مقالات

شرایط و قوانین فریت بار به نیوزلند

توسط مرداد 7, 1398 بدون نظر

شرکت فریت بار و حمل بار آرامیس کارگو در زمینه بسته بندی و فریت بار به نیوزلند و دیگر کشورهای دنیا زیر نظر افراد باتجربه و متخصص کلیه اقدامات لازم را با کیفیت و قیمت مناسب در کمترین زمان انجام می دهد. از آنجایی که تمامی خدمات را با تجهیزات خود انجام می دهند، می توان حمل بار هوایی را در زمان کوتاه با کیفیت مناسب انجام داد .ما در این مقاله قصد داریم شرایط و قوانین فریت بار به نیوزلند را برای شما بیان کنیم با ما همراه باشید .

قیمت ارسال هوایی و فریت بار به نیوزلند

یکی از زیباترین کشورهای دنیا که هرساله افراد زیادی را جهت گردش و مهاجرت به خود جذب می کند، کشور خوش آب و هوا و سرسبز نیوزلند می باشد.نیوزلند کشوری است که زیبایی و طبیعت خیره کننده و طبیعی را دارد . سرزمینی با کوه های ناهموار،سواحل زیبا و دریاچه های پر از ماهی و مناطق فعال آتش فشانی و جزایر منحصر به فرد نظر همه گردشگران را به خود جلب کرده است .

مسافرانی که قصد مهاجرت و سفر به این کشور را دارند همیشه نگران اضافه بار و چمدان های خود می باشند . ارسال بار هوایی و فریت بار به نیوزلند توسط شرکت های حمل و نقل هوایی کالا به راحتی انجام می شود . این شرکت ها با افراد حرفه ای در زمینه بسته بندی تخصصی کالا و انجام اقدامات و تشریفات گمرکی و دریافت مجوزو بارنامه همکاری می کنند .

قیمت ارسال کالا و فریت بار به نیوزلند با توجه به ابعاد و وزن بسته و مسافت کشور مقصد محاسبه می شود .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید . جهت برقراری ارتباط با شماره های درج شده در وبسایت تماس برقرار کنید.

فریت بار به نیوزلند

فرودگاه بین المللی نیوزلند

شلوغ ترین و یکی از بزرگ ترین فرودگاه های نیوزلند یک ساختمان ترمینال برای پروازهای داخلی و یکر دیگر برای پروازهای خارجی یا بین المللی دارد.تمامی ایرلاین های بزرگ به فرودگاه اوکلند پرواز می کنند . این فرودگاه هم چنین پروازهای داخلی را نیز با کیفیت بالا انجام می دهد.

فرودگاه بین المللی نیوزلند در 20 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است . برای فریت بار به نیوزلند می توانید با شرکت های معتبر در این زمینه تماس برقرارکنید و آن ها با فرستادن نمایندگان خود درب منزل بسته ارسالی را دریافت و سایر اقدامات و تشریفات گمرکی را در محل جهت ارسال بار انجام می دهند.هم چنین می توانید با حضور خود در محل کلیه اقدامات را مشاهد نمایید .

شرایط و ضوابط فریت بار به نیوزلند

هر کشوری در دنیا قوانین و شرایط خاص خود را جهت واردات و صادرات کالا دارد . مسافران و مهاجرانی که قصد سفر به نیوزلند یا هر کشور دیگری را دارند ، باید پیش از اقدام ارسال و فریت بار هوایی به نیوزلند ، قوانین و ضوابط ارسال کالا به نیوزلند را مطالعه کنند .

شرکت های حمل و نقل هوایی کالا می توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند . با برقراری تماس با بخش مشاوره ای این مجموعه می توانید از آخرین قوانین حمل هوایی کالا کشور مورد نظر مطلع شوید و با توجه به آن کالا و بسته خود را ارسال نمایید .

بسته بندی تخصصی بار در حمل بار هوایی

برای ارسال و فریت بار به نیوزلند باید کالا با توجه به استانداردهای موجود بسته بندی شود . بسته بندی تخصصی کالا به دو صورت بسته بندی اولیه و ثانویه تقسیم می شوند . در بسته بندی اولیه ، کالا به دست افراد باتجربه و حرفه ای در زمینه فریت بار مسافری بسته بندی می شود ، اما بسته بندی ثانویه همان پالت بندی و ساخت جعبه های چوبی جهت ارسال بار هوایی به کشور مقصد می باشد .

پس از بسته بندی تخصصی کالا ، بسته به همراه مسافر یا بدون مسافر جهت انجام تشریفات گمرکی فرستاده می شود . در این بین افراد به منظور صرفه جویی در زمان کارشناس گمرک را برای انجام امور تشریفاتی انتخاب می کنند .با ارائه مدارک لازم و گرفتن مجوزهای مهم می توان بسته به مقصد ارسال گردد .برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مسافری و هزینه ارسال بار می توانید با بخش پشتییبانی مجموعه آرامیس کارگو در ارتباط باشید و از مشاوره و راهنمایی های آن ها بهره مند شوید .

ارسال نظر