مقالات

شرایط و قوانین فریت بار به کانادا

توسط مرداد 7, 1398 بدون نظر

کانادا با توجه به تسهیلات و امکاناتی که برای مهاجرین فراهم کرده است مقصد نهایی بسیاری از ایرانی ها خصوصا قشر تحصیل کرده می باشد .از انگیزه های اصلی مهاجران به کشور کانادا می توان به موقعیت شغلی ، امکان تجارت و سایر مورادی است که می توان اشاره کرد . در این مقاله قصد داریم فریت بار به کانادا را برای شما عزیزان بیان کنیم با آرامیس کارگو همراه باشید .

فریت بار به کانادا

ارسال بار هوایی به کانادا یا سایر کشورها را به اصطلاح فریت بار به کانادا می گویند . فریت بار هوایی یکی از آسان ترین و رایج ترین روش های ارسال بار و بسته به کانادا می باشد .برای مسافرهایی که قصد اقامت موقت یا همیشگی در کشور کانادا را دارند ، اضافه بار مشکل بزرگ و دغدغه آن ها خواهد بود . این افراد پیش از سفر وسایل خود را از طریق پرواز به کانادا می فرستند تا وزن بار ارسالی در زمان سفر افزایش پیدا نکند .

لیست وسایل و موارد رایج که معمولا در زمان سفر به کانادا از طریق فریت بار به کانادا انجام می شود شامل ارسال وسایل منزل به کانادا،مبل و تابلو فرش ، صنایع دستی ، میوه و سبزیجات ،خشکبار و قارج، زعفران و وسایل آشپزی و رستورانی و .. که همگی از مواردی هستند که می توان جهت ارسال به کانادا از طریق فریت بار انجام داد.

البته قبل از فریت بار هوایی کالا و بسته های خود بهتر است شرایط و قوانین صادرات و واردات کشور کانادا را مطالعه فرمایید و بعد از آگاهی از قوانین ارسال بار را به صورت فریت انجام دهید .برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار هوایی به کانادا می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

هزینه فریت بار به کانادا چگونه محاسبه می شود؟

فریت بار به کانادا توسط شرکت های هواپیمایی در فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام می شود . پس از ثبت درخواست مشتری جهت ارسال بار به کانادا، کارشناسان مجموعه فریت بار هوایی تمامی کارهای مربوط به ارسال بار را انجام می دهند .مدت زمانی را جهت بسته بندی و یا پالت بندی محموله در نظر می گیرند و با انجام تشریفات گمرکی و در نهایت دریافت بارنامه بسته یا کالای ارسالی به مقصد کانادا فرستاده می شود .

بسته بندی تخصصی کالا

تیم بسته بندی تخصصی شرکت آرامیس کارگو با تجهیزات کامل در محل حاضر می شوند و با توجه به نوع و جنس کالای ارسالی ،آن را بسته بندی می کنند .افرادی که به عنوان کارشناس به محل اعزام می شوند با مهارت و رعایت اصول و استانداردهای پکینگ را انجام می دهند .کیفیت کارتن و جعبه در بسته بندی لوازم بسیار مهم است زیرا در طول مسیر آسیب به کالا وارد نمی شود .پس از بسته بندی تخصصی و پالت بندی کالا جهت فریت بار به کانادا بارگیری می شود .

با انتقال کالا به کارگوی فرودگاه، کارشناسان شرکت آرامیس کارگو به همراه یا بدون مسافر در محل حاضر می شوند تا امور تشریفاتی گمرک و فرودگاه را برای صدور بارنامه انجام دهند .در پایان مجوز خروج کالا و ارسال آن به کانادا صادر می شود .

هزینه فریت بار به کانادا با توجه به وزن و ابعاد کالا و مسافت کشور مبدا تا مقصد محاسبه می شود .با صدور بارنامه جهت ارسال بار ، کلیه هزینه های ارسال بار توسط مشتری پرداخت می شود و با واریز مبلغ تعیین شده ارسال کالا انجام خواهد شد .

برای صرفه جویی در هزینه های فریت بار به کانادا می توانید خود امور تشریفاتی گمرک را انجام دهید و با آگاهی می توانید بسته را به صورت تخصصی بسته بندی نمایید . جهت مشاوره در زمینه ارسال بار هوایی کالا می توانید با بخش پشتیبانی و مشاوره ای مجموعه آرامیس کارگو در تماس باشید .

رعایت نکات مهم در فریت بار به کانادا 

از قوانین مهم در ارسال بار هوایی به کانادا،پرکردن فرم و درخواست کالاهایی که قرار است از ایران به صورت هوایی فریت کنند به گمرک کشور مقصد که کاناداست است . با انجام این کار به مدت چهار سال نیاز به پرداخت عوارض گمرک میان دو کشور ارسال بار نخواهد بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار هوایی و خدمات شرکت فریت بار مسافری به وبسایت ما مراجعه فرمایید و با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید .مدارک لازم جهت فریت بار شامل لیست بسته بندی یا همان پکینگ لیست و بارنامه را باید مهاجر یا شخص ارسال کننده به گمرک تقدیم کند .

ارسال نظر