مقالات

ارسال بار هوایی به تاجیکستان

توسط مرداد 7, 1398 بدون نظر

ارسال بار هوایی به تاجیکستان در شرکت های معتبر فریت بار هوایی توسط افراد متخصص و کارشناسان باتجربه در زمینه بسته بندی کالا و ارسال بار به خارج از کشور انجام می شود .شرکت آرامیس کارگو ارسال بار هوایی به همه کشورها را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت انجام می دهد . با سپردن بار خود به این شرکت می توانید با خیالی آسوده و امنیت بالا هرنوع کالا یا باری را به کشورهای دیگر ارسال نمایید.هدف اصلی شرکت ما اطمینان و امنیت بار مسافرین می باشد.

شرایط و قوانین ارسال بار هوایی به تاجیکستان

در ابتدا می خواهیم شما را با کشور تاجیکستان آشنا کنیم و پس از آن به شرایط و قوانین فریت بار و ارسال بار هوایی به تاجیکستان بپردازیم .تاجیکستان در آسیای مرکزی واقع شده است که از جنوب با افغانستان و از غرب با ازبکستان و شرق با چین و شمال با قرقیزستان همسایه و هم مرز می باشد.جاده ابریشم از این کشور عبور می کند و همین امر موجب شده است که تجارت و صادرات و واردات در این کشور از قدیم تا به امروز انجام بگیرد.

برای ارسال بار هوایی به تاجیکستان می توانید ابتدا قوانین مربوط به آن کشور را مطالعه کنید و پس از آن اقدام به ارسال بار نمایید.در گذشته تاجیکستان از فقیرترین کشورهای آسیای مرکزی بوده و پس از استقلال در سال 1991 توانست به سطح بالایی از پیشرفت و توسعه اقتصادی برساند و امروزه جزو کشورهای در حال توسعه باشد.

حمل و نقل در کشور تاجیکستان به صورت هوایی از طریق دو شرکت ملی تاجیک ایر و سامون انجام می شود.پروازها در این کشور به شهرهای مختلف روسیه از جمله سنت پترزبورگ ، مسکو ،کازان و .. از فرودگاه دوشنبه قابل دسترس بوده و ارسال بار هوایی به تاجیکستان نیز از همین فرودگاه انجام می شود .

ارسال بار هوایی به تاجیکستان

مقصد بین المللی پروازهای تاجیکستان از دوشنبه به غیر از شهرهای روسیه می توان به تهران ، استانبول ، دبی ، فرانکفورت اشاره کرد که در ادامه شرکت های هواپیمایی بین المللی تاجیکستان قصد دارند خدمات مختلف هوایی خود را مانند ارسال بار هوایی به تاجیکستان از چین را اضافه کنند .به طور کلی ارسال بار هوایی به تاجیکستان از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه بین المللی دوشنبه انجام می شود . با توجه به نزدیک بودن فرهنگ مردمان کشور تاجیکستان و ایران ،تجار ایرانی کالا و صنایع دستی و محصولات خود را از رطیق ارسال بار هوایی به تاجیکستان توسط شرکت های فریت بار هوایی انجام می دهند .

ارسال بار هوایی یکی از سریع ترین روش های جهت ارسال بار به خارج کشور محسوب می شود.ارتباط مناسب تجاری میان ایران و تاجیکستان به دلیل نزدیک بودن فرهنگ مردمان به یکدیگر وجود دارد .شرکت فریت بار هوایی آرامیس کارگو با بالاترین امنیت محصولات و کالای شما عزیزان را می تواند به تاجیکستان و سایر کشورهای دنیا ارسال نماید .برای اطلاع از قیمت و هزینه های جانبی می توانید با کارشناسان و مشاورین مجموعه ما درتماس باشید و مشاوره و راهنمایی لازم را از آن ها دریافت نمایید .

خدمات فریت بار و حمل هوایی به تاجیکستان

در ارسال بار هوایی به تاجیکستان عوامل مختلف روی قیمت ارسال محصولات تاثیرگذار است . وزن ، مقصد ،نوع بسته بندی همگی از فاکتورهایی هستند که با توجه به آن میزان هزینه ارسال هوایی بار به تاجیکستان را تعیین می کنند .توصیه کارشناسان مجموعه آرامیس کارگو این است که حتما پیش از ارسال بار هوایی به تاجیکستان با مشاورین مجموعه مشورت های لازم را داشته باشید.

کارشناسان تمامی جزئیات مربوط به قوانین و شرایط فریت بار هوایی را در اختیار شما قرار می دهند و هم چنین اطلاعات لازم را در مورد هزینه های جانبی و اضافه بار در اختیار شما قرار خواهند داد.از خدمات مربوط به ارسال بار هوایی به خارج کشور می توان به بسته بندی تخصصی کالا ، اقدامات گمرکی جهت فریت بار هوایی و اخذ بارنامه و کارهای اداری مربوط به ارسال و ترخیص کالا توسط افراد باتجربه و متخصص در این زمینه در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت انجام می شود.

از دیگر خدمات شرکت فریت بار آرامیس کارگو می توان به تشریفات گمرکی بدون حضور مسافر اشاره کرد .مسافرین به دلیل اشنا نبودن به مسائل گمرکی می توانند تمامی کارهای مربوط به ارسال کالا را با صرف هزینه ای اندک به دست نمایندگان شرکت فریت بار هوایی بار بسپارند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه فرمایید .