرک هرات و گمرک کابل محل تحویل بارها در افغانستان و گمرک شهر دوشنبه محل تحویل بارها در تاجیکستان می باشند.

برخی از شهرهای ترکیه که مجموعه آرامیس کارگو از آن ها سرویس ارائه می دهد عبارتند از :

Istanbul , Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Konya, Antalya, Kayseri, Mersin, Eskişehir , Diyarbakır ,  Samsun , Denizli , Şanlıurfa , Adapazarı  , Malatya, Zonguldak , Ağrı , Polatlı , Rize , Salihli , Ereğli , Cizre , Nizip ,  Kahramanmaraş , Erzurum , Van , Batman , Elâzığ , İzmit , Manisa , Sivas , Gebze, Balıkesir , Tarsus , Kütahya , Trabzon , Çorum , Çorlu , Adıyaman , Osmaniye, Kırıkkale , Antakya , Aydın , İskenderun , Uşak , Aksaray , Afyon , Isparta , İnegöl, Tekirdağ , Edirne , Darıca , Ordu , Karaman , Gölcük , Siirt , Körfez , Kızıltepe , Düzce , Tokat , Bolu , Derince , Turgutlu , Bandırma , Nazilli , Kırşehir , Niğde , Ceyhan , Karabük , Siverek , Akhisar , Lüleburgaz , Karadeniz , Ereğli

ارسال نظر