مقالات

فریت بار به اروپا – ارسال بار به اروپا

توسط شهریور 5, 1398 بدون نظر

دومین قاره جهان ، قاره اروپا می باشد . کشورهای توسعه یافته اروپایی امکانات و تسهیلات گسترده و قابل ملاحظه ای را برای کسانی که قصد مهاجرت دارند ، خصوصا قشر تحصیل کرده فراهم نموده اند . به همین دلیل هر ساله افراد زیادی به کشورهایی در قاره اروپا قرار دارند مهاجرت می کنند . در این مقاله قصد داریم هر آنچه نیاز است درباره فریت بار به اروپا بدانید را به شما عزیزان ارائه دهیم .

فریت بار به اروپا – ارسال بار به اروپا

فریت بار به اروپا با کیفیت ، امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص آرامیس کارگو می باشد . کشورهایی که در قاره اروپا واقع شده اند به عنوان یک غول اقتصادی در جهان به شمار می آیند . ارسال بار به اروپا به صورت هوایی ، زمینی و یا دریایی قابل انجام است . بهتر است قبل از انجام فریت بار به اروپا در زمینه انتخاب نوع حمل و هزینه ارسال بار به اروپا با یک کارشناس با تجربه مشاوره نمایید .

کارشناسان با تجربه آرامیس کارگو در صورت نیاز برای بررسی و بسته بندی محموله جهت ارسال بار به اروپا اقدامات لازم را انجام می دهند . مسافران ، دانشجویان و مهاجران به کشورهای اروپایی نیاز دارند که لوازم شخصی و وسایل منزل خود را به مقصد مورد نظر ارسال کنند . یکی از مهم ترین دغدغه آن ها این است که لوازم سالم و با بهترین کیفیت و هم چنین قیمت مناسب ارسال شوند .

تخمین نوع بسته بندی هوایی و یا نوع کانتینر برای فریت بار به اروپا

در صورتی که قصد داشته باشید بار خود را به صورت هوایی به کشورهای اروپایی ارسال کنید ، محموله ی شما هر چه که باشد باید به صورت دقیق بسته بندی شود و به صورت پالت چوبی یا فلزی بر ارسال به اروپا مهیا گردد . رعایت نکردن استاندارد بسته بندی و سهل انگاری و بی دقتی در پوشاندن کامل لوازم و کالای مورد نظر باعث آسیب دیدگی بار و ایجاد خسارت هایی در ارسال بار به اروپا خواهد شد .

در نهایت با توجه به خسارت های وارد شده در حمل بار به اروپا هزینه ای که مشتری بابت ارسال بار به اروپا پرداخت نموده است باعث اضافه شدن ضرر و زیان او خواهد شد . به همین دلیل بهتر است تمام مراحل بسته بندی هر نوع محموله ای توسط یک شخص متخصص و با تجربه انجام شود .

اگر قصد حمل بار به اروپا به صورت هوایی را دارید ، محموله شما باید بر روی پالت چوبی استاندارد که به اندازه کافی مقاوم باشد ، صورت گیرد .

فریت بار به اروپا

تهیه لیست بسته بندی قبل از فریت بار به اروپا

تمام لوازم ، کالا و بارهای ارسالی شما باید قبل از انجام فریت بار شماره گذاری شوند و به صورت یک لیست دقیق تهیه شوند . لیست تهیه شده از اقلاو و لوازم ارسالی شما باید به انگلیسی ترجمه شود و به صورتی که قابل ارائه باشد تنظیم شود . زیرا نسخه ترجمه شده را باید به گمرک مقصد ارائه دهید .

بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای فریت بار به اروپا

در صورتی که قصد فریت بار به اروپا به صورت هوایی را دارید ، محموله شما توسط یک وسیله نقلیه به فرودگاه امام (ره) منتقل خواهد شد . اما در صورتی که قصد داشته باشید به صورت زمینی بار خود را ارسال کنید ، بار شما با استفاده از یک کانتینر به گمرک و سپس به مرزهای غربی ارسال می شود .

در حمل هوایی بار به اروپا محموله شما توسط اسکن X-Ray بررسی خواهد شد . به علاوه در ارسال بار به صورت زمینی بار شما در گمرک توسط سگ مواد یاب بررسی خواهد شد و پس از بررسی های انجام شده کانتینر به منظور حمل بار به اروپا پلمپ خواهد شد .

در ارسال هوایی بار به اروپا پس از اینکه بارنامه هوایی شما صادر شد ، محموله مورد نظر برای حمل بار هوایی به اروپا تحویل داده می شود . در ارسال زمینی بار به اروپا ، پس از بررسی کانتینر محموله شما در گمرک ، به منظور حمل بار به اروپا با استفاده از تریلی آماده خواهد شد .

صدور بیمه نامه معتبر و بین المللی فریت بار به اروپا

برای حمل بار به اروپا به صورت هوایی ، زمینی و دریایی با توجه به ارزش کالای ارسالی بیمه نامه معتبر بین المللی صادر خواهد شد . معمولا به ازای هر یک میلیون تومان مبلغ 1000 تومان هزینه بیمه محسوب می شود .

ارسال نظر