مقالات

شرایط و قوانین فریت بار هوایی به برزیل

توسط تیر 3, 1398 بدون نظر

برزیل یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت در آمریکای جنوبی است . زبان رسمی این کشور پرتغالی است و منطقه گسترده ای را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقاینوس اطلس به خود اختصاص داده است . برزیل به دلیل داشتن تنوع و مناظر طبیعی بی نظیر هر سال پذیرای مسافرین و گردشگران فراوانی است . در ادامه شرایط و قوانین فریت بار هوایی به برزیل را بررسی خواهیم کرد .

فریت بار هوایی به برزیل

برزیل به دلیل داشتن جنگل های استوایی و زمین های کشاورزی فراوان و هم چنین منابع طبیعی و نیروی کار غنی یکی از کشورهای قدرتمند آمریکای جنوبی از لحاظ اقتصادی می باشد . برزیل کشوری چند ملیتی است و از نژادهای مختلف اروپایی ، آمریکا ، آفریقا و آسیا است .

همین امر موجب شده است که مهاجرین و مسافرین زیادی را برای دیدن جاذبه های توریستی و زندگی به خود جذب کند . یکی از مهم ترین دغدغه های مسافرین در زمان سفر فریت بار هوایی به برزیل می باشد . در فریت بار ، کالا و بسته ارسالی را با توجه به شرایط و قوانین موجود ، بسته بندی می کنند .

فریت بار اصطلاحی است که در صنعت حمل و نقل بسته و کالا مورد استفاده قرار می گیرد .حمل و ارسال بار و کالای مورد نظر به کشور مقصد از طریق دریا ، زمین یا هوایی را فریت بار مسافری می گویند .درحالیکه در زمان سفر کلمه فریت بار، بارها تکرار می شود، اما کسانی هستند که می پرسند فریت بار به چه معناست.

به صورت عامیانه می توان اینگونه بیان کرد که منظور از فریت بار حمل بار هوایی توسط هواپیما که از مبدا به گمرک مستقر در فرودگاه را به سایر نقاط دنیا انجام می شود .در فریت بار هوایی به برزیل نمایندگان و کارشناسان شرکت حمل و نقل آرامیس کارگو با بررسی شرایط کالا را بسته بندی و پس از انجام تشریفات گمرکی بسته را برای ارسال به فرودگاه مقصد آماده می کنند . برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید با مشاورین پشتیبان ما در ارتباط باشید .

قوانین و مقررات فریت بار هوایی به برزیل

فریت بار هوایی به برزیل یکی از رایج ترین و باصرفه ترین روش های ارسال بار به خارج از کشور می باشد . قبل از ارسال بار حتما باید با مشاورین متخصص در این زمینه مشورت هایی را در زمینه کالا و بسته ارسالی داشته باشید تا آن ها شما را از شرایط و قوانین موجود در فریت بار هوایی به برزیل مطلع کنند .

هر کشوری برای ورود و خروج مسافر و بار ارسالی شرایط و قوانین خاص خود را دارد که معمولا در فرودگاه آن کشور توسط بازرس گمرک بررسی می شود .برای صرفه جویی در هزینه های ارسال بار و فریت بار هوایی به برزیل، چنان چه فرستنده تمامی اقدامات لازم برای ارسال بسته و کالا را انجام دهد در قسمتی از هزینه ها صرفه جویی داشته اما اگر تمام اقدامات را نماینده مشخص شده انجام دهد ، قسمتی از هزینه فریت بار به شرکت حمل بار هوایی تعلق می گیرد .

مراحل فریت بار به برزیل

هنگامی که کالا و محموله ارسالی بعد از انجام اقدامات لازم به یکی از شهرهای برزیل به صورت فریت بار ارسال شد تا 48 ساعت مهلت ترخیص از گمرک مقصد وجود دارد، در غیر این صورت بار و بسته ارسالی به انبارداری تحویل داده می شود . گام اول پس از ارسال بسته و بار ارسالی ترخیص از طرف گمرک فرودگاه مقصد می باشد . بازرس گمرک مدارک لازم را بررسی می کند، هنگامی که بسته یا بار از ایران به کشور دیگر ارسال می شود بایستی مشخصات شخص گیرنده با مدارک گیرنده در بارنامه کالا یکسان باشد .

زمانی که محموله ارسالی مربوط به وزارت کشاورزی باشد ، ارزیاب گمرک با توجه قوانین و شرایط فریت بار محصولات کشاورزی به برزیل ، بسته را بررسی می کند که کالای فریت شده عاری از آلودگی میکروبی و حشرات موزی باشد . پس از ارزیابی انجام شده و تایید آن ، بسته برای تحویل به شخص گیرنده فرستاده می شود .

توجه داشته باشید که کالا و محصولاتی که خلاف قوانین فریت بار هوایی به برزیل باشد، را به هیچ عنوان ارسال نکنید. قبل از ارسال بار شرایط و قوانین کلی فریت بار هوایی را مطالعه کرده و یا می توانید با برقرراری تماس با کارشناسان و مشاورین ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .