مقالات

فریت بار به برگن ، ارسال بار هوایی به برگن

توسط شهریور 12, 1398 بدون نظر

دومین شهر بزرگ نروژ برگن می باشد . منطقه برگن به عنوان یک میراث جهانی یونسکو و یک شهر با فرهنگ اروپایی ، در سال های گذشته از ترکیب ایده آل طبیعت ، فرهنگ و زندگی مهیج شهری برخوردار است . در برگن می توانید طیف وسیعی از اقامتگاه های مختلف را مانند هتل های اختصاصی پیدا کنید . برگن از بهترین رستوران های دریایی نروژ برخوردار است .

شهر برگن با جمعیت نزدیک به دو میلیون نفر در ساحل غربی نروژ واقع شده است . برای کشور نروژ شهر برگن از نظر اقتصادی یکی از شهرهای مهم محصوب می شود . زیرا از ذخایر گاز طبیعی و نفت خام برخوردار است . به همین یکی از شهرهای ثروتمند نروژ ، برگن می باشد .

شرکت آرامیس کارگو در زمینه فریت بار به برگن خدمات متنوعی را به شما عزیزان ارائه می دهد . در ادامه این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه فریت بار به برگن و ارسال بار هوایی به برگن به شما عزیزان ارائه دهیم . با ما همراه باشید …

فریت بار به برگن ، ارسال بار هوایی به برگن

فریت بار به برگن ، ارسال بار هوایی به برگن ، فرستادن بار به برگن ، ارسال بار مسافر به برگن ، حمل بار به برگن ،ارسال وسایل منزل به برگن و غیره از جمله خدماتی است که توسط مجموعه آرامیس کارگو ارائه می شود . شهر برگن در نروژ و اروپا جزء شهرهای مهاجر پذیر محسوب می شود . حدودا 46 درصد مهاجران از کشورهای آسیایی می باشند .

وضعیت مناسب اقتصادی شهر برگن باعث شده هر ساله به تعداد مهاجرانی که به این شهر سفر می کنند اضافه شود . هم چنین ایرانیان بسیار زیادی در شهر برگن اقامت دارند . به همین دلیل ممکن است به خدمات فریت بار به برگن نیاز پیدا کنند ، بنابراین بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند . در ادامه به بررسی نحوه فریت بار به برگن خواهیم پرداخت .

بسته بندی بار | فریت بار به برگن

بسیاری از مسافران نگران هستند که بار آن ها در طول مسیر فریت بار به برگن آسیب ببیند . شرکت آرامیس کارگو با ارائه ی خدمات اصولی بسته بندی و استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار به منظور بسته بندی لوازم منزل ، لوازم شخصی و…  و هم چنین استفاده از پرسنل متخصص در زمینه بسته بندی بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می دهد .

بسته بندی کلیه لوازم منزل مانند ظروف شکستنی ، لباس ها ، مبلمان و غیره در محل مورد نظر و به صورت کاملا استاندارد از جمله خدمات شرکت آرامیس کارگو جهت ارسال بار هوایی به برگن است .

بارگیری جهت ارسال بار هوایی به برگن

برای بارگیری و ارسال بار باید تشریفات گمرکی را انجام دهید . در چنین شرایطی برخی از مسافران لازم می دانند که همراه با کارشناس فریت بار امور گمرکی را انجام دهند . اما برخی دیگر انجام تمام امور گمرکی را بر عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . در این شرکت مهم ترین مسئله شرکت آرامیس کارگو رضایت مشتری می باشد .

پالت بندی محموله در صورت نیاز

به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله شما بعد از انجام امور گمرکی نوبت به انجام مرحله پالت بندی محموله می رسد . شرکت فریت بار و ارسال بار هوایی آرامیس کارگو این مسئولیت را بر عهده دارد .

اخذ بارنامه برای فریت بار به برگن

بعد از انجام مرحله پالت بندی شرکت آرامیس کارگو با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان مسئولیت اخذ بارنامه برخی از شرکت های هواپیمایی را به منظور فریت بار به برگن برعهده می گیرد .

فرودگاه بین المللی برگن

فرودگاه بین المللی برگن در سال 1955 طراحی و ساخته شده است و به عنوان یک فرودگاه همگانی محسوب می شود . هم چنین به عنوان دومین فرودگاه شلوغ در نروژ بعد از فرودگاه اسلو شناخته شده است .

بر اساس آمار به دست آمده در سال 2014 حدودا 70121500 مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند . فرودگاه بین المللی برگن مرکز هواپیمایی اسکاندیناوی ایرلاینز ، ایر شاتل نروژ و ویدرو می باشد . اگر شما جزء افرادی هستید که قصد سفر به نروژ را دارند تا کار کنید ، تحصیل کنید و یا به طور دائم زندگی کنید ، بهتر است از خدمات فریت بار به برگن و ارسال بار هوایی به برگن شرکت آرامیس کارگو بهره مند شوید .