مقالات

قوانین و شرایط فریت بار به آفریقا چگونه است ؟

توسط شهریور 7, 1398 بدون نظر

شرکت فریت بار مسافری آرامیس کارگو در زمینه صادرات و واردات کالا به کشورهای آسیایی و آفریقایی و سایر کشورهای دنیا تخصص کافی دارد . حمل و نقل سریع با هزینه مناسب در کوتاه ترین زمان توسط تیم حرفه ای و با تجربه انجام می شود .در ادامه قصد داریم شرایط و قوانین مربوط به فریت بار به آفریقا را برای شما بیان کنیم ، با ما همراه باشید .

فریت بار به آفریقا

آفریقا دومین قاره بزرگ جهان در منطقه و جکعیت محسوب می شود . بازدیدکنندگان و گردشگران زیادی هر سال از شگفتی های طبیعی این قاره ، بخش های تاریخی و فرهنگ های مختلف و رنگارنگ موجود در روستاهای این کشور بازدید می کنند . آفریقا بیش از پنجاه کشور مستقل را دربرمیگیرد و از مردمانی با فرهنگ و مذهب مختلف تشکیل شده است . برای ارسال و فریت بار به آفریقا می توانید با مشاورین مجموعه ما در ارتباط باشید .

ارسال و فریت بار به آفریقا چگونه انجام می شود؟

برای ارسال بار و محموله باید بهترین و مناسب ترین شرکت ارسال بار و فریت بار به آفریقا را انتخاب کنید .با تحقیق و بررسی می توانید بهترین شرکت را پیدا کنید. شرکت آرامیس کارگو با برخورداری از پرسنل آموزش دیده و باتجربه در این زمینه توانسته است تمامی خدمات مربوط به ارسال بار و فریت بار به آفریقا را با هزینه مناسب و در زمان مشخص ارسال نماید .

فریت بار به آفریقا

با توجه به نوع ارسال از طریق هوایی و زمینی و دریایی و مقصد مورد نظر بین سه الی هفت روز کاری ارسال کالا انجام می شود .شما می توانید از وبسایت های مختلف جهت محاسبه زمان و هزینه کالای خود استفاده کنید .

در زمان ارسال کالا به آفریقا شرایط و قوانین مربوط به فریت بار باید درنظر گرفته شود .عوامل مختلفی در مورد فریت بار به کشور آفریقا در نظر گرفته می شود که با مطالعه آن می توانید از آن ها آگاه شوید .

کالاهای ممنوعه در فریت بار مسافری

  • مواد مخدر ، روانگردان
  • دارو و وسایل پزشکی بدون مجوز
  • سلاح گرم ، مهمات ، مواد منفجرکننده
  • تجهیزات نظامی بدون مجوز خروج
  • آثار هنری ، وسایل قیمتی و عتیقه
  • مواد خطرناک و قابل اشتعال

تجار و بازرگانان که در کار واردات و صادرات کالا هستند بیشتر از سایر افراد در مورد ارسال بار به خارج از کشور حساسیت دارند . نحوه بسته بندی و ارسال بار برای این افراد بسیار مهم است. محصولاتی که مجوز ارسال به کشورهای دیگر را دارند باید با دقت و حساسیت بالا بسته بندی و پالت بندی شوند .

فریت بار آرامیس کارگو با برخورداری از پرسنل و کارکنان با تجربه با حساسیت و دقت بالا می تواند تمامی کالا و وسایل را بسته بندی و پالت بندی نماید . برای اطلاع از هزینه ها و استفاده از سایر خدمات می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه در تماس باشید .

فرودگاه بین المللی آفریقا

امروزه پروازهای داخلی و خارجی در کشور آفریقا به دلایل مختلف افزایش پیدا کرده است. افرادی که قصد اقامت در این کشور را دارند می توانند با مطالعه دقیق کارهای اقامتی خود را انجام دهند و وسایل خود را از طریق فریت بار به آفریقا ارسال نمایند .

نگرانی اکثر افرادی که قصد ارسال بار به سایر کشورهای اروپایی و آفریقایی دارند این است که در طول مسیر پرواز آسیبی به وسایل وارد نشود .با سپردن بار و محموله خود به شرکت های معتبر فریت بار مسافری خیال خود را از این موضوع راحت کنید .

فرودگاه بین المللی الیور تمبو در شمال شرق شهر ژوهانسبورگ یکی از بزرگترین و پرترددترین فرودگاه های آفریقا می باشد .این فرودگاه به طور کلی توانایی اداره کردن 20 میلیون مسافر را دارد و امکان بیشتر شدن این جمعیت در سال های آینده وجود دارد .

ORTIA یکی از اصلی ترین فرودگاه های پروازهای خارجی و داخلی بدون توقف به آفریقا ی جنوبی محسوب می شود . این فرودگاه مرکز شرکت هواپیمایی آفریقای جنوبی است .یکی از پرتردد ترین فرودگاه بین المللی در کشور آفریقا می باشد .

هزینه فریت بار به آفریقا و سایر کشورها با توجه به وزن و ابعاد کالا محسابه می شود . قبل از ارسال بهتر است اقدامات لازم جهت بسته بندی تخصصی کالا توسط افراد متخصص انجام گیرد و پس از آن با انجام تشریفات گمرکی می توان مجوزهای لازم جهت ارسال بار را تنظیم و دریافت نمود .