مقالات

مسافرت و ارسال بار به آنکارا

توسط مرداد 9, 1398 بدون نظر

آنکارا پس از استانبول دومین شهر ترکیه بوده و پایتخت این کشور می باشد.روابط سیاسی در این شهر انجام می شود و به نسبت شهر بزرگ و مدرن استانبول ، شهری پر جمعیت می باشد.این شهر در مرکر کشور قرار دارد و آرامگاه آتاترک در این شهر قرار گرفته است . در ادامه قصد داریم شما را با مسافرت و ارسال بار به آنکارا آشنا کنیم . با ما همراه باشید .

ارسال بار به آنکارا چگونه انجام می شود؟

آنکارا به دلیل مرکز سیاسی کشور ترکیه می باشد و بعد از شهر استانبول بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور که پایتخت آن نیز می باشد مقد بسیاری از مسافران بین المللی و گردشگری برای اقامت چند روزه می باشد .ترکیه به دلیل هم مرزی با ایران هرساله مسافران زیادی را از ایران پذیرا می باشد .بعد از استانبول آنکارا دومین شهر از لحاظ سفر و اقامت ایرانیان می باشد.

با این وجود برای اکثر مسافرین این موضوع پیش می آید که برای ارسال بار به آنکارا چه اقداماتی را باید انجام دهند . در ادامه به خدمات ارسال بار به آنکارا توسط شرکت فریت بار هوایی آرامیس کارگو اشاره خواهیم کرد . در زیر نمایی از شهر زیبای آنکارا را می توانید مشاهده کنید :

خدمات آرامیس کارگو جهت ارسال بار به آنکارا

اولین و مهم ترین بخش در ارسال بار به آنکارا، بسته بندی کالا ارسالی می باشد.مسافرین و مهاجرانی که قصد اقامت طولانی مدت در ترکیه را دارند ،همیشه نگران این هستند که در طول مسیر ارسال بار به آنکارا اتفاقی برای بسته و کالای ارسالی آن ها نیفتد و به آن آسیبی وارد نشود .شرکت های فریت بار هوایی با ارائه خدماتی طبق استانداردهای جهانی بسته بندی محصولات را با بهترین کارتن برای فریت بار هوایی انجام می دهند.

بسته بندی کالا در شرکت های فریت بار مسافری توسط افراد متخصص انجام می شود . شرکت آرامیس کارگو برای شهروندان ایرانی که قصد اقامت در ترکیه را دارند و در نظر دارند ارسال بار به آنکارا را داشته باشند، می توانند با مراجعه به سایت ما با مشاورین در تماس باشند .

سایر خدمات ارسال بار به آنکارا

به طور کلی برای فریت بار و ارسال بار به آنکارا بسته بندی تخصصی مهم ترین بخش فریت بار هوایی به منظور جلوگیری از آسیب به ظروف شکستنی، لباس و لوازم منزل در محل به صورت تخصصی و استاندارد انجام می شود .بارگیری کالا جهت حمل بار هوایی و انجام امور تشریفات گمرکی بدون و با حضور مسافرین.

در این مورد مسافران گاهی خود شخصا به همراه نماینده و کارشناس فریت بار جهت انجام امور گمرکی در محل حضور پیدا می کنند و گاهی برخی از مشتریان برای انجام امور گمرکی کارهای اداری را به عهده نماینده و کارشناس شرکت فریت بار و ارسال بار به آنکارا می سپارند.شرکت های فریت بار مسافری با احترام به درخواست مشتریان خود عمل می کنند و هدف اصلی این شرکت ها کسب رضایت مشتریان می باشد.

با انجام کلیه امور گمرکی جهت جلوگیری از آسیب به کالا در ارسال بار به آنکارا محموله را در صورت احتیاج پالت بندی می کنند . شرکت فریت بار آرامیس کارگو با سابقه درخشان در این زمینه مسئولیت پالت بندی کالا را برعهده می گیرد.

برای اطلاع از قیمت و هزینه های جانبی ارسال بار به آنکار می توانید با مشاورین و کارشناسان شرکت ما در تماس باشید . قوانین و شرایط ارسال بار به آنکارا تابع شرایط و قوانین حاکم بر کشور ترکیه می باشد زیرا تمام قوانین فرودگاه های ترکیه یکسان می باشد.

در نظر داشته باشید پیش از ارسال بار به آنکارا قوانین آن را مطالعه کرده و با آگاهی کامل فریت بار هوایی کالاهای خود را انجام دهید . در پایان جهت فریت بار هوایی به آنکارا نیاز به اخذ بارنامه هستیم. شرکت فریت بار مسافری آرامیس کارگو در زمان کوتاه و پایین ترین هزینه مسئولیت دریافت بارنامه را جهت ارسال هوایی بار از شرکت های هواپیمایی انجام می دهد.

فرودگاه بین المللی آنکارا

فرودگاه بین المللی اسن بوغا در شهر آنکارا در 28 کیلومتری شمال شرق این شهر واقع شده است. این فرودگاه در سال 2009 به عنوان بهترین فرودگاه سال انتخاب شدو فرودگاه بین المللی آنکارا پس از فرودگاه های آنتالیا، آتاترک ،صبیحه کوکچن در رده چهارم قرار دارد و دارای کد سازمان یاتا ESB و کد سازمان ایکائوLTAC می باشند .برای کسب اطلاعات بیش تر در این زمینه می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید .

ارسال نظر