مقالات

بررسی ارسال و حمل بار از غرب اروپا

توسط شهریور 5, 1398 بدون نظر

چنان چه قصد ارسال بار به اسپانیا ، حمل بار به بلژیک و اتریش و سوئیس و سایر کشورهای اروپای غربی را دارید می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه آرامیس کارگو در ارتباط باشید . تمامی نکات لازم جهت واردات و صادرات و نحوه بسته بندی و حمل بار از غرب اروپا در این مقاله برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد ، با ما همراه باشید .

بررسی ارسال و حمل بار از غرب اروپا

بررسی ارسال بار و حمل بار از غرب اروپا همان کشورهای مجاور فرانسه و آلمان و در حقیقت کشورهای اروپای غربی می باشند .بسیاری از کشورهای این منطقه از لحاظ صنعت و توسعه اقتصادی در رتبه بالایی قرار دارند و همچون آلمان از کشورهای پیشرفته صنعتی محسوب می شوند .برخی دیگر از کشورهای اروپای غربی چون سوئیس جزو کشورهای پیشرفته و ثروتمند و توسعه یافته هستند .

برخی دیگر از کشورهای اروپایی چون اسپانیا ، بلژیک ، پرتغال قابلیت حمل بار به صورت هوایی و زمینی و دریایی را دارند اما برخی دیگر نظیر اتریش و سوئیس به دلیل عدم مجاورت با آب های آزاد شرایط لازم جهت حمل بار از غرب اروپا به سایر نقاط از طریق دریا را نخواهند داشت .اما می توانند از طریق ترانزیت حمل زمینی و هوایی بار به سایر کشورها بار مجاز را صادر و یا واردات کالا را انجام دهند .

اگر افراد قصد مهاجرت و یا سفر به اسپانیا را دارند ،برای ارسال بار و وسایل شخصی و منزل خود می توانند با مشاوره رایگان مجموعه ما یا خیالی آسوده و تنها با تکمیل فرم درخواست اطلاعات بار خود را وارد کرده و با پرداخت هزینه حمل بار از غرب اروپا بار خود را به کشوری دیگر ارسال نمایند .

فریت بار به اسپانیا

شرایط لازم برای حمل بار به اسپانیا

اسپانیا در محدوده جغرافیایی غرب اروپا قرار گرفته است . پایتخت این شهر مادرید نام دارد و پس از برلین و لندن سومین شهر اتحادیه اروپا محسوب می شود . از شهرهای مهم کشور اسپانیا می توان به سویا ، والنسیا و بارسلونا اشاره کرد. اسپانیا کشوری توسعه یافته و به عنوان شانزدهمین کشور بزرگ اقتصادی در دنیا می باشد .غالب صادرات و حمل بار از غرب اروپا تولیدات و محصول های خودروسازی ، صنایع غذایی و ماشین آلات و دخانیات، تولیدات معدنی و فلزات و مواد شیمیایی می باشد.

بسته بندی تخصصی و مناسب کالا یکی از شرایط مهم و اساسی در حمل بار از غرب اروپا محسوب می شود .به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به کالا و تکان خوردن و حرکت اضافه در زمان ارسال بار به کشورهای دیگر بسته بندی تخصصی کالا انجام می شود .

بسته بندی توسط گروه های مختصص در زمینه ارسال بار انجام می شود . شما می توانید برای اطلاع از هزینه بسته بندی تخصصی فریت بار مسافری با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید .

برای حمل بار از غرب اروپا خصوصا از شهر اسپانیا بیشتر به صورت هوایی از فرودگاه های بین المللی مادرید و بارسلونا انجام می شود .حمل کالا از اسپانیا از طریق بنادر مهم بارسلون ، والنسیا و مالاگا انجام می شود . حمل کالا از اسپانیا به صورت زمینی توسط کریرهای ترکیش،آلمانی و اسپانیایی به ایران انجام می شود .

خدمات فریت بار به اسپانیا

شرکت های فریت بار تمامی امور مربوط به ارسال بار به خارج از کشور را توسط تیم متخصص و حرفه ای خود انجام می دهند . بسته بندی تخصصی و انجام امور و تشریفات گمرکی و صدور و دریافت بارنامه از اموری است که توسط شرکت های فریت بار مسافری انجام می شود .

با به توافق رسیدن مشتریان و شرکت فریت بار جهت ارسال بار به مقصد ،تیم بسته بندی به محل اعزام می شوند تا امور مربوط به بسته بندی تخصصی کالا را انجام دهند .برای انجام تشریفات گمرکی ،کارشناس فریت بار در فرودگاه حاضر می شود تا تمامی امور و تشریفات گمرکی را جهت ارسال بار به مقصد مورد نظر انجام دهند .

در پایان بارنامه جهت ارسال بار به کشور مقصد صادر می شود و هزینه حمل بار به غرب اروپا تعیین و پرداخت می شود .برای کسب اطلاع از هزینه های بسته بندی و ارسال کالا به خارج از کشور و انجام کلیه امور تشریفاتی گمرکی و صدور بارنامه می توانید از کارشناسان باتجربه و حرفه ای مجموعه ما کمک بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .

ارسال نظر